předvečer Všech svatých

Nanesení make -upu jako opice nebo gorily – skvělé nápady pro váš kostým opice na Halloween nebo karneval

gorila líčení opičí kostým maska ​​malé dítě jako opičí nápady halloween karneval karnevalový kostým oblékání malování na obličej

Líčení gorily je prostě skvělé, zvláště pokud máte zajímavé nápady pro svůj kostým karnevalové opice nebo hledáte roztomilý, ne strašidelný nápad na líčení na Halloween. Potom můžete například nalíčit své dítě jako opici. Vytvořit masku gorily pro kutily není snadný úkol a většina lidí se během karnevalové sezóny uchýlí k hotovým karnevalovým předmětům. Pokud však máte opičí kostým pro ženy nebo muže, nebo chcete tuto zábavu zažít s dítětem doma, líčení opic nebo goril je zábavná varianta.

Nanášení make -upu jako opice nebo gorily – buďte doma kreativní

gorilí líčení opičí kostým pánské nápady halloween karneval karnevalový kostým oblékání malování na obličej bílá černá šedá

Děti se rády oblékají za opice nebo gorily, stejně jako dospělí. Pomocí barev můžete napodobit tolik bytostí, že pokaždé máte novou možnost. Také jste si pravděpodobně již všimli, že takto malování na obličej vždy podporuje kreativitu u malých i velkých.

gorila make up opičí kostým maska ​​děti jako opičí nápady halloween karneval karnevalový kostým oblékání malování na obličej

V tomto příspěvku se tedy budeme zabývat líčením goril a opičími kostýmy, které jsou pro Halloween zajímavým tématem, protože tato zvířátka patří mezi nejoblíbenější u dětí. V naší užitečné příručce najdete nejen nápady na dětské kostýmy, ale také vhodné návrhy a tipy pro jejich rodiče.

Důležité informace o malování na obličej

gorila tvoří opičí kostým maska ​​dítě jako opičí nápady halloween karnevalový kostým oblékání malování na obličej

Než začnete malovat, zkontrolujte, zda dítě nebo děti nemají kožní alergie nebo infekce. Přestože profesionální barva na obličej na vodní bázi je netoxická a vysoce testovaná, nikdy nenamalujte někomu obličej, pokud máte podezření na jakýkoli kožní problém. Pokud tedy máte pochybnosti, zkuste si trochu otřít zápěstí a nechat ji sedět asi 60 minut, abyste zjistili, zda se vyvíjí reakce..

gorila tvoří opičí kostým maska ​​dítě dospělé nápady halloween karneval karnevalový kostým oblékání malování na obličej

Vodová barva na obličej je skvělá také pro malování na tělo. Pomocí štětců namalujte prsteny na prsty, náramkové hodinky a náramky a také obrovské tetování. Účinky mohou být dechberoucí.

Stručný průvodce krok za krokem pro malování na obličej

malíř na obličej materiály na malování na tělo houby barvy nádoby

 1. Nejprve se ujistěte, že jsou vaše barvy na obličej na čistém ručníku a že máte dostatek vody na umytí štětců a houbiček mezi gorilím líčením.
 2. Než začnete, nemusíte si na pokožku nanášet žádný krém ani zvlhčující kosmetiku. Vodní barva na obličej je nejlepší pro čistou a suchou pokožku.
 3. Udržujte vlasy mimo obličej pomocí čelenky nebo spon.
 4. Základní barvu vždy nejprve naneste vlhkou houbičkou. Také se ujistěte, že není příliš mokrý, vytlačením přebytečné vody. Jinak může být výsledek pruhovaný.

gorila make up dítě nápady halloween karneval karneval kostým oblékání malování na obličej

 1. Chcete -li získat hlubší barvu, nechte první vrstvu zaschnout a poté naneste další.
 2. U návrhů, které mají různé světlé a tmavé barvy, zkuste nejprve použít ten světlejší, je -li to možné.
 3. Při používání štětce udržujte kontury rovnoměrné a pracujte v plných čarách. Vyhněte se pokušení skicovat a s praxí budete schopni make -up gorily rychle udělat.

Udržujte obraz

malování na obličej materiály na malování na tělo houbičky nádoby na barvy péče o štětec zlikvidujte

Také pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme dodržovat některá základní pravidla.

 1. Uchovávejte gorilí líčidla na chladném místě, mimo sluneční světlo. Na konci každé relace se neustále ujistěte, že jsou vaše zásoby a kontejnery vyčištěny. Uložte své věci v suchém a čistém stavu s víčky. Přebytečnou vlhkost z povrchu pravidelně otírejte.
 2. Kartáče by se měly před odložením dobře opláchnout horkou vodou a nechat uschnout. Houby by měly být také řádně omyty a skladovány na suchém místě.
 3. Barvy na obličej, které se používají déle než osmnáct měsíců, byste měli pomalu zlikvidovat. Silně znečištěné nebo poškozené kartáče mohou také ovlivnit požadovaný výsledek, a proto by měly být vyměněny.

Jak nalíčit jednoduchou tvář opice nebo sebe jako gorilu

gorilí líčení opičí kostým dámské nápady halloween karneval karnevalový kostým oblékání malování na obličej bílá černá šedá

 1. Začněte nejprve základnou smícháním tmavě hnědé nebo černé barvy s něčím bílým. Pomocí houby vytvořte masku, která pokrývá většinu čela a tváří.
 2. S tmavě hnědou barvou na obličej a štětcem pak můžete nastínit gorilí líčení, které má být vytvořeno. Ujistěte se, že tyto správně pokrývají holou kůži na čele a přinášejí obrys na tváře. Poté si vezměte bílou barvu a namalujte oblasti kolem úst a brady.
 3. Poté pomocí tenkého štětce a černých barev můžete přidat srst kolem světle hnědého nebo tmavého okraje masky. Pro větší texturu lze na nos přidat tři nebo více vodorovných černých nebo šedých čar.
 4. Malým štětcem vytvořte na vnější straně nosních dírek tenkou linii černou barvou na obličej. Vytvořte opičí tlamu přidáním tahů na vnější stranu úst a ztmavte rty ve vhodném odstínu.
 1. gorila make up opice kostým maska ​​dítě jako opice nápady halloween karneval karneval kostým oblékání malování na obličej

Stejně tak můžete sebe nebo své dítě nalíčit jako oblíbenou postavu z filmů, jako je piratino nebo dokonce klokan.