předvečer Všech svatých

Jak vyrobit čarodějnické koště a nápady, jak s ním ozdobit na Halloween

Hledáte nápady na dekorace na Halloween, ale jen dýně nebo obvyklí pavouci se pro vás stali příliš nudnými? Pak pro vás máme perfektní nápad! Co třeba pro změnu čarodějnické koště – nebo několik? Jak za chvíli uvidíte s našimi nápady na dekorace na Halloween, dělají opravdu skvělý dojem uvnitř i venku. Můžete si samozřejmě koupit koště s halloweenským designem nebo si můžete předělat hotové koště podle svých představ. Dnes bychom vám však chtěli ukázat, jak se dá vyrobit čarodějnické koště, a dát vám pár kreativních návrhů, jak jej můžete použít při zdobení.

Čarodějnické koště Tinker - jednoduchý návod na koště pro kutily jako halloweenskou dekoraci

Vzhledem k tomu, že s koštětem pravděpodobně nebudete zametat, není při výrobě čarodějnického koštěte třeba používat ani husté štětiny. Stačí tedy, když štětiny naznačíte několika větvičkami nebo travinami. Pro styl koště si můžete libovolně koupit hotový v železářství a poté jej navrhnout lepicí páskou nebo jinými materiály v jakékoli barvě.

Vyrobte si čarodějnické košťata a ozdobte jimi Halloween dýněmi

Myslíme si však, že přirozeně křivá větev se skvěle hodí k čarodějnickému koštěti a dodá jí konečný nádech. To ale nakonec závisí na vašich nápadech na halloweenskou dekoraci. Můžete také vyrábět smetáky a zametače různých velikostí. Například malé ruční kartáče jsou úžasně vhodné pro návrh dveřního věnce na Halloween nebo pro dekoraci stolu. Máte tedy svobodnou volbu!

Čarodějnické koště Tinker – jednoduchý návod

Kreativní čarodějnické košťata vyrábějí s pozlátkem, větvičkami nebo slámou v různých velikostech

Následující pokyny slouží jako základ. Koště lze tedy drátkovat v jakékoli velikosti a z různých materiálů, takže si můžete model přizpůsobit svým vlastním představám. Celkově si můžete udělat čarodějnické koště následujícím způsobem:

  • Koště nebo tenká větev
  • Materiál pro štětiny, jako jsou tenké větvičky nebo tráva jako v tomto případě, vlna nebo dokonce pozlátko pro extravagantní košťata
  • Šňůrka nebo drát na zavazování

Vyrobte si čarodějnické košťata z tenkých větviček - jednoduchý návod na výrobu halloweenských dekorací

Vezměte si štětinový materiál a rozprostřete jej před sebe. Poté položte koště na vrch a obalte materiál kolem koštěte. Pokud použijete větvičky, když si sami vyrobíte čarodějnické koště, můžete jej pak uvázat přímo provázkem nebo drátem a v případě potřeby jej trochu oříznout. Trávy jsou ale vhodné i pro hustší štětinové štětiny. U těchto a dalších měkkých materiálů proveďte následující:

Čarodějnický koště s trávou a větví jako koště - rychlý projekt pro kutily

Rozložte materiál znovu před sebe. Umístěte na ni držadlo tak, aby dlouhá strana původně směřovala stejným směrem jako konce štětin, které budou později směřovat dolů (tj. Takříkajíc špatným směrem). Omotejte je kolem stonku a pevně svažte. Potom sklopte trávu, vlnu nebo pozlátko a znovu kolem nich uvázejte šňůru nebo drát. Tímto způsobem jsou horní konce skryté.

spropitné: Pokud na výrobu štětin čarodějnice sami použijete měkký materiál jako pozlátko nebo vlnu, měly by být tyto materiály uvázány výše na koštěti, aby mohly sloužit jako opora. Na druhém obrázkovém průvodci můžete zhruba vidět, jak daleko by měl stonek vyčnívat.

Tinker a design čarodějnických košťat

Vyrobte si černé čarodějnické košťata a ozdobte je mašlemi

Hotové košťata můžete nechat tak, jak jsou, nebo je můžete také navrhnout. Zvláště vhodné jsou samozřejmě typické halloweenské barvy. K natření použijte barvu ve spreji nebo, pokud jste si koupili koště s hustými štětinami, akrylovou barvu. Glitter je také skvělý nápad, který vám poskytne okouzlující halloweenské čarodějnické koště. Jednoduše posypte třpytem barvu, která je ještě mokrá, nebo lepidlem ve spreji, které jste předem nanesli.

Čarodějnické koště ruční práce a ozdobte luky, kočkami, duchy a lahvemi s jedem

Mašle nebo halloweenské motivy jako duchové, netopýři, dýně nebo pavouci z papíru i pavučiny mohou koště ozdobit a udělat z něj něco velmi zvláštního. Čarodějnický klobouk si můžete dát na koště, nebo můžete použít rukojeť jako háček na kabát a pověsit na něj čarodějnický hábit. Vaší kreativitě se meze absolutně nekladou.

Dekorace s koštětem

Designové koště se stužkami a štětinami se třpytkami

Poté, co jste si popletli čarodějnické koště, určitě budete chtít ozdobit tímto velmi čarodějnickým koštětem! V závislosti na velikosti smetáku jsou možné četné varianty! Koště může stát, viset a také ležet: Umístěte jej například před přední dveře nebo do rohu místnosti a můžete kombinovat několik. Ve skupinách vypadají čarodějnické košťata stejně hezky a také působí dojmem, že probíhá setkání čarodějnic.

Čarodějnické košťata Tinker jako ozdoba jídelního stolu - zavěste na strop s černou kočkou

Velmi se nám také líbí myšlenka zavěsit koště nad jídelní stůl a vytvořit tak během jídla skvělou atmosféru. Čarodějnické koště ale může viset i na zdi nebo vchodových dveřích. A v podobě ručních kartáčů často dokonce zdobí halloweenský věnec do dveří, krbovou římsu nebo okno. Máte naplánovanou párty? Co třeba malé štětce s papírovými štětinami, které slouží jako karty míst se jmény hostů? Zdobení může být tak snadné a zábavné!

Níže jsme sestavili několik kreativních nápadů, jak můžete použít koště na Halloween. Obrázky koště čarodějnice mohou sloužit jako inspirace pro vaše vlastní projekty.

Nápady na dekoraci na Halloween

Zkombinujte domácí košťata s bílými dýněmi a pavučinami

Halloween koště lze báječně použít pro zajímavá aranžmá k vytvoření velmi individuální halloweenské dekorace. Ať už dýně, havrani a pavučiny jako ve výše uvedeném příkladu nebo lampiony, čarodějnické boty a dokonce i česnek – kromě typických halloweenských motivů můžete do dekorace samozřejmě zakomponovat i podzimní motivy.

Alternativní černé koště na verandě a dveřním věnci

Černý koště na zeď a jako alternativa ke dveřnímu věnci

Na verandě košťata během pohybu vřele vítají hosty a děti a lze je jednoduše opřít o volnou zeď. Ale také jako alternativa ke klasickému, kulatému dveřnímu věnci lze skvěle použít malý ruční kartáč a kombinovat ho s dalšími prvky.

Čarodějnické košťata jako dekorace stolu se jmenovkami na halloweenskou párty

Čarodějnice na koštěti s papírem jako ozdoba stolu s vizitkami na halloweenskou párty

Jak již bylo zmíněno, můžete vyrobit malé čarodějnické košťata a použít je jako ozdobu stolu na večírku. Je na vás, zda ji použijete k návrhu středu stolu (i velké koště vypadá skvěle, když je umístěno podélně na stůl), nebo připojíte jmenovky a poté je umístíte na každý talíř. Ať tak či onak, tento originální nápad opravdu udělá velký dojem a každého správně naladí.

Rustikální halloweenská dekorace na zeď se znakem a dýněmi z látky

Ozdobte zeď na Halloween koštětem a znakem

Každý, kdo má rád rustikální nádech a váží si tohoto stylu na Halloween, si s domácím halloweenským koštětem vybere přesně tu správnou volbu. Přírodní materiály se nádherně přizpůsobí zbytku rustikální dekorace a dokonce jí dodají konečnou úpravu. Zkombinujte starožitné předměty se dřevem a některými textilními ozdobami (nejsou tyto dýně jen nápadné?) A halloweenská zábava může začít!

Tinkerova tvář na čarodějnickém koštěti

Vtipná dekorace na Halloween s tváří na koštěti a čarodějnickém klobouku

S trochou představivosti můžete pomocí koštěte vytvořit zábavnou halloweenskou dekoraci. Nasaďte si na něj čarodějnický klobouk, přilepte si dvoje slepé oči a poté z jakéhokoli materiálu, jako je pěnová guma, papír nebo tkanina, vyrobte ústa a nos. Je pravda, že tento nápad na zdobení není nijak zvlášť děsivý, ale děti si jej zaručeně zamilují!

Barvy Halloweenu s rozdílem: pastelové barvy na párty dekorace a košťata z tylu

Čarodějnické košťata dělají ruční práce odlišně - nápad s tylovými a pastelovými barvami pro efektní výzdobu večírku

Chtěli byste letos použít jiné barvy, ale nejste si jisti, jak budou fungovat? Výše uvedený příklad je důkazem toho, že se můžete odchýlit od pravidel, aniž byste rušili aktuální téma. A co takhle vyrobit si čarodějnické koště z tylu a použít tak přátelské pastelové barvy? Stejným způsobem pak navrhnete i ostatní party dekorace. Pokud použijete dostatek typických halloweenských motivů, efektní barevné schéma není problém!

Malé koště na stůl s čarodějnickými pažemi

Tinker malé čarodějnické košťata jako účinná dekorace stolu

Navrhněte přední dveře se dvěma košťaty

Dvě košťata zkřížená na dveřích pro jednoduchou halloweenskou dekoraci

Fialová drátěnka s vlnou

Nápad na fialové koště vyrobené z vlny - ozdobte stůl na Halloween lampičkou a dýní

Na přední dveře připevněte několik košťat

Ozdobte přední dveře koštětem na Halloween

Koště s mašlí a halloweenskou kyticí pro venkovní použití

Rustikální koště kombinované s halloweenskou kyticí na verandu nebo terasu

Z palmových listů vytvořte štětiny

Čarodějnické koště s palmovými listy - kreativní nápad na ruční práce a dekorace na podzim a Halloween

Metly v černé barvě a násady od košťat omotané stužkami

Nápad na halloweenskou výzdobu předních dveří na verandě

Nápad na halloweenskou výzdobu na zahradě – košťata s pohádkovými světly

Navrhněte zahradní postele na Halloween se zářícími košťaty s pohádkovými světly

Pověste na chodbu čarodějnické róby, čarodějnické klobouky a košťata

Design chodby s čarodějnickým oblečením, čarodějnickým kloboukem a koštětem

Čarodějnice mohou být navrženy a použity různými způsoby

Dekorace koštětem na Halloween - kreativní nápady na výzdobu vstupního prostoru

Nakreslete košťata na tabuli a zavěste ruční štětce na krb

Komínová dekorace s tabulí a zaznamenaným koštětem a ručním kartáčem k připevnění

Halloweenská košťata jako prvek pro věnec na dveře

Vyrobte si ruční kartáč a použijte ho jako ozdobu na halloweenský věnec do dveří