předvečer Všech svatých

Halloween kostým pro vousaté lidi – kreativní nápady pro oblékání vousů

Najít vousatý halloweenský kostým může být někdy obtížný úkol. Je také těžké nechat se nalíčit na Halloween nebo nosit falešné vousy. Skoro všechny populární příšery nebo duchové jsou bez vousů. Kdy jste například naposledy viděli vousatého upíra? Z tohoto důvodu jsme pro vás sestavili níže aktuální seznam nápadů pro všechny fanoušky Halloweenu s plnovousem. Nechte se tím inspirovat, abyste objevili takové oblečení pro sebe, které vyhovuje vašim mužským vousům.

Odpovídající halloweenský kostým pro vousaté lidi

odpovídající halloweenský kostým pro vousaté nápady

Každý Halloween se hledá nejlepší halloweenský kostým pro muže s plnovousem. Naštěstí jsou nápady a inspirace všude, protože televize, filmy a zejména celebrity a popkultura nabízejí na Halloween plné vousaté postavy. Vousy můžete rychle proměnit na libovolný počet takovýchto vzhledů, aniž byste si k tomu museli nutně kupovat drahý kostým. Navíc nemusíte na Halloween utratit příliš mnoho peněz, abyste si takový outfit oblékli. Některé nápady na kostýmy pro muže s plnovousem se rychle a snadno implementují. Pravděpodobně je můžete sladit s věcmi, které jste nechali ležet doma.

Dřevorubecký halloweenský kostým pro vousy s kostkovanou košilí a dýní

Plánovat takto vousatý halloweenský kostým se může zdát omezené, ale ve skutečnosti otevírá zcela nový svět možností. Od dřevorubce po severského Vikinga existuje mnoho klasických možností, které mohou vousatí muži využít. Kromě toho mohou být vaše vousy buď 100% přirozené, aby byl váš vzhled ještě autentičtější, nebo pro takovou příležitost můžete použít falešné vousy. Vousy proto mohou být dokonalým doplňkem, se kterým lze kostým ještě lépe identifikovat. Pak tento Halloween vystoupíte z davu a použijte vlasy na obličeji jako součást strašidelného oblečení. Pro ty, kteří tomu chtějí věnovat trochu více času a trpělivosti, lze k dosažení úžasného vzhledu použít barvy vousů.

Převlékněte se za démona nebo ďábla

Na halloweenské líčení se nalíčte a převlékněte za démona nebo ďábla

Takový kostým nabízí spoustu kreativní flexibility. Správná kombinace outfitu a střihu vousů ve vás může vyvolat pocit naprostého ďábla. Kromě toho můžete pomocí kníru a kozí bradky vytvořit démonický nebo ďábelský vzhled staré školy. Jinak zkuste popustit uzdu vlastní fantazii. Nedokážeme si představit, že by mnoho ďáblů nosilo růžovou nebo žlutou barvu. Červená a černá jsou proto lepší volbou. Přesto se mu v tomto případě může stejně dobře přizpůsobit i outfit sestávající z kožené bundy a rohů.

Halloween kostým pro vousaté lidi jako zahradní trpaslík

Zahradní kostým trpaslíka ve dvojici s modrou košili a páskem v kombinaci se špičatým kloboukem

Nejen, že je to skvělý kostým pro vousaté muže, ale je to také perfektní oblečení pro páry nebo rodiny. Když najdete pár, vezměte si modrou košili, velký opasek se zlatou sponou, špičatý červený klobouk a špičaté boty. Každý zná zahradní trpaslíky a mohou z vás vypadat docela strašidelně. Vytvoření takového kostýmu je také hračka. Nechte si narůst vousy na bílo. Popadněte velkou modrou košili nebo top, který se hodí k šedým kalhotám. Doplňte to kloboukem ve tvaru kužele.

Vousatý pirát jako Jack Sparrow nebo Blackbeard

vousatý pirát s hořícím doutníkem v ústech jako halloweenský kostým pro vousaté lidi

Oblékání za piráta rozhodně není nic zvláštního, protože pirátské kostýmy na Halloween byly tisíckrát navrženy jako nápad. Nicméně, pro nápad na kostým na poslední chvíli pro kluky s plnovousem můžete získat pásku přes oko a čepici lebky téměř v každém obchodě s kostýmy. Je tedy příjemné mít tuto možnost, když vás tlačí čas. Nejlepší piráti jsou také vousatí. Zlý pirát je také tak jednoduchý a klasický na výběr. K tomu, aby se tato myšlenka stala skutečností, opravdu nepotřebujete mnoho příslušenství.

darebák pirát s černými vousy se svým společníkem v halloweenském kostýmu pro nositele vousů

Jack Sparrow je skvělou volbou pro ty, kteří jsou připraveni vytvořit silnou kozí bradku. Plné nasazení vaší postavě by znamenalo zaplést si také vlasy na bradě, ale není to povinné. Přidejte k tomu šátek, bílou košili a pirátský klobouk a tento kostým je hotový. Blackbeard vyčníval se svými nepřáteli a přáteli za zapalování svíček na vousech a vlasech. Jeho nepřátelé říkali, že vypadal, jako by byl pořád v plamenech a kouřil jako z Pekla. Pravděpodobně to můžete replikovat pomocí nějaké jednoduché páry elektronických cigaret.

Halloweenský kostým Khal Drogo pro vousy

Kostým khal dorgo ze hry o trůny jako oblečení pro vousaté muže

Přestože kultovní série „Hra o trůny“ skončila, mnoho fanoušků si postavy stále uchovává v srdci. Tak už nehledejte, protože Khal Drogo je se svým děsivým vzhledem skvělým nápadem na vousatý halloweenský kostým. Chcete -li to provést, ztmavte oči a namalujte na hrudník několik pruhů. Přidejte si kolem pasu velké kožené opasky, kožené náramky a velký meč a máte hotovo.

pár oblečený jako khal drogo a daenerys targaryen khaleesi z kultovní série

Pokud máte v sérii také vlasy tak dlouhé jako Jason Momoa, svažte je do nízkého culíku a přidejte několik drobných držáků na ohon, abyste si oddělili vousy. Přineste si vlastní Khaleesi nebo použijte Halloween jako perfektní příležitost k nalezení své královny. Takže nemůžete pokazit ani tematickou postavu z Hry o trůny pro Halloween 2020.

Rocková hvězda nebo top kostým ZZ

rocková kapela zz top s dlouhými vousy

Dva ze členů kapely ZZ Top mají dlouhé vousy, které všichni známe a milujeme – Billy Gibbons a Dusty Hill. Je ironií, že se bubeník jmenuje Frank Beard (Bart). Pro ty z vás, kteří mají opravdu epické dlouhé vousy, může být kostým ZZ Top vrcholem vousaté halloweenské zábavy. Dva z těchto tří klasických rockerů mají už roky největší vousy v hudební historii. Pokud chcete vytvořit vzhled sami, můžete být na Halloweenské párty stejně legendární. Je to tedy vaše šance dokázat, že každá žena je blázen do ostře oblečeného muže. Ať už se inspirujete od kluků v ZZ Top nebo od hair metalových ikon 80. let, vzhled rockové hvězdy je vždy stylový. Abyste to udělali správně, vezměte si koženou bundu, spoustu šperků a šátek a připravte se na energické rytmické pohyby s hlavou celou noc.

Rick Grimes z “The Walking Dead”

zombie outfit jako halloweenský kostým pro vousatého ricka se zbraní a košili s krví

Pokud hledáte vousaté televizní postavy na Halloween, Rick z „The Walking Dead“ je aktuálně oblíbenou popkulturou. Pořiďte si světle hnědou košili s knoflíkem, opasek, kovbojské boty a džíny a ušpiněné vlasy pro skutečný zážitek. Přidejte nějaké falešné zbraně a můžete po cestě „zabít“ nějaké zombie. Sami však také zjistíte, že mnoho dalších postav ze série poskytuje skvělou inspiraci na halloweenské kostýmy pro muže s plnovousem.

Oblek John Wick jako halloweenský kostým pro vousy

kostým John Wick v černé barvě s airsoftovou zbraní jako halloweenský kostým pro vousy

K vytvoření jedné z nejlepších postav akčních filmů posledního desetiletí stačí oblek na míru, vlasy po ramena a podivně vypadající kozí bradka. Také se oblékáte jako Keanu Reeves a kdo by nechtěl vypadat jako tento herec? Všichni na večírku se určitě postarají o to, aby se štěňaty nebo mazlíčky zacházelo mimořádně laskavě, když jste tam. Co by tedy bylo doporučeno, pokud chcete vypadat jako John Wick, je vzít si jako základ kostýmu nejprve černý oblek. Pak budete potřebovat vestu na pět knoflíků, černou pevnou kravatu, černou košili, černé šaty, vycpanou psí panenku a nakonec airsoftovou zbraň.

Ragnarův kostým jako viking s plnovousem

ragnarský kostým na halloween oblékněte se jako lothbrok viking

Pokud chcete vypadat jako Ragnar Lothbrok, bude snadné zjistit, zda jste stvořeni pro velikost. K tomu však budete připraveni čelit boji, který je před vámi, stejně jako to dělá slavný blonďatý herec s Vikingy. Pokud máte například zájem kopírovat jeho vzhled, budete potřebovat kožené brnění, středověkou tuniku, středověký renesanční prstenový opasek, špičatý náramek. Oblečení možná doplňují černé šněrovací kalhoty, pruhovaný kožich, středověký štít a černé boty. Jako Viking se tedy na Halloween jen těžko můžete pokazit, protože je to vhodný kostým. Blond vlasy a blonďaté vousy způsobí, že to celé bude vypadat doopravdy. Vzhled však můžete také doplnit jakýmkoli typem zbraně, jako je meč nebo sekera.

Oblékněte se jako vlkodlak nebo rosomák

mladý muž s plnovousem jako vlkodlak

Už vás někdy celý rok nazývali vlkodlakem kvůli hustému plnovousu nebo kvůli tomu, že jste se nechtěli oholit? Nyní je načase toho využít a stát se jím. Pokud zkombinujete kostým vlkodlaka s plnovousem, možná nebudete potřebovat ani masku. Na tváři už máte spoustu vlasů. Noste roztrhanou flanelovou košili, džíny a delší uši a získáte takový kostým.

muž s dlouhými kudrnatými vlasy oblečený jako vlkodlak na halloween

Pokud také děláte hezčí věci s plnovousem, Wolverine je skvělou volbou pro použití zastřihovače nebo zastřihovače vousů. Stačí tílko, doutník, gel na vlasy a obrovské čepele. Ty by měly vyčnívat dovnitř a ven z kotníků. Myslíte si, že by poslední část mohla být trochu těžká? Asi máš pravdu Jako ostré čepele však může docela dobře fungovat pár malovaných rukavic s ledovými stonky. Ale nebojte se s tím být kreativní.