předvečer Všech svatých

Čertovské líčení na Halloween s návodem pro dospělé i děti

čert nalíčil mužskou tvář

Už hledáte nápady na kostým na Halloween, karneval nebo tematickou párty, která je spojena s přítomným výrazem a vzbuzuje silné emoce? Převlek za ďábla je bezpochyby velmi populární. Důležitou součástí úspěšného halloweenského nebo karnevalového kostýmu je dokonalé líčení tváře. V dnešním článku pro vás máme skvělé nápady, jak krok za krokem nalíčit ďábelský make-up. Nechte se inspirovat naší obrázkovou galerií pro ženy, muže a děti a upoutejte pozornost všech jemným, zlým nebo strašidelným líčením obličeje.

Make-up rudý ďábel krok za krokem pro muže a ženy

ďábel-make-up-červená-žena-ďábelské rohy

Když člověk myslí na ďábla, první asociace je spojena s červenou barvou. Pokud se chcete nalíčit jako červený ďábel, musíte si nejprve nechat dostatek času, protože byste si měli potřít celou tvář a velkou část těla, abyste získali autentický vzhled nebe a pekla. Červenou barvu naneste co nejrovnoměrněji pomocí houbičky nebo štětce. Vzhledem k tomu, že budete nanášet make-up na velkou plochu pokožky, je rozhodně vhodné použít kvalitní make-up rozpustný ve vodě. Jakmile základní vrstva barvy zaschne, můžete si obličej natřít více barvami.

Při výběru ozdob se fantazii meze nekladou. Není pravidlem, které říká, jak správně vymyslet ďábla. Tmavé, široce zakřivené obočí je součástí skutečné ďábelské tváře. Chcete -li to provést, musíte u můstku nosu trochu povytáhnout obočí. Můžete nakreslit několik zakřivených čar až do vnějšího koutku oka. Aby vaše tvář měla viditelné kontury, zdůrazněte lícní kosti, obočí a linii brady. Zvedněte obočí žlutou barvou. Pokud se nalíčíte jako čert, měli byste se podle toho také nalíčit na rty. Černé rty vypadají opravdu ďábelsky a děsivě. Skvělý kontrast k jasně červené barvě získáte také tehdy, když si rty namalujete žlutě. Skutečný ďábelský muž by měl mít také vousy. Například můžete černou barvou nakreslit úzký trojúhelník na bradu a knír nad rtem.

Poloviční anděl napůl ďábelský make-up

anděl-ďábel-tvář-žena-červeno-bílá

Zajímavou interpretaci kostýmu ďábla získáte, když se stanete napůl andělem napůl ďáblem. K tomu musíte natřít jednu stranu obličeje, jak již bylo popsáno výše, převážně červenou a černou barvou, zatímco druhá polovina je celá bílá. Jako skvělý přízvuk můžete obočí tváře anděla ozdobit stříbrnými flitry nebo třpytkami. Namalujte tenké černé švy, které zajímavým způsobem spojují dobré a špatné stránky. Na tvář ďábla použijte červenou rtěnku a černou rtěnku na tvář anděla.

Proměňte ženy v ďábly plamenů

ohnivý ďábel-rychlé líčení-ústa-oči-žena

Pokud chcete i přes ďábelské líčení vypadat žensky a přitažlivě, můžete líčení vykouzlit jako planoucí ďábel. Pro tento skvělý vzhled na karneval nebo Halloween jsou oči nalíčeny barvami ohně žlutou, oranžovou a červenou. S plynulými barevnými přechody a typickým tvarem plamene zaujmete okouzlujícím vzhledem. Existuje mnoho způsobů, jak nalíčit ženské ďábly.

Pokud vaše halloweenské líčení naznačuje, že chcete na večírku vklouznout do role satana, líčení jako na obrázku výše by byl skvělý nápad. Místo toho, abyste zbarvili rty na černo, můžete je jednoduše srovnat černou kohlovou tužkou a vyplnit červenou rtěnkou. Natřete tenké vlnité čáry červenou barvou se žlutými odstíny pod úhlem k spánkům. Díky tomuto vzhledu budete vypadat přitažlivě a svůdně.

Strašidelné nápady pro líčení tváře ďábla

čert-žena-make-up-tvář

Ať už je muž nebo žena nalíčená jako ďábel, ďábelské rohy jsou doplňkem, který dotváří klasický ďábelský kostým. Pokud si nechcete koupit ďábelské rohy, ale chcete si je navrhnout sami, je k dispozici několik možností. Některé můžete například vytvarovat z jednoduché modelovací hmoty a poté je potřít červenou barvou. Nakonec pomocí pásky nebo lepidla nalepte rohy na čelenku. Ďábelské rohy lze vyrobit i z vaječného kartonu.

Kartonové rohy jsou ve skutečnosti dokonalým doplňkem kostýmu ďábla pro děti, protože papír je lehký řemeslný materiál. Toto důležité příslušenství budete také moci vyrobit během několika minut. Jednoduše vystřihněte dva rohy z vaječného kartonu, které zůstanou spojené, a natřete je dokola červenou barvou. Jakmile barva zaschne, vytvořte ve spodní části rohů dva malé otvory špičatým předmětem a provlékněte řezanou gumu pro domácnost.

Pokud si chcete zajistit okouzlující vzhled a nenosíte na pleti příliš mnoho make-upu, můžete si snad odlíčit obličej jako obvykle a dosáhnout skvělých efektů pomocí lehkých triků s líčením. Například můžete použít jemnou růžovou k orámování očí a pomocí umělé krve vykrvácet spodní víčko. Updo nechá domácí rohy přijít na své.

žena-ďábel-květinové oči

Pokud chcete na nadcházející párty vyniknout z davu a zaujmout originálním vzhledem, můžete si uvědomit vlastní interpretaci ďábelského líčení a zajistit si nadšený vzhled. Pro jedinečný vzhled ďábla si můžete vybrat naprosto libovolnou barvu a motiv, který se vám líbí. Růžový démon vypadá velmi elegantně, ale tak nějak mysticky a strašidelně, že??

Pokud si nalíčíte oči čertem, můžete pomocí kontaktních čoček démonicky blikat pohledem. Se správnými hororovými kontaktními čočkami bude váš make-up vypadat ještě děsivěji. Pokud necháte takový ďábelský pohled bloudit davem, krev vám nepochybně zmrzne v žilách.

Pro efektivní momenty šoku můžete použít například žluté kontaktní čočky. Barva nechává ve vašich očích zazářit šílenství a oheň, díky nimž se vaši spoluobčané o halloweenské noci bojí. S červenými a černými kontaktními čočkami můžete také šířit hrůzu a strach kamkoli. Ti, kdo se odváží přiblížit se k vám, z vás nebudou moci spustit oči, když nosíte studené, mléčně bílé, krví podlité čočky.

Dítě do Mardi Gras nebo Halloween jako ďábelský make-up

 karnevalový kostým dívka-dítě

Pokud své dítě nalíčíte jako ďábla, můžete použít i typickou jasně červenou. Měli byste se společně s dítětem rozhodnout, zda budete barvit celý obličej, jen namalovat rty nebo nalíčit strašidelné oči. Ve skutečnosti stačí ty nejjednodušší motivy líčení, aby se vaše nejdražší dítě stalo roztomilým čertem. Chlapci a dívky se v této roli rádi vidí a je opravdu zábavné být oblečeni jako Satan.

Jak již bylo vysvětleno výše, ďábelské rohy si můžete vyrobit sami, ušít nebo třeba jednoduše namalovat na čelo. Drzí malí čerti budou rozhodně netrpělivě čekat, aby svými rohy nabodli hosty na Halloweenské párty.

halloween chlapec dětský karneval

Někdy není potřeba žádný podrobný návod, jak se nalíčit. Děti téměř vždy vědí, co opravdu chtějí, a mohou vám pomoci s kreativními nápady, jak vytvořit nejoriginálnější a nejděsivější vzhled na Halloween nebo Mardi Gras. Popusťte uzdu své fantazii a užijte si spoustu zábavy při stylingu a líčení!