předvečer Všech svatých

DIY Halloween make -up s domácími prostředky a každodenními věcmi

halloween make up cín muž dámský kostým stříbrná tvář

Oblíbený halloweenský festival se svými neobvyklými kostýmy a variantami líčení se blíží a je čas sbírat nové nápady na líčení. Než ale půjdete rovnou do dalšího obchodu a koupíte si správný make-up, rádi bychom vám představili pár kreativních nápadů a návodů, se kterými můžete využít Halloweenské líčení můžete to udělat sami pomocí domácích prostředků.

Kde seženu halloweenské líčení?

halloweenské líčení na poslední chvíli-cukr-lebka-barevné-vlastní-líčení

Pokud je Halloween za dveřmi a stále potřebujete halloweenské líčení na poslední chvíli, pak jsou naše nápady stejně dokonalé. S jejich pomocí můžete nalíčit originální halloweenské tváře a dokonce ušetřit peníze. Koupené líčení není vždy levné. Můžete si vyzkoušet použití našich „receptů“ na líčení na Halloween a pak se sami rozhodnout, zda je domácí halloweenské líčení to pravé pro vás.

Vyrobte si halloweenské líčení sami

halloween-make-up-easy-tips-make-up-do-it-yourself

Většina lidí již má některé z potřebných produktů ve svých domovech. Pokud vám však některé chybí, můžete je snadno získat při příštím nákupu. K těmto jednoduchým návodům na halloweenské líčení potřebujete pouze následující produkty.

Návod na líčení 

halloween make-up-do-jelen-make-diy-barvy

– 1 polévková lžíce penate krému

– 1 polévková lžíce dětského prášku

– potravinářské barvivo

Zvláště pokud máte dítě a rádi pečete, budou tyto výrobky ve vaší domácnosti. Jsou to také docela levné výrobky, takže návod kutilského líčení na Halloween je skvělou alternativou ke koupenému.

Halloweenské líčení k napodobení

halloween-make-up-diy-tips-purpurová-barva-cukrová lebka

S různými barvami můžete vytvořit libovolné barevné tóny a nuance v závislosti na množství a směsi. Získáte tak přesně barvy, které potřebujete pro své halloweenské líčení. Myslete na to předem, abyste si včas připravili všechny potřebné tóny. Zde je několik způsobů, jak míchat barvu poté, co jste vytvořili pastu z prášku a krému:

Odličte se na Halloween

– 2 postříkání modrou a 4 potřísnění červenou barvou pro tmavě modrou barvu

– Oranžová obsahuje 3 stříkance žluté a 1 stříknutí červené

– 4 pomlčky červené smíchané s bílou pastou zrůžoví

– obyčejná žlutá se třemi stříkačkami žlutého potravinářského barviva

– 1 stříknutí modré a zelené pro tyrkysovou

– 2 modré cákance pro světle modrou barvu

Rychlé a snadné líčení na Halloween

halloween make-up barevné-duhové-barevné škály-šátek

S tímto nápadem na jednoduché halloweenské líčení získáte skvělé halloweenské líčení. Je však důležité to s barvou nepřehánět. Příliš mnoho potravinářského barviva může způsobit, že dočasně zabarví pokožku a později po odlíčení na kůži chvíli zůstane. Abyste tomu zabránili, vyzkoušejte barvu po smíchání.

DIY líčení na Halloween

halloween make-up decentní design-paruka-červené-oční stíny

Za tímto účelem vyberte neviditelnou část těla (např. Horní část paže) a naneste na ni halloweenský make-up udělejte si sami. Nyní to nechte působit alespoň hodinu. Poté je můžete setřít. Pokud na pleti zůstane barva, líčení raději nepoužívejte. Make -up znovu promíchejte s menším množstvím barvy.

Vyrobte si obličejovou hlínu

halloween-make-up-elf-uši-tvář jíl-vazelína

Pokud chcete udělat halloweenské líčení zajímavější, můžete to udělat pomocí dalších prvků, jako jsou rohy, elfí uši, bradavice, nosní hrb nebo jiné věci. K tomu samozřejmě potřebujete správnou hmotu, kterou si můžete sami obnovit. K tomu nepotřebujete žádné fantastické produkty.

Výrobky pro modelování hlíny

halloween-make-up-bradavice-hoecker-nos-čarodějnický kostým-karneval

– 50 g mouky

– 25 g vazelíny

– tekutý make -up

Jak vidíte, jsou to opět jednoduché a někdy každodenní produkty, které rychle seženete v obchodě nebo lékárně. Perfektní nápad na halloweenské líčení na poslední chvíli, které je navíc levné!

Make-up by měl mít přibližně stejnou barvu jako kůže make-upu. Mouka a vazelína se smíchají, dokud se nevytvoří hladká hmota. Tato hmota se pak použije k tvarování jakýchkoli prvků. Předtím se příslušná oblast potře vazelínou. Tímto způsobem se domácí hlína lépe fixuje na kůži.

Modelovací příslušenství

halloween-make-up-čarodějnice-tvář jíl-nos-šťourat-strašidelné

Ať už jde o uši, boule nebo jiný prvek, nejprve se vytvoří rukama a poté se umístí na příslušné místo a dobře přitlačí. Než však budete moci nanést zbytek halloweenského líčení, je třeba dosáhnout rovnoměrného přechodu mezi hlínou a pletí. K tomu použijte make -up. Naneste jej na okraje a rovnoměrně ho rozmazejte.

Jak na Halloween nanesu make -up – návrhové rány

halloween-make-up-kukuřičné lupínky-mandle-dráteník-navinuté drápy

Další variantu pro obličejovou hlínu lze vyrobit pomocí gumových medvídků. Ano, čtete správně. Obsahují želatinu, kterou lze po zahřátí úžasně tvarovat. Z tohoto důvodu je ideální pro vytváření ran, které byly v poslední době na Halloween populární. Hmota se vyrábí následovně:

Nápad se želatinou

halloween-make-up-horor-make-up-inspirace-maska-dámy

Pro tento originální typ halloweenského líčení použijte světlé gumové medvídky. Ty se ohřívají trochou vody v mikrovlnné troubě, kde se roztaví. Tato hmota se poté použije pro modelování. Je důležité, abyste chvíli počkali, dokud hmota nevychladne, abyste se nespálili. Zkuste to na citlivější spodní straně paže.

Použijte želatinu nebo kukuřičné vločky a tekutý latex

halloween-make-up-zranění-želatina-myšlenka-skutečné-modelování

Nejlepší je aplikovat želatinu na vybranou oblast pokožky dřevěnou špachtlí. Nyní můžete hmotu tvarovat na kůži a vytvářet rány, dokud je ještě teplá. Aby rána vypadala reálněji, můžete do želatiny přidat ještě červené potravinářské barvivo, dokud je ještě horké. Existuje krvavý efekt. Poté můžete nanést halloweenský make-up, aby odpovídal želatině vaší barvě pleti. Skvělého efektu dosáhnete také s kukuřičnými vločkami nebo plátky mandlí, které zafixujete tekutým latexem Jak přesně, to se dozvíte ve videu výše.

Vyrobte si vousy sami

halloween-make-up-vousy-dráteník-vlna-sádra-návod

Mnoho kostýmů se stane opravdu dokonalými, pouze když je k halloweenskému líčení přidána správná paruka nebo umělý plnovous. Často jsou tyto části kostýmu docela drahé. Je jen dobře, že si je můžete znovu vyrobit sami. Kartáč, který k tomu můžete použít, by měl být samozřejmě zakoupen nový.

– Ruční kartáč nebo vlna

– Náplast

– tekuté lepidlo

– nůžky na nehty

Halloween make -up – vousy vyrobené ze štětců

halloween-make-up-štětec-štětina-lepidlo-diy-nápad-snadné

Nejprve zvažte, jaký tvar a velikost chcete mít vousů. Podle toho a s příslušným tvarem také stříháte omítku. Nyní potřebujete vousy, které získáte buď odříznutím štětin z kartáče, nebo odstřižením vlněných nití na požadovanou velikost. Ty se pak přilepí na sádru v trsech tak, že na ni vždy předem kape nějaké lepidlo. Směr růstu si určujete sami.

Vous z vlny

halloween-make-up-copánky-vlna-vousy-stimulace-návod

Nyní se může stát, že vousy ještě nejsou dokonalé. Z tohoto důvodu poslední krok proběhne, jakmile jej nalepíte pomocí lepivé strany náplasti. Nyní můžete snáze vidět odstávající nebo příliš dlouhé „vlasy“ a zastřihnout je nůžkami na nehty. Vousy by se měly lepit až po halloweenském líčení.

Opravte halloweenské líčení

halloween make-up originál-3d-efekt-duhový šev

Abyste si bez námahy užívali domácí halloweenské líčení a celý večer se nic nerozmazávalo, měli byste to samozřejmě napravit. K tomuto účelu jsou k dispozici různé prášky a spreje, které lze snadno aplikovat nebo nastříkat na hotový make-up a později snadno odstranit mýdlem a vodou. Lak na vlasy se často doporučuje k fixaci, ale obvykle vytváří praskliny v make-upu.