předvečer Všech svatých

20 tipů na líčení na Halloween a nápady na líčení v jasných barvách

Tipy na líčení pro Halloween-make-up-cukrová lebka-jasné barvy

Možnosti oblékání a nanášení uměleckého líčení jsou rozmanitější než kdy dříve: karneval, Halloween, tematické večírky a cosplay. Lidé vždy chtějí vklouznout do jiných rolí a slavit jinak. Široký sortiment v oblasti maskování a párty líčení to umožňuje a je snadno dostupný pro každého. Už jste si v mysli vzali kostým nebo postavu? Pak už stačí jen vhodný make-up. Podporujeme vás užitečnými tipy na líčení na Halloween a pár úžasných nápadů, kterými se můžete inspirovat.

Tipy na líčení na Halloween-základní potřeby pro líčení

Tipy na líčení na Halloween-líčení-nápady-návod-make-barvy-sami

V závislosti na vzhledu a postavě, kterou jste si vybrali na Halloween, závisí také líčení. Ať už umělecké nebo strašidelné, jednoduché nebo abstraktní, několik konkrétních akcentů je často důležitějších, než když si celý obličej potřete barvou. Aby se líčení konečně povedlo, jaké nástroje, materiály a barvy líčení jsou nutné. Mezi základní make-upové potřeby na Halloween patří kvalitní barvy na líčení nebo krémové líčení v jakékoli barvě. Nepotřebujete kupovat celé palety, ale spíše základní barvy černé a bílé a několik dalších, které jsou charakteristické pro vybranou postavu. Umělá krev, tekutina ze zubů nebo jizev, hororová kůže, upíří zuby nebo pár bílých kontaktních čoček dotváří strašidelný vzhled. Fixační sprej nebo pudr zajistí perfektní finiš a dlouhotrvající halloweenské líčení. Klasická sada líčení, štětce a houbičky jsou doplňky, které vám hodně usnadní práci.

Tipy na líčení na Halloween – zvedněte světlou základnu

Tipy na líčení na Halloween-make-up-face-white-powder-apply

Než se začnete líčit, je vhodné namazat tučný krém, zejména na citlivou pokožku. Poté můžete použít základní barvu, nejlépe bílou. Funguje jako základ pro halloweenské líčení, protože obličej vypadá jako holé plátno. Pokud má postava, kterou jste si vybrali pro svůj halloweenský vzhled, velmi typickou barvu pleti, pak byste jí měli dostat dost a použít ji jako základní barvu. Přesto můžete oblasti, které jsou bohatě nalíčené, vybarvit bíle, aby si použité barvy přišly na své.

Tipy na líčení na Halloween-líčidla naneste pouze na rty nebo oči

Tipy na líčení na Halloween-líčení-základní-pokyny-bílá tvář

Příliš výrazné rty nebo příliš nápadné líčení očí nejsou pro každodenní život dobrý nápad. Pro Halloween a tematické večírky jsou však naprosto vhodné a dokonce žádoucí. V závislosti na tom, jaký efekt se hledá, je vkusné soustředit se pouze na jednu část obličeje. Brzy představíme dva nápady na strašidelné halloweenské rty a umělecké líčení očí od umělce Tal Pelega.

Strašidelný makeup na rty

Tipy na líčení-halloween-líčení-rtů-umění-umění-barva

Sotva to může být podrobnější než toto dílo. Na červeno-modrých rtech můžete okamžitě vidět černého pavouka, který vylezl z úst. Strašidelné, dokonce nechutné, ale zároveň chladné, toto líčení okamžitě přitáhne pozornost a je ideální jako nápad na poslední chvíli na Halloween. Něco podobného, ​​ale s motýlem místo pavouka, lze zkopírovat z obrázku na obálce Mediabooku filmu „Mlčení jehňátek“.

Pokud jste si myslely, že líčení rtů nemůže být děsivější, pak se podívejte blíže na obrázek výše. Jsou to vlastně rty, které jsou rafinovaně a detailně nalíčené jako oko. Dokonce i umělé řasy jsou připevněny k hornímu rtu. S takto propracovaným líčením se určitě vyplatí to nakonec napravit. To funguje nejlépe s transparentním práškem. Můžete jej odstranit stejně jako samotný make-up dobrým odličovačem.

Umělé líčení očí na Halloween

Tipy na líčení-halloween-líčení-očí-motýl-umění

Na Halloween můžete zabodovat, i když si make-upem nezakryjete celý obličej. Samotné oči slouží jako plátno, na které lze pomocí líčení malovat nápadité obrázky. Samozřejmě musíte být velmi dobří v malování a mít po ruce celou paletu make-upů, abyste znovu vytvořili tyto propracované nápady na líčení očí. Zde jsou příklady od izraelského umělce Tal Pelega.

Tipy pro líčení-halloween-make-up-eye-art

Snaží se ukázat pohádkovou stránku vizážistického umění. Její tvorba leží na pomezí make-upu, umění a designu a okouzluje svými poddanými. Tímto způsobem umělec vypráví celé příběhy. S tímto líčením očí není třeba příliš vyniknout.

Tipy na líčení na Halloween-trend: Galaxy make-up 

Tipy na líčení-halloween-líčení-galaxie-nápad-trend

V současné době se na Instagramu nový trend nazývá vzhled „Galaxy“ nebo „Space“. Nedokážeme si to představit pro každodenní život, ale pro Halloween a motto večírky – ano. Buď celý obličej, nebo pouze oční oblast je nalíčena velmi třpytivým make-upem a navržena jako druh Mléčné dráhy. Velmi dobře lze také vkládat malé hvězdičky a další detaily.

Tipy na líčení-halloween-líčení-galaxie-třpytivý trend

Prostorový make-up vytvoříte pomocí třpytivých očních stínů a pudru v modrých, fialových nebo růžových tónech. Chybět by neměly ani třpytky a třpytky. Mimořádný vzhled doplňují vlasy v duhových barvách. K tomu můžete použít buď barevný lak na vlasy nebo skvělou, jasnou paruku.

make-up-tips-halloween-make-up-gaalxy-nápad

Pokud si chcete udělat vzhled Galaxy, ale také jakýkoli propracovaný make-up sami, doporučujeme vám předem si udělat zkušební líčení. Vyhnete se tak překvapením a zklamáním v den večírku. Můžete také lépe naplánovat svůj čas na druhý pokus a opravit věci, které se vám nelíbí, nebo začlenit další podrobnosti. Obecně platí, že čím je líčení složitější, tím více času máte na plánování. Určitě pomůže dobré osvětlení, velké zrcadlo a stůl se vším, co potřebujete mít po ruce.

Cukrová lebka nebo líčení Día de los Muertos pro ženy

tipy na líčení-halloween-líčení-cukr-lebka-růžová-üink

Reprezentace kostlivců a calaveras pro den mrtvých v Mexiku jsou stylem pro takzvanou cukrovou lebku. Lidé věří, že mrtví se v tento den vrátí na Zemi a uspořádají velkou oslavu se svými příbuznými a také na ulici. K tomu si lidé připravili vynikající finger food a především sladké pečivo – cukrové lebky. Líčení je v zásadě černobílé. Díky tomu je obličej užší a s dutými tvářemi a očními důlky jako černé díry. Cukrovou lebku od lebky odlišují barevné detaily, květinové motivy a ozdoby. Lze tedy shrnout, že cukrová lebka je hezčí variantou lebky.

V tomto příkladu blogger ukazuje, jak můžete navrhnout cukrovou lebku v růžové barvě. Pro tuto krásnou verzi také nasadila dlouhou paruku v bledě růžové barvě, na kůži připevnila několik samolepicích kamínků a nalepila umělé řasy. Vzhled doplňuje věnec z květin. Podívejte se na video návod!

Tipy na líčení na Halloween-nápad na líčení pro muže

Tipy na líčení-halloween-make-up-man-ďábel-barva příšery

Vybrali jsme také užitečné a barevné tipy na líčení na Halloween pro muže. Na této ukázkové fotografii můžete vidět velmi detailní líčení, které je velmi vhodné pro muže. Je ukázán druh masky, který vypadá strašidelně, ale je zároveň umělecký a navržený v krásných barvách. Opravdu skvělá inspirace pro muže!

Tipy na líčení na Halloween – Zombie

Zombie je jedním z oblíbených vzhledů Halloweenu. Existuje spousta skvělých návrhů, ale většina z nich není opravdu barevná. Zde představujeme opravdu úspěšnou implementaci ve stylu Pop Art. Vzhled ve stylu Roye Lichtensteina funguje nejen s obličejem, ale s celým tělem. Jasné barvy a černé obrysy jsou typické pro Pop Art. Při líčení se rány nejprve načrtnou černě, poté se zbarví zbytek povrchu pokožky základní barvou. Samozřejmě se musíte předem rozhodnout, zda chcete být modrou, zelenou nebo růžovou zombie a nabažit se odpovídající barvou líčení. Zombie může být děsivá a velmi barevná zároveň. Nejlepší na tom je, že už nepotřebujete speciální oblečení. Fungovalo by také každodenní oblečení v odpovídajících barvách.

Jednoduché tipy na líčení halloweenských panenek

Obléknout se jako strašidelná panenka a nalíčit se je skvělý a hlavně snadno realizovatelný nápad na Halloween. Velké oči jsou typické pro panenku. Ústa vytvářejí strašidelný efekt jako louskáček. Malé detaily, jako jsou praskliny v keramice. Pro realistický efekt nejprve obarvěte celý obličej, dekolt, krk a případně také ramena na bílou nebo volitelně na světlejší barvu pleti. A pak začnete skutečným líčením. Umělé řasy určitě posílí efekt velkých očí.

Tipy na líčení na Halloween-jednoduché líčení „strašák“

Tipy na líčení-halloween-líčení-strašák-návod-snadné

Obléknout se jako strašák a nalíčit se je jednoduchý nápad, který může občas vypadat roztomilý a strašidelný. Navíc se hodí i na poslední chvíli, protože v každém šatníku rozhodně visí overal a slaměný klobouk, které vlastně tvoří tento look.

Make-up strašáka někdy roztomilý, někdy děsivý

tipy na líčení-halloween-líčení-strašák-roztomilý-strašidelný

Jestli líčení strašilky vypadá strašidelně nebo hezky, závisí především na vzhledu očí. Pokud chcete roztomilý vzhled, nalíčte si oči jako obvykle, ale možná více slavnostně a zdůrazněte je více, protože tady jde o párty líčení. Oči jako knoflíky vypadají opravdu strašidelně. Efekt můžete vytvořit buď make-upem, nebo můžete vytvořit dvě velká tlačítka s otvory, které můžete vidět z lepenky.

Tipy na líčení na Halloween-lehké líčení s pixelovým vzhledem

Tipy na líčení-halloween-líčení-pixelovaný-nápad

Další obzvláště jednoduchý nápad na halloweenské líčení na poslední chvíli je tento pixelový vzhled. Jako vzor vám k tomu může posloužit fotka, kterou jste si odfiltrovali na počítači nebo mobilním telefonu. Konvenční základ, který obvykle používáte, slouží jako základ pro párty líčení. Celkově pro tento vzhled nemusíte kupovat žádné speciální barvy make-upu, ale použijte stávající oční stíny a tvářenky. Je vhodné pořídit si plochý štětec, se kterým bude efekt určitě jednodušší.