Pásy

Pásy Ferragamo – tyto designy dodají vašemu outfitu půvab

Salvatore Ferragamo je italské zboží s perfektní kombinací kreativně navrženého zboží s tradiční kvalitou. Ve Ferragamu je kvalita na prvním místě a je charakteristickým znakem veškerého našeho zboží. Také všeobecně uznávané pro jemné řemeslné zpracování, které se projevuje u každého produktu, který nabízíme. Ferragamo má širokou škálu produktů, ať už jde o boty, kabelky, doplňky, opasky, šperky, brýle, vůně, hodinky a mnoho dalších. Pásy Ferragamo jsou známé svými ikonickými designy s nejlepší v nejlepší kvalitě. Pásy Salvatore Ferragamo pronikají široce do indického módního průmyslu díky své eleganci a vynikajícímu materiálu. Má obchody v Karnataka, Maharashtra a Dillí a je k dispozici také online. Pásy Salvatore Ferragamo Indie nabízí všechny nejnovější trendy, aby vyhovovaly vašim potřebám. Je k dispozici v různých atraktivních provedeních se spoustou skvělých barevných možností.

Nejnovější a nejlepší modely pásků Salvatore Ferragamo pro muže a dámy:

Zde je 10 nejlepších pásků Ferragamo pro muže a ženy s obrázky.

1. Oboustranný a nastavitelný Ganciniho pás:

Oboustranný a nastavitelný Ganciniho pás

Tento nádherně zpracovaný červený a zlatý opasek Ferragamo je vyroben z přirozeně zrnité kůže. Prohlášení spona je kus elegantního designu s kontrastní vložkou na okraji a malými šrouby. Dodá vašemu oblečení elegantní vzhled. Tento důmyslný reverzibilní pás je plně nastavitelný a reverzibilní, aby zajistil dokonalé uchycení. Ferragamo je nezbytným doplňkem ženy, která ocení luxus. Vytváří styl bez námahy, který vyhovuje vašemu oblečení. Vyrobeno v Itálii.

2. Nastavitelný hnědý opasek Gancini:

Nastavitelný Gancini Brown Bel

Ferragamo přináší novou definici luxusu v 21. století. Podívejte se na Ferragamo, aby byl váš ležérní šatník aktuální. Tento hnědý pásek Ferragamo s přezkou Gancini je vyroben z rafinovaného semiše a má stylový širokopásmový design a vpředu vyryté jemné logo designéra, bezešvě vyrobené v Itálii. Tento nejlepší pásek Ferragamo dodá ležérní a chytré oblečení elegantní vzhled.

3. Velký opasek Gancini Ferragamo pro ženy:

Dámský opasek Gancini Ferragamo velikosti

Tato jedinečná estetika značky vytvořila několik skutečně osobitých kousků, které překonávají sezónní trendy. Získejte svůj status s tímto luxusním nejlepším černým a zlatým páskem Ferragamo pro ženy z kolekce Gancini. Tento velký černý a zlatý pásek poskytuje elegantní vzhled prostřednictvím vzoru zlatých mikropólů. Tento kožený opasek Ferragamo udělá z každého outfitu elegantní vzhled.

4. Nastavitelný Ganciniho oranžový pás:

Nastavitelný oranžový opasek Gancini

Odborně zpracovaný opasek Orange Ferragamo dodá vašemu oblečení ženský vzhled. Naši kreativní návrháři se konkrétně rozhodli pro svěží a ženský přístup ke stylu Ferragamo. Je vizuálně ohromující a také robustní. Má také nastavitelný střih se zapínáním Gancini se sponou ve zlatém tónu. Tento luxusní pásek stylově strukturuje vaše oděvy. Vyrobeno v Itálii.

5. Dámský opasek Vara Bow Bow:

Dámský opasek na šaty Vara Bow

Vara dokáže úspěšně vytvořit styl, který je ženský, nadčasový a módní. Kreativní ředitel zkoumá nové, moderní cesty k dosažení tohoto cíle. Lze je nosit s jakýmikoli šaty podle vašeho výběru, abyste získali elegantní vzhled. Opasek na šaty Ferragamo má nastavitelný střih. Tento černý pásek Ferragamo je dokonalým doplňkem šatů, bez kterého nikdy nebudete.

6. Box na opasek Gancini pro muže:

Box na opasek Gancini pro muže

Ferragamo věří, že pocit člověka je nejlépe vyjádřen stylem. Jejich design odpovídá každé náladě a hodí se pro každou příležitost. Switch box obsahuje nejkvalitnější kůži s dvojitými texturami. Je vybaven sponou Gancini s leštěným povrchem a je nastavitelný. Nejzajímavější věcí je, že přezku lze nahradit novými verzemi a hrát s různými oděvy.

7. Diamantový pás Ferragamo Bling:

Diamantový pás Ferragamo Bling

Zachyťte esenci italského luxusu a glamouru s nejnovější kolekcí Ferragamo. Modrý pásek Salvatore Ferragamo s diamanty je vybaven nastavitelným páskem, detailem děrování a jemným logem designéra vyrytým na přední straně, které vedle luxusního materiálu a odborného designu zobrazuje zručné řemeslné zpracování. Je to must-have, pokud jde o to, aby každodenní oblečení mělo barvu. V ideálním případě je lze nosit s jakýmikoli šaty, abyste vytvořili věčný dojem.

8. Nastavitelný Ganciniho pás:

Nastavitelný Ganciniho opasek

Bílý opasek Ferragamo je výrazným kouskem s výraznou estetikou. Jejich vzor spony podpisu je samozřejmě i nadále celosvětově uznávanou oporou každé kolekce. Tento bílý a stříbrný pásek Ferragamo se může pochlubit současným pocitem a moderním vzhledem. Tento bílý pásek Ferragamo má nastavitelný střih s hladkým koženým páskem doplněný tonální sponou Gancini. Přidejte si to do své sbírky a ukažte, že jste v obraze.

9. Nastavitelný opasek Tan Gancini:

Nastavitelný opasek Tan Gancini

Tato italská značka se stala módní velmocí a jednou z nejvyhledávanějších v oboru. Dvojitá Ganciniho spona je umístěna uprostřed tohoto klasického opáleného opasku Ferragamo. Ferragamo nabízí špičkové styly, které vyvažují čisté, moderní siluety se silnými tvary a inovace s vytříbením. Neposkvrněně vytvořený v Itálii. Díky nastavitelnému střihu se stříbrnou sponou Gancini.

10. Nastavitelný růžový Ganciniho opasek:

Nastavitelný růžový opasek Gancini

Ferragamo je proslulé po celém světě pro své skvěle zpracované doplňky, které předvádí tento úžasný růžový pásek. Nabízí eklektické styly charakterizované experimentálním přístupem. Vyrobeno z tepané kůže a zlaté spony Gancini, má nastavitelný střih. Okouzlete svůj ženský vzhled. Tento růžový pásek Ferragamo je šatníkem, který musí mít každá milovnice módy. Udělejte to, co nosíte, společensky uvědomělé.

Reinvention je další název Ferragama. Štítek neustále inovuje na nových designech. Tento článek znovu zdůrazňuje značku a vysvětluje tak její význam na celém světě, zejména v Indii. V tomto článku jsme iterovali nejlepších 10 pásků Ferragamo pro muže a ženy spolu s materiálem a detaily spony. Žádný šatník není kompletní bez řádného příslušenství a Ferragamo je známé svou bezvadnou kolekcí doplňků. Pokud jste shledali, že tento článek souvisí, napište nám. Komentáře a zpětná vazba jsou vítány. Sdílejte s ostatními milovníky Ferragamo.