Pásy

9 trendových návrhů stříbrných pásů pro ženy v módě

Dámy rády sbírají hodinky, sandály a seznam pokračuje, v tomto seznamu vrcholí kolekce opasků v jejich šatnících. Je to jeden z hlavních prvků, kterým obvykle není dána největší priorita, pokud jde o oblékání, ale správné oblečení bude mít velký význam v každém oblečení.

Nejnovější a nejlepší modely stříbrných pásů pro dámy s obrázky:

Abyste získali ten prvotřídní vzhled, přinášíme zde 9 nejlepších stříbrných pásů, což pomáhá přidat dobrou sbírku opasku do dámských tašek!!

1. Dámské stříbrné kožené opasky:

Dámské stříbrné kožené opasky

Džín s koženým páskem jakékoli barvy a stříbrnou sponou uprostřed je vždy v trendu. Je to nejviditelnější oblečení, které nosí dámy a mladé dívky. Aby byl opasek vizuálně příjemnější, má tloušťku nejméně 4 mm a uprostřed průměrnou stříbrnou nebo obyčejnou sponu. Tento typ oblečení je doporučeno společenské oblečení.

2. Elastický opasek se stříbrnou sponou:

Elastický pásek se stříbrnou sponou

Nejpreferovanějším opaskem k šatům, ať už na běžné nošení nebo na párty, je elastický opasek. Tento typ pásu je pohodlnější při nošení a nošení. Vzhledem k tomu, že je elastický, lze jej snadno upravit a vytvořit zúžený vzhled (široké pasové elastické pásy nebo úzké, když je pro krátký pas). Stříbrné spony vždy ladí s jakýmkoli barevným elastickým páskem. Vzhledem k tomu, že je ve stříbrné barvě, může pracovat s jakýmkoli barevným kostýmem, na rozdíl od zlatých nebo jiných barevných spon. Přezky mohou být také zaměnitelné.

3. Úzký stříbrný opasek pro ženy:

Dámský úzký stříbrný opasek

Skinny Silver opasky miluje mnoho mladých dívek a dam, přináší elegantní vzhled a je zajímavé je nosit přes šaty nebo přes košile Formals s A sukní. Skinny opasek může být vyroben z koženého řemínku se stříbrnou sponou nebo je celý opasek vyroben z kovu se středovým symbolem, který si sám navrhnete, který může být potažen stříbrnou barvou nebo středový design může být vyroben ve stříbře. který se nejčastěji nosí k společenským šatům Tento typ úzké opaskové kůže se hodí k malé stříbrné přezce uprostřed. Spony jsou obvykle jednoduché, aniž by měly atraktivní design

4. Pás se stříbrnou sponou v kůži:

Opasek se stříbrnou sponou v kůži

Chytrý bederní pás, který spojuje jednotlivé oděvy a vypadá jako jednodílná tkanina, je to, co ženy chtějí, když nosí top a kalhoty. To lze zakoupit pomocí jednoduchého bederního pásu, který může mít pásový pás pro úzký pas nebo měkký kožený pás pro ženy se širokým pasem, který se pohodlně vejde. Bederní pás je obvykle vyroben z kůže nebo pro úzkoprsé ženy může také použít kovový pásek se stříbrnou přezkou uprostřed.

5. Stříbrný bederní pás:

Stříbrný bederní pás

Neformální nošení boků je v trendu a většinou je používají mladé dívky pro běžné oblečení. Tento druh opasku se nosí na tričku nebo dlouhém topu a přes něj rozepnutou bundu. Hip bederní pásy jsou vyrobeny z širokého pásu rexine nebo koženého materiálu se stříbrnou sponou, která visí kolem pásu. Tento typ opasku se dobře hodí pro hubená děvčata, protože upoutá pozornost jejich bederních stolů. Dámy ve tvaru jablka by si měly dávat pozor na styly, které mají asymetrické spony nebo přezky ve tvaru V a středně zesílené pásy. Pokud chtějí dívky vypadat zdlouhavě, noste pásek, který odpovídá barvě nošeného oděvu.

6. Dámské textilní stříbrné pásy:

Dámské textilní stříbrné pásy

V tomto typu texturovaného pásu, kde se používá zvířecí potisk, se pro ochranu životního prostředí nepoužívá skutečná zvířecí kůže, ale místo toho je na trzích vyprodána textura potištěné kůže. Nejoblíbenějšími zvířecími potisky jsou had, zebra nebo gepard. Dámy dávají přednost pásu texturovaného pásu se stříbrnou sponou.

7. Kovové stříbrné pásy pro ženy:

Kovové stříbrné opasky pro ženy

Je to jeden z připomínajících prohlášení o stylu 80. let. Může být široká nebo hubená, přináší život jednoduchým obyčejným džínům, outfitům černé barvy nebo lehkému letnímu oblečení. Lesklý metalický pásek se stříbrnou jednoduchou sponou zvýrazní metalickou barvu.

8. Dvoubarevný stříbrný pás:

Dvoubarevný stříbrný pás

Tento typ opasku dělá z outfitu vybroušený vzhled, k vytáhnutí dokonalého střihu je nutné extrahovat měření pasu. Výběr dvoubarevné barvy by měl být silný, aby buď odpovídal jedné z barev oblečeným šatům. Natahování dvou barev se stříbrnou sponou obvykle místo efektních přezek jednoduché spony.

9. Dámské stříbrné řetízky:

Dámské stříbrné řetízky

Je to jeden z nejpopulárnějších tradičních doplňků, které se nosí během indických festivalů. Stříbrný řetízkový pásek není pevným šperkem, namísto volného řetízku s háčkem, který lze upravit podle pasu. Nosí se na tradičním oblečení volného střihu nebo v černých šatech, které drží na místě kolem oblasti boků.

Pro zvýraznění pasu žen a zvýraznění její postavy je opasek jednoznačným doplňkem a opasek nejvyšší kvality je rozhodně dobrá investice. Udržování barvy a struktury stříbrné spony po mnoho let je velmi důležitým bodem, který je třeba zvážit. Použití prostředku na leštění stříbra a zakrytí spony hadříkem, aby se zabránilo oxidaci skutečného stříbra, což pomáhá zachovat stříbrnou strukturu.