Pásy

15 Seznam nejlepších návrhářských pásků pro muže a ženy

Pásy jsou nejjednodušší věci, které mohou bránit v tom, aby vypadaly skvěle. Nejsou to jen věci pro praktické využití, ale také dobrý opasek, který si nikdo nikdy nevšimne díky své schopnosti zintenzivnit vzhled a dokončit dotek. Jsou to klíčové prvky, které udržují věci jednoduché pro všechny druhy nošení. Díky jedinečným texturám a estetice dodávají šatníku živost.

Nejlepší návrhářské pásy pro muže a ženy

Ať už se jedná o vytříbený společenský oděv nebo jednoduchý ležérní vzhled, pásy budou sloužit nejlepšímu využití šatníku podporujícího oficiální schůzky i příležitostné párty venku.

Nejoblíbenější a stylové návrhářské pásy pro muže a dámy:

Zde jsme uvedli některé z nejvíce nosených návrhářských pásků, které se vhodně hodí k oblékání pro každou příležitost a které jsou ve své třídě nejlepší pro pánský a dámský šatník.

1. Designer Simple Mens Webbed Belts:

Jednoduché jednoduché pánské popruhy

Tkaný pásek jakéhokoli druhu bude nejvhodnější pro letní oblečení a dodá ležérní vzhled. Tkaný pás bude mít dobrou texturu v jakémkoli oblečení. Bude se hodit pro kontrastní barvy kalhot a také pro normální stejné barvy.

2. Seersuckerův opasek Brooks Brothers pro ženy:

Dámský opasek Brooks Brothers Seersucker

Hledáte toto léto trochu jiný opasek? vidoucí je dobrý nápad projít. Nejlépe se bude hodit k pruhovaným kalhotám podobné šířky stipe. Bude to nejlepší pár pro běžné nošení a bude mít úžasný vzhled.

3. Dvojité semišové opasky Gancini pro muže i ženy:

Dvojité semišové opasky Gancini pro muže i ženy

Sexy semiš není tak levný, ale jeho měkký semiš a funky smaltovaný povlak na přezce poslouží jako nejlepší součást společenského oblečení. Dokud bude námořnická souprava naživu, nebude tento pás žádným kompromisem s ostatními na trhu, aby vytvořil elegantní oblečení.

4. Pás Lock-at-Me:

Pás Lock-at-Me

Pás spojil logo GG ze 60. let s koženým řemínkem z tmavě čokoládové hnědé, díky čemuž vypadá elegantně. Dokončovací dotek opasku vstříkne některé z vážných lupů na jakékoli džíny, takže váš pas bude mít prvotřídní bohatý vzhled.

5. Designový kožený opasek lemovaný peřím:

Designový kožený opasek lemovaný peřím

Hledáte repertoár opasku k hnědé botě? Zde je perfektní shoda. Bez ohledu na to, zda nejste formálně oblečeni, bude to také nejbližší zápas každé hnědé boty, příležitostného nošení s nejlepší barevnou kombinací.

6. Popruh s mezerovým pruhem:

Mezerový pásový popruh

Jasné popové barvy v pase někdy udělají perfektní způsob, jak se tuto zimu odlišit od davu. Košile s krátkým rukávem, ležérní šortky a správný pár skandálů budou tím nejlepším neformálním oblečením s pásem šetrným k rozpočtu.

7. Designový westernový kožený opasek:

Designový westernový kožený opasek

Západní opasek Top shop je opasek vhodný pro zvířata, který je vyroben z odolného polyuretanu a spony vyřezávané z kovu. Je to velmi poutavé a nejlépe se hodí ke všemu neformálnímu oblečení, potu a kotníkovým botám. Je navržen s nejlepším zpracováním, které splní všechny vkusy uživatelů a celkově skvěle vypadá.

8. Dámský návrhář Bri Bri Bri Belt:

Dámský designový pásek Bri Bri Bri

Pás Bri Bri Bri je stylovou ikonou vzhledu Kendall Jenner. Je vybaven elegantně vypadající sponou vytvořenou z kovu zlaté barvy a pravé černé kůže. Na trhu je k dispozici také menší verze Baby Bri Bri Bri. Dodává se také ve stříbrné a zlaté barvě, což dělá elitní pohled na večírek.

9. Pánský kožený opasek:

Pánský kožený opasek

Tento pásek má odvážný pruhovaný vzor, ​​hravý design s chytrými výraznými barvami. To má širokou škálu sponek a je to levné a extravagantní. K tmavě šedým kalhotám to bude nejlepší. Pěkně strukturovaná kůže na vás zvýší přitažlivost.

10. Klasický designový kožený opasek:

Klasický kožený opasek

Tenký kožený opasek s klasickou vkusnou sponou bude vždy ve vašem arzenálu bez ohledu na to, jak starý je. Jedná se o sponu inspirovanou vintage motivem, kterou lze snadno odepnout a odepnout v pase. Bude se nejlépe hodit ke všemu, co nosíte. To rozšíří přitažlivost diváků a poskytne jednoduchý elegantní vzhled a klasický oděv.

11. Pás Hermes Designer Gold H pro muže:

Hermes Designer Gold H pásek pro muže

Velkolepá a ikonická vynikající spona na opasek H od Hermes přiměje uživatele, aby opasek neignoroval. Při vstupu do místnosti je to definitivní prohlášení. Bude to dokonalá shoda se zlatými ozdobami a divákům poskytne příjemné elitní oblečení. Budou nejlepší volbou pro neformální obleky na míru pro večírky a události.

12. Pruh pásu pásu:

Pruhový webový pás

Pás s pruhem bude nejlépe odpovídat řemínku hodinek NATO. Elegantní chino šortky dodají neformálnímu oblečení elegantní vzhled. Jste nadšenci hodinek? Mít čas utratit málo za prádlo, pak jít na Stripe Web Belt, dodá to elegantní vzhled a dobré oblečení.

13. Robustní džínový opasek:

Robustní džínový opasek

Robustní džínový opasek bude skvělý na ležérní víkend s šaty inspirovanými džíny nebo jiným pracovním oblečením. Je vyroben ze 100% pravé silné, robustní uzděné kůže, která příležitostně vylepšuje oblečení a bude ještě vylepšena u stejných barevných bot..

14. Návrhářské letní látkové pásy pro muže:

Pánské návrhářské letní látkové pásy

Pro odlehčené oblékání v létě a to bude trochu více ležérní. Váš opasek by v něm měl také dávat smysl. Tato lehká tkanina, jako je bavlněná vazba nebo jednoduchá grogrénová textura, se bude nejlépe nosit v létě. Splní také potřebu hledat letní oblečení a běžné nošení.

15. Tenký vintage pás:

Tenký vintage pás

Vintage obchody mají nejlepší příslušenství k kopání, což jsou pásy. Je třeba poznamenat, že je použita pravá kůže a která vám dokonale vyhovuje. Tento tenký vintage pásek se bude nejlépe hodit k oblekům i ke společenským kalhotám. To bude nejlepší pro jakékoli ležérně šité lněné obleky s přizpůsobeným nestrukturovaným zapojením. Pletený kožený opasek bude mít stejný účinek jako vintage designové opasky, které jsou nyní na internetu nejoblíbenější.

Krejčí, častěji mají mnoho vnitřních seřizovačů a kalhot, které jsou správně přizpůsobeny našemu pasu. A některé kalhoty mají poutka na opasek, aby se v takových případech udržely, výše uvedený článek bude nejužitečnější pro zjištění trendových špičkových návrhářských pásků, které se hodí pro různé příležitosti. Designové pásy jsou jedním z důležitých doplňků, které vylepšují oděv člověka a dodávají mu dokonalý vzhled.