Pásy

15 nejlepších kolekcí opasků Gucci pro muže a ženy v roce 2021

Gucci je italská značka, která několik let nabízí různé luxusní doplňky jednotlivcům každého věku. Trendy opasky jsou nejvíce ozdobou plísní pro ženy a muže. Pokud zvolíte správný pásek, pak tento pás dodá oku elegantní styl i na nudném a neodpovídajícím oblečení. Když hledáme dobrý produkt na trhu, značka v té době dokáže pochopit, jaká je přesná potřeba pro ženy nebo muže – rozsah vzorů od tištěných až po jednobarevné. Když plánujeme v té době používat normální oblečení, můžeme použít širší pásek, který je s elegantními.

Čistý materiál a exkluzivní design, s nimiž slouží, z nich činí největší italskou značku na světě. Mezi různými produkty, s nimiž se servíruje, jsou designy pásů Gucci docela vřele vítány pro funkce, které s sebou nese. Tyto pásy dodávají každému outfitu ohromující vzhled.

Nejnovější návrhy opasků Gucci pro muže a ženy v Indii:

Zde jsou některé designy Gucci opasků Indie, které byste mohli chtít zahrnout do svého šatníku,

1. Hrubý opasek Gucci:

Drsný pás Gucci

Pánský pásek Gucci pro muže, který je dodáván se směsí koženého a textilního materiálu, vytváří nádherný design. Středová část opasku je vyrobena z látky, která je potažena koženým prošitým okrajem.

2. Obyčejný pás od Gucci:

Obyčejný pás od Gucci

Jednoduchý pánský designový opasek Gucci je dokonalým doplňkem vaší oficiální osobnosti. Opasek je vyroben ze silné kůže s jednoduchou stříbrnou sponou s visačkou Gucci s hladkou strukturou.

3. Strip Belt od Gucci:

Strip Belt od Gucci

Kůže s textilním středem je nejlepší kombinací pro výrobu pánského opasku Gucci. Pásek má dvojité konce v kůži a střední část v tkanině s dvojitými barvami pro nošení na běžné nošení.

4. Pás Velvet Gucci:

Sametový opasek Gucci

Modrý opasek Gucci, který má na kůži sametovou texturu, vytváří hladký vzhled. Na opasku je vyryto logo společnosti a spona z nerezové oceli s podobným designem loga.

5. Propojovací pás v bílém:

Propojovací pás v bílé barvě

Bílý opasek Gucci, který je dodáván ve vzájemně propojeném designu, dělá zázraky s výhledem jeho nositele. Jednoduchý opasek v bílé barvě je navržen s krémovým logem a podobnou sponou.

6. Široký pas:

Široký pas

Hledáte jiný druh opasku k vašemu tanečnímu oblečení! Červený opasek Gucci se širokými výstřihy do V je to, co hledáte. Tlustý pás má také tenké vrstvy pásu pro dvojitý design pásu.

7. Design morového pásu od Gucci:

Návrh morového pásu od Gucci

Party design je jistě získán z návrhářského příslušenství Gucci opasek pro muže. Morový design dodává hnědému pásu zářivé malé čtverečky, které jeho nositeli dodávají zářivý efekt.

8. Čisticí pás Gucci:

Čisticí pás Gucci

Šedý a černý design opasku Gucci je mezi mladými lidmi velmi trendový, aby mohl pořádat formální akce a konference. Pás má drhnoucí texturu s logem značky na něm s černou kovovou sponou.

9. Hadí pás Gucci:

Hadí pás Gucci

Pás Gucci v Indii dostává funky vzhled s hadem vytvořeným na něm. Jednoduchý látkový opasek je opatřen potisky Gucci s hadem navrženým uprostřed a vpředu, aby dodal vašemu vražednému vzhledu nějaký nebezpečný efekt. Tento druh opasků spadá pod značkové opasky, najděte si tento design pro jakýkoli outfit.

10. Řetězový pás Gucci:

Řetězový pás Gucci

Zde je jiný vzhled pro stylové muže s jedinečnou kolekcí opasků. Kožený opasek Gucci je připevněn tlustým zlatým řetízkem od jednoho okraje k druhému, na kterém visí malá kouzla a podobná spona na vzor.

11. Opasek Gucci z tygří kůže:

Kožený opasek Gucci z tygří kůže

Když se k jednoduchému obyčejnému opasku přidá elegantní spona, dodá uživateli drastický vzhled. Jednoduchý černý opasek Gucci zde dostal podkovový magnet jako spona s tygřími tvářemi na obou koncích, které jsou podpisem Gucci. Děti si mohou tento pás vyzkoušet pro své běžné používání.

12. Kruhový designový pás Gucci:

Kruhový designový pás Gucci

Gucci dala jinou kolekci s koženými pásy pokrytými pryskyřičným materiálem, na kterých jsou umístěny kruhové vzory. Pás má také širokou přezku ve stříbrné barvě s úplným názvem značky. To je trochu jiné, a pokud chcete jít jinou cestou, pořiďte si tento opasek na někoho.

13. Pás krokodýla Gucciho:

Krokodýlí opasek Gucci

Modrý design opasku Gucci, který je navržen v lesklé kůži, dodává svému nositeli skličující vzhled. Pás má texturu krokodýlí kůže v modré barvě s jednoduchou sponou z oceli se střední délkou. Je to chytlavý opasek a děti si to mohou také vyzkoušet pro své oblečení.

14. Tečkovaný pás od Gucci:

Tečkovaný opasek od Gucci

Hnědý opasek Gucci pro muže má díky jasnému tečkovanému designu jemný vzhled. Tečky na opasku jsou sešity stříbrným krytem, ​​aby byl hladký a působil černobíle. Tento opasek můžete vyzkoušet na svých designových džínách nebo kalhotách, běžný užitečný opasek spolu s dalšími kolekcemi.

15. Pás pouličního designu:

Pouliční designový pás

Látkové pánské opasky Gucci dostávají přímočarý vzor tvořící různé uliční cesty s vodorovnými a svislými silnými strunami. Tmavý barevný pás je opatřen světlými strunami pro čtvercový vzhled v hrubé struktuře. Tento vzor je užitečný pro běžné až formální oblečení. Muži to mohou upřednostňovat pro své běžné kancelářské oblečení.

Kolekce pánských pásků Gucci dala vyhledávané designy, které jsou jak elegantní, tak autentické, aby dotvářely vzhled. Společnost Gucci také představila novou řadu pásků vyrobených z plátna a bavlny, které dávají trvanlivost podobnou džínům. Tyto pásy přicházejí na trh s širokou kolekcí jednoduchých až luxusních vzorů, podle vaší potřeby zkuste také vybrat dobrý opasek z webové stránky elektronického obchodování. Získejte svému outfitu ohromující vzhled s těmito pásy Gucci.