Parky

9 slavných parků v Ooty s fotografiemi

Ooty se nachází v Tamil Nadu a je známý svou malebnou krásou a přírodním prostředím. Nabízí vám nádheru flóry a fauny a uklidňuje vaše vizionářské smysly. Ooty je však také známý svými krásnými a krásnými parky. Proto jsme uvedli několik skvělých parků v Ooty, abyste je mohli navštívit také.

Krásné parky v Ooty s obrázky:

Podívejme se na nádherné parky v Ooty.

1. Sim’s Park:

parky v ooty

The Sim’s Park of Ooty je jedním z nejkrásnějších a nejúžasnějších parků, které uvidíte. Má více než tisíc druhů půdy a rozkládá se na zhruba 12 hektarech půdy. Místo je exotické, přírodní a malebné. Je zelená, prostorná a skýtá nádherný výhled od těch, kteří tuto přírodní krásu navštívili.

2. Botanická zahrada:

Slavné parky v Ooty-botanické zahradě

Botanická zahrada Ooty je historická. Byl postaven v letech 1857-1867. Má obrovskou sbírku flóry a fauny a má velké množství květin, rostlin, keřů a orchidejí. Nachází se zde dokonce něco tak vzácného, ​​jako jsou orchideje. Tento park vám zaručeně poskytne fantastický a zábavný zážitek. Navštivte tuto krásu a nikdy nebudete litovat. Toto je jeden ze slavných parků v Ooty.

3. Dětský park:

Slavné parky v Ooty-dětském parku

Dětský park Ooty je podobností skutečného zeleného koberce. Květiny jí dodávají nádhernou krásu a určitě zaujmou každé dítě. Veslování, plavba lodí a jízda na koni patří k zábavám, které park nabízí. Vezměte své dítě na toto krásné místo a určitě si užijete tolik zábavy.

4. The Thread Garden:

Slavné parky v Ooty-The Thread Garden

The Thread Garden má skvělou sbírku květin a vypadá naprosto přirozeně. Vytvoření této krásky trvalo téměř dvanáct let a je třeba říci, že to úplně stálo za to. Bez jakýchkoli strojů to bylo jako ruční práce s takovou pozorností, péčí a detaily. Díky tomu je zahrada něčím, co byste rozhodně měli navštívit.

5. Lake Park:

Slavné parky v Ooty-Lake Park

Lake Park je nádhera! Je ozdoben krásnými stromy, zelenou krajinou a nádherně vypadajícím jezerem. Každý rok má tisíce a tisíce návštěvníků a zdá se, že si lidé na tomto místě opravdu užívají. Je to skvělé místo pro všechny, kteří rádi vyrazí s rodinou a přáteli na zábavu a odpočinek.

6. Deer Park:

Slavné parky v parku Ooty-Deer

Stejně jako jeho název je Deer Park plný těch nejkrásnějších druhů na světě. Sledovat, jak žvýkají trávu a toulají se pastvinami, vypadá nádherně a majestátně. Tento park je chloubou města a je také hlavním nástrojem přitažlivosti.

7. Růžová zahrada:

Slavné parky v Ooty-Rose Garden

Návštěva Rose Parku je určitě úžasný zážitek. Obohacující sada růžových keřů vypadá na pohled tak nádherně. Zvyšuje kouzlo místa a činí z něj nádherné místo k návštěvě. Růžová zahrada je financována vládou a každoročně ji navštěvuje velké množství návštěvníků.

8. Temný park Black Thunder:

Slavné parky v zábavním parku Ooty-Black Thunder

The Black Thunder Theme Park je slavný zábavní park nacházející se v krásném městě Ooty. Má celou řadu fascinujících jízd, které vám určitě vyrazí dech. Voda je modrá a pod slunečním zářením jiskří. Tento park je mezi dětmi oblíbený a o víkendech a prázdninách ho navštěvují tisíce rodin.

9. Zábavní park Ramayana:

Slavné parky v zábavním parku Ooty-Ramayana

Zábavní park Ramayana v Ooty je dalším oblíbeným zábavním parkem. Lidé rádi chodí na toto místo kvůli jeho velkému počtu skvělých a zábavných jízd. Zdejší restaurace jsou také docela dobré. Přijít do tohoto zábavního parku v Ooty bude určitě velká zábava.