Parfémy

Nejlepší 10 nejlépe vonících sprejů na vlasy k dispozici v Indii

Byly případy, kdy tělo člověka příjemně voní, ale ve chvíli, kdy se mu ucpou vlasy, je to úplně jiný příběh. Bez ohledu na to, jak drahé produkty používáte nebo jak jste hygieničtí, vůni vlasů nelze kontrolovat, ale určitě ji lze zakrýt. Než se začnete divit a pletete se se všemi vlasovými produkty na trhu, zde jsou nejlépe vonící spreje na vlasy, které se musíte pokusit vyhnout jakýmkoli nehodám ve vlasech,

Nejlépe vonící spreje na vlasy dostupné v Indii:

Pojďme najít 10 nejlepších voňavých sprejů na vlasy dostupných v Indii.

1. Sachajuan ochranný vlasový parfém:

Parfém na vlasy Sachajuan

Parfém na vlasy, který nejen, že vaše vlasy nádherně voní, ale také je chrání před škodlivými chemikáliemi, je Sachajuan Hair Parfume. Parfém je vhodný pro všechny typy a délky vlasů, barevné i přírodní.

  • Profesionálové & Nevýhody: Vhodný pro všechny typy vlasů, má velmi příjemnou vůni.

2. Hedonista vlasový parfém:

Parfém na vlasy Sachajuan

Slavný produkt na indickém trhu, vlasový parfém Hedonista je levnější ve srovnání se všemi svými konkurenty na trhu a je také dlouhodobý, takže je vhodný pro indické počasí i pro typ vlasů, který je objemný.

  • Profesionálové & Nevýhody: Levnější ve srovnání se svými konkurenty a také snáze dostupné.

3. Hair Shots Hair Fragrance:

Vůně do vlasů Vůně do vlasů

Nastříkejte jej jako svůj obvyklý deodorant, ale na vlasy a ne na tělo a vdechněte vůni tohoto nádherného produktu. Vůně na vlasy Hair Shots je jako to kapesní deo, které musíme všichni nosit v tašce; je to nezbytné a také zachránce ve dnech, kdy se vaše pokožka hlavy potí více než obvykle.

  • Profesionálové & Nevýhody: Snadné použití a má skvělou vůni.

4. Thierrry Mugler:

Thierrry Mugler

Drahá, nejen cena, ale také vůně vlasového parfému Thierry Mugler voní draho. Toto je typ vlasového parfému, který celebrity nosí na červeném koberci, voní bohatě. Cena je vysoká, ale vůně je tak jedinečná, že stojí za to peníze.

  • Profesionálové & Nevýhody: Drahý produkt, který není na trhu snadno dostupný.

5. Giorgio Armani Beauty Si Hair Mist:

Vlasová mlha Giorgio Armani Beauty Si

Další slavná značka, Giorgio Armani Beauty Si Hair Mist je nezbytná pro většinu lidí na stránce 3 a vysoce postavené lidi. Výrobek je drahý, ale vůně, kterou nabízí, neodpovídá žádnému spreji na vlasy na trhu.

  • Profesionálové & Nevýhody: K dispozici pouze ve vybraných obchodech a na webových stránkách.

6. Parfém na vlasy Balmain:

Parfém na vlasy Balmain

Běžnější název, pokud jde o spreje na vlasy, je parfém Balmain Hair, který je dokonalým vlasovým parfémem pro muže. Parfém se snadno stříká a používá, má silnou a dlouhotrvající vůni, která je vhodná pro všechny pohlaví stejně.

  • Profesionálové & Nevýhody: Vhodný pro všechny pohlaví, známá značka vlasových parfémů pro ženy i muže.

7. Sprej na vlasy Chanel:

Parfémový sprej na vlasy Chanel

Jedním z nejběžnějších jmen, které nás napadají, když přemýšlíme o parfémech, je Chanel. Kromě tělových parfémů má Chanel také řadu sprejů na vlasy pro ženy, díky nimž budou vaše vlasy vonět tak nádherně, že už brzy nebudete mít chuť se této vůně zbavit..

  • Profesionálové & Nevýhody: K dispozici pouze ve vybraných obchodech, drahý produkt pro masy.

8. Fekkai Hair Fragrance Mist:

Vůně do vlasů Fekkai

Fekkai Hair Fragrance Mist je perfektní letní nezbytnost. Sprej má citrusovou vůni, která je ideální pro všechny ty dny a noci, které plánujete strávit buď namáčením na slunci, nebo si jen užívat vánek a rande na pláži.

  • Profesionálové & Nevýhody: Má velmi svěží citrusovou vůni, díky které se budete cítit svěží.

9. Sprej na vlasy EnQ:

Sprej na vlasy EnQ

Sprej do mlhy na vlasy vyrobený z přírodních složek, jako je amla (angrešt), je sprej na vlasy EnQ. Tento parfémový sprej je vyroben z přírodních přísad a zajišťuje, že nepoškodí vaše vlasy přímo ani nepřímo a je levnější ve srovnání s jinými spreji na vlasy..

  • Profesionálové & Nevýhody: Snadno dostupné online a v předních obchodech s péčí o vlasy, vyrobené z přírodních surovin, takže vlasy nepoškozuje.

10. Wow 10 v 1 Miracle Hair Revitalizer Mist Spray:

Páni, zázračný sprej na revitalizaci vlasů 10 v 1

Chránit vaše vlasy a zároveň jim poskytovat živiny a další náležitosti a současně jim vonět se nezdá jako možnost, které lze snadno dosáhnout z jednoho produktu. WOW 10 v 1 zázračný sprej na revitalizaci vlasů nás nutí věřit v to díky obsahu, který je většinou přirozený a vlasy vypadají a vypadají krásně.

  • Profesionálové & Nevýhody: Má výhodu 10 v 1, takže vám pomůže ušetřit spoustu peněz.

Používání parfému na vlasy není nic, za co bychom se měli stydět, protože se všichni potíme a někdy musí naše vlasy projít těžkými časy. Místo každodenního šamponování vlasů a jejich matnosti a lámavosti je vhodnějším způsobem, jak vypadat svěží bez častého šamponování, použití suchého šamponu spolu s trochou spreje na vlasy..

Často kladené otázky a odpovědi:

1. Kde mohu koupit sprej na vlasy v Indii?

Parfémový sprej na vlasy najdete v předních vlasových lázních a salonech. Několik předních značek kosmetiky a péče o vlasy prodává vlastní sprej na vlasy, který lze zakoupit v jejich prodejně nebo na internetu.

2. Jak mám použít vlasový parfém?

Parfém na vlasy se aplikuje přesně jako tělový parfém nebo mlha. Parfém nastříkejte na kořínky a konečky vlasů ze vzdálenosti několika centimetrů, přičemž vytvořte několik částí, aby se parfém rovnoměrně nastříkal.

3. Jsou vlasové parfémy a šampony na suché vlasy podobné?

Ne, oba produkty jsou zcela odlišné. Zatímco vlasový parfém působí jako normální parfém, ale pro vlasy, které vaše vlasy voní nádhernou vůní, suchý šampon pomáhá čistit vlasy a pokožku hlavy bez použití vody.