Pánský svět, nápady na tetování

Pánské tetování na rameni – nadčasové vzory a nápadné motivy pro muže

muž s květinovým vzorem tetování na rameni vytetovaný černou inkoustovou barvou

Pánské tetování na rameni je vždy oblíbenou volbou pro mnoho zástupců tohoto pohlaví díky skvělému vzhledu a umístění. Jak naznačuje název, takováto tetování mají být umístěna na příslušnou část těla a často vyjadřovat hluboká prohlášení. Významy mají různý původ a lze je realizovat obyčejným černým inkoustem nebo živými barvami. Díky tomu může být takové tetování ramen pro muže ještě efektivnější. Takový design tetování také vypadá atraktivněji a dodává vaší osobnosti další kouzlo a větší sebevědomí. To je také jeden z důvodů, proč byste si možná chtěli nechat udělat tetování na rameno pro muže.

Rameno tetování pro muže z dobrého důvodu

tetování hrudníku rameno paže muž kontrast s červenou barevnou růží vrána

Není to jiné, než podepsat papírovou smlouvu perem. V okamžiku, kdy inkoust zasáhne vaši kůži, se tetování stane skutečným závazkem. A jak všichni víme, odstranění tetování může být časově náročné a nepohodlné. Pokud se však tomuto procesu chcete vyhnout, stačí přesně vědět, který design tetování vám bude nejvíce vyhovovat. Abychom vám s tím pomohli, sestavili jsme seznam, který vysvětluje každé tetování na rameno pro muže. Některé z nich jsou technicky rukávy na paži, zatímco jiné překračují oblast zad a hrudníku. Ale naším cílem je stále vám ukázat novou inspiraci a nápady.

geografické cestování tetování muži s kompasem mapa světa seamann

Jako každé tělesné umění se tetování na rameno pro muže obvykle vyznačuje různými styly, designem, tvary a velikostmi. Při procházení fotografií se rozhodněte. Od geometrických motivů na Tattoo Shoulder Chest Man, Tattoo Shoulder Arm Man a dalších jsou možnosti nekonečné. Nezapomeňte tedy na chvíli přesně zjistit, s jakým tetováním se zabýváte nebo jak se nechat tetovat. Hlavně se zamyslete nad tím, co pro vás správné tetování znamená a proč si ho chcete vždy pamatovat.

Viditelnost a vylepšený design tetování

černé stužky tetování rameno muž geometrické postavy

Muži vždy přicházeli s cool tetováním, ale v dnešní době je stále větší obliba a poptávka po takových designech. Můžeme však jen hádat, že tetování na rameni bylo v minulosti považováno za mužské a nosili je pouze muži. Tato teorie má samozřejmě různé důvody a příčiny. Jedním z nich může být, že takové tetování je jasně viditelné, ale může být také zcela skryté. Abyste se mohli předvést, nemusíte chodit ven polonazí. Je také dobře viditelný například na pláži nebo při cvičení v posilovně.

kapesní hodinky ukryté v růžích s tetováním římských čísel pro muže

Pokud se však ocitnete v přísném pracovním prostředí, vždy můžete tetování zakrýt a schovat s dlouhým nebo krátkým rukávem. Poloha je tedy dalším důvodem, proč si nechat udělat tetování na rameno pro muže. Velká plocha na rameni tetování muže je ideálním místem k vytvoření velkého mistrovského díla. Mužské vzory se liší od komplikovaných motivů až po kmenové tetování nebo tetování Mayů s indiánskými kmenovými prvky. Lopatku můžete použít pro tetování nebo přilehlé oblasti.

barevná vlčí hlava tetování rameno muž s měsícem a růžemi

Doporučuje se však zvolit velké tetování na rameno pro muže, pokud s ním chcete vyprávět příběh nebo pokud chcete kombinovat květinové vzory například s tetováním lebky. Vyvarujte se však nadměrného tetování na rameni, jak k nim budete nakonec chtít přidat. Navíc velká tetování rychle začnou nudit, a pokud již není žádná volná část těla, možná budete muset staré tetování odstranit. Mělo by se také vyhnout malým tetováním s komplikovanými návrhy, protože po několika letech budou vypadat špinavě.

Více flexibility s tetováním na rameno pro muže

potetovaný basketbalový hráč křídlo tetování rameno paže muž

Čtvrtým důvodem, který považujeme za důležitý, je flexibilita tetování. To umožňuje v případě potřeby design později rozšířit o zkušeného tatéra. Můžete to také použít jako součást tetování ramenního hrudníku a paže. Dalším důvodem, proč si muži nechávají tetovat přední rameno, je napsat na ně něco důležitého. To může představovat významnou fázi vašeho života, členství nebo dokonce členství v klubu nebo skupině. Nyní, když znáte mnoho důvodů, pravděpodobně také přesněji víte, jaké tetování ramen pro muže by vám vyhovovalo. Prohlédněte si naše návrhy, abyste získali lepší představu.

Křídla tetování nebo magické postavy

natažená paže s tetováním křídel v černých detailech a texturou tetování ramen muži

Křídla jsou také oblíbenou volbou jako motiv pro tetování ramen pro muže, a proto se také inspirují křídly vážky, anděly, vílami, motýly a některými dalšími ptáky. Svalnatí a urostlí pánové by měli mít na ramenou tmavé a velké tetování, které je designem podobné drakovi a pojetí kmene. V závislosti na své osobnosti můžete také jít na keltské, tygří nebo dokonce fénixové tetování. Taková tetování na rameni jsou ve vzteku az dobrého důvodu. Vypadají skvěle a toto je toho dokonalým příkladem. Krásný a nekomplikovaný design se silnými liniemi přitahuje pozornost. Mix tvarů a stylů v barvě černého inkoustu je navíc opravdu lákavý.

Přidejte více barvy a textury

Kosmos galaxie tetování rameno muž s tmavým pozadím

Tetování je o kreativitě a jedinečnosti. Zatímco propracovaná umělecká díla a fantastická stvoření jsou extrémně populární, barevné tetování na rameno pro muže vždy přitahuje pozornost. Díky barevným odstínům a krásným odstínům na kulatém černém pozadí je tento typ designu možná jedním z nejlepších na trhu. Díky jednoduchému, ale fascinujícímu designu můžete stylově zakrýt kůži a rozvíjet své vlastní kouzlo. Je držen v barvě a obsahuje některé výrazné vzory, které mohou zvýraznit kontrast mezi kůží a inkoustem. To zase zdůrazňuje krásu takového body art.

Vlčí tetovací rameno

vlčí rameno tetování pro muže nápady muž s černým inkoustem a psaní

Přestože jsou tetování draků, ptáků a lebek velmi oblíbenými nápady, neměli byste vlky nechat daleko za sebou. Taková zobrazení jsou nejlépe známá pro svou divokou a volnou povahu a ukazují vaši druhou stránku. Velmi vhodnou částí těla pro dobře vyrýsovanou vlčí hlavu jsou například ramena, která můžete kombinovat s květinami nebo jinými motivy. Při tom se snažte dosáhnout kontrastu pomocí zbytku obrázku pro zvýraznění vlka.

Cestovní tetování na rameno

cestovní tetování muži s kompasem a námořníky na lanové lodi

Takové tetování ramen pro muže zdůrazňuje skutečný význam toulky. Může to mít také podstatu námořníka tím, že si necháte vytetovat provaz kolem ramene. S mapou světa a kompasem v popředí funguje stejně dobře pro ty, kteří chtějí zvěčnit nezapomenutelnou dovolenou jako vzpomínku. Ty vypadají nejlépe v zemitých tónech a ve stínu, což ukazuje, jak přitahují svět.

Rybí tetování

rybí rameno tetování muži modrý inkoust barva symbolická reprezentace

Na obrázku výše můžete vidět převážně chladné barevné tetování ramen pro muže, které ukazuje rybu. To se právě chystá pohltit svou kořist. Vzhledem k tomu, že zobrazuje mořského živočicha, není divu, že pro něj tatér použil odstíny modré. Kontrast červa na háčku však dělá z tohoto tetování nápadité umělecké dílo. Ukazuje neznámé nebezpečí, které se skrývá v nevědomosti a chamtivosti.

Tetování na brnění

trojrozměrné rameno tetování muži symbolické brnění brnění

Uvolněte v sobě válečníka s neuvěřitelně detailním tetováním na rameno pro charakterní muže. Pokud jste fanouškem středověku, můžete mít řetězovou poštu společně s různými motivy a částmi brnění i mečem. Jsou na něm také možné odznaky a některé umělecky vyřezávané prvky, které mohou také vytvářet ostrý kontrast k pokožce. U zbraně, jako je sekera nebo meč, navíc předvádíte detaily, které do takového body artu mohou jít.

ramenní brnění tetování keltský symbol podrobně popsán jako druhá kůže

Jelikož máme všichni za sebou nějaký životní boj, je takové tetování neuvěřitelně silným symbolem přežití. Struktura a stínování na okrajích ramenního brnění ukazují, že samotná kůže může být vaší zbrojí. Není tedy pochyb, že tetování neprůstřelné vesty vypadá na mužích opravdu skvěle. Mužské tetování na hrudi na ramenou to může dokonce posunout na novou úroveň. Detaily na obrázku, jako jsou čtverce, řezby a zkroucené linie, dodávají obrazu trojrozměrný dojem, zatímco červené a hnědé odstíny zajišťují, že nádrž ožije. Místo toho, aby se stal vaší součástí, vyniká jako skutečné brnění.

Kmenové tetování na rameno pro muže

kmenové tetování tribal tattoo ramenní hrudník muž

Krásná ramena mohou být ještě působivější díky skvělému umění těla. Široká horní část těla a dobře stavěná mužská postava také umožňují symbolické kmenové tetování. Tyto typy tetování zvýrazňují tyto části těla a přitahují ještě větší pozornost. Sluneční tetování může být také středem pozornosti jako věčný symbol. Slunce bylo vždy zdrojem energie a vyjadřuje sílu a bezpečí.

Nativní mayské rameno tetování muži s bílým a černým inkoustem

Jasné černé čáry s barevnými detaily jsou také dokonalou kombinací jemného a silného designu. Přes různé grafické techniky a různé vzory jde kmenové tetování a vaše rameno perfektně dohromady. Pokud tedy hledáte pro muže lehké, ale přesto silné a nadčasové tetování na rameno, pak je to rozhodně správná volba.

Pánský svět, nápady na tetování

Pánské tetování na rameni – nadčasové vzory a nápadné motivy pro muže

muž s květinovým vzorem tetování na rameni vytetovaný černou inkoustovou barvou

Pánské tetování na rameni je vždy oblíbenou volbou pro mnoho zástupců tohoto pohlaví díky skvělému vzhledu a umístění. Jak naznačuje název, takováto tetování mají být umístěna na příslušnou část těla a často vyjadřovat hluboká prohlášení. Významy mají různý původ a lze je realizovat obyčejným černým inkoustem nebo živými barvami. Díky tomu může být takové tetování ramen pro muže ještě efektivnější. Takový design tetování také vypadá atraktivněji a dodává vaší osobnosti další kouzlo a větší sebevědomí. To je také jeden z důvodů, proč byste si možná chtěli nechat udělat tetování na rameno pro muže.

Rameno tetování pro muže z dobrého důvodu

tetování hrudníku rameno paže muž kontrast s červenou barevnou růží vrána

Není to jiné, než podepsat papírovou smlouvu perem. V okamžiku, kdy inkoust zasáhne vaši kůži, se tetování stane skutečným závazkem. A jak všichni víme, odstranění tetování může být časově náročné a nepohodlné. Pokud se však tomuto procesu chcete vyhnout, stačí přesně vědět, který design tetování vám bude nejvíce vyhovovat. Abychom vám s tím pomohli, sestavili jsme seznam, který vysvětluje každé tetování na rameno pro muže. Některé z nich jsou technicky rukávy na paži, zatímco jiné překračují oblast zad a hrudníku. Ale naším cílem je stále vám ukázat novou inspiraci a nápady.

geografické cestování tetování muži s kompasem mapa světa seamann

Jako každé tělesné umění se tetování na rameno pro muže obvykle vyznačuje různými styly, designem, tvary a velikostmi. Při procházení fotografií se rozhodněte. Od geometrických motivů na Tattoo Shoulder Chest Man, Tattoo Shoulder Arm Man a dalších jsou možnosti nekonečné. Nezapomeňte tedy na chvíli přesně zjistit, s jakým tetováním se zabýváte nebo jak se nechat tetovat. Hlavně se zamyslete nad tím, co pro vás správné tetování znamená a proč si ho chcete vždy pamatovat.

Viditelnost a vylepšený design tetování

černé stužky tetování rameno muž geometrické postavy

Muži vždy přicházeli s cool tetováním, ale v dnešní době je stále větší obliba a poptávka po takových designech. Můžeme však jen hádat, že tetování na rameni bylo v minulosti považováno za mužské a nosili je pouze muži. Tato teorie má samozřejmě různé důvody a příčiny. Jedním z nich může být, že takové tetování je jasně viditelné, ale může být také zcela skryté. Abyste se mohli předvést, nemusíte chodit ven polonazí. Je také dobře viditelný například na pláži nebo při cvičení v posilovně.

kapesní hodinky ukryté v růžích s tetováním římských čísel pro muže

Pokud se však ocitnete v přísném pracovním prostředí, vždy můžete tetování zakrýt a schovat s dlouhým nebo krátkým rukávem. Poloha je tedy dalším důvodem, proč si nechat udělat tetování na rameno pro muže. Velká plocha na rameni tetování muže je ideálním místem k vytvoření velkého mistrovského díla. Mužské vzory se liší od komplikovaných motivů až po kmenové tetování nebo tetování Mayů s indiánskými kmenovými prvky. Lopatku můžete použít pro tetování nebo přilehlé oblasti.

barevná vlčí hlava tetování rameno muž s měsícem a růžemi

Doporučuje se však zvolit velké tetování na rameno pro muže, pokud s ním chcete vyprávět příběh nebo pokud chcete kombinovat květinové vzory například s tetováním lebky. Vyvarujte se však nadměrného tetování na rameni, jak k nim budete nakonec chtít přidat. Navíc velká tetování rychle začnou nudit, a pokud již není žádná volná část těla, možná budete muset staré tetování odstranit. Mělo by se také vyhnout malým tetováním s komplikovanými návrhy, protože po několika letech budou vypadat špinavě.

Více flexibility s tetováním na rameno pro muže

potetovaný basketbalový hráč křídlo tetování rameno paže muž

Čtvrtým důvodem, který považujeme za důležitý, je flexibilita tetování. To umožňuje v případě potřeby design později rozšířit o zkušeného tatéra. Můžete to také použít jako součást tetování ramenního hrudníku a paže. Dalším důvodem, proč si muži nechávají tetovat přední rameno, je napsat na ně něco důležitého. To může představovat významnou fázi vašeho života, členství nebo dokonce členství v klubu nebo skupině. Nyní, když znáte mnoho důvodů, pravděpodobně také přesněji víte, jaké tetování ramen pro muže by vám vyhovovalo. Prohlédněte si naše návrhy, abyste získali lepší představu.

Křídla tetování nebo magické postavy

natažená paže s tetováním křídel v černých detailech a texturou tetování ramen muži

Křídla jsou také oblíbenou volbou jako motiv pro tetování ramen pro muže, a proto se také inspirují křídly vážky, anděly, vílami, motýly a některými dalšími ptáky. Svalnatí a urostlí pánové by měli mít na ramenou tmavé a velké tetování, které je designem podobné drakovi a pojetí kmene. V závislosti na své osobnosti můžete také jít na keltské, tygří nebo dokonce fénixové tetování. Taková tetování na rameni jsou ve vzteku az dobrého důvodu. Vypadají skvěle a toto je toho dokonalým příkladem. Krásný a nekomplikovaný design se silnými liniemi přitahuje pozornost. Mix tvarů a stylů v barvě černého inkoustu je navíc opravdu lákavý.

Přidejte více barvy a textury

Kosmos galaxie tetování rameno muž s tmavým pozadím

Tetování je o kreativitě a jedinečnosti. Zatímco propracovaná umělecká díla a fantastická stvoření jsou extrémně populární, barevné tetování na rameno pro muže vždy přitahuje pozornost. Díky barevným odstínům a krásným odstínům na kulatém černém pozadí je tento typ designu možná jedním z nejlepších na trhu. Díky jednoduchému, ale fascinujícímu designu můžete stylově zakrýt kůži a rozvíjet své vlastní kouzlo. Je držen v barvě a obsahuje některé výrazné vzory, které mohou zvýraznit kontrast mezi kůží a inkoustem. To zase zdůrazňuje krásu takového body art.

Vlčí tetovací rameno

vlčí rameno tetování pro muže nápady muž s černým inkoustem a psaní

Přestože jsou tetování draků, ptáků a lebek velmi oblíbenými nápady, neměli byste vlky nechat daleko za sebou. Taková zobrazení jsou nejlépe známá pro svou divokou a volnou povahu a ukazují vaši druhou stránku. Velmi vhodnou částí těla pro dobře vyrýsovanou vlčí hlavu jsou například ramena, která můžete kombinovat s květinami nebo jinými motivy. Při tom se snažte dosáhnout kontrastu pomocí zbytku obrázku pro zvýraznění vlka.

Cestovní tetování na rameno

cestovní tetování muži s kompasem a námořníky na lanové lodi

Takové tetování ramen pro muže zdůrazňuje skutečný význam toulky. Může to mít také podstatu námořníka tím, že si necháte vytetovat provaz kolem ramene. S mapou světa a kompasem v popředí funguje stejně dobře pro ty, kteří chtějí zvěčnit nezapomenutelnou dovolenou jako vzpomínku. Ty vypadají nejlépe v zemitých tónech a ve stínu, což ukazuje, jak přitahují svět.

Rybí tetování

rybí rameno tetování muži modrý inkoust barva symbolická reprezentace

Na obrázku výše můžete vidět převážně chladné barevné tetování ramen pro muže, které ukazuje rybu. To se právě chystá pohltit svou kořist. Vzhledem k tomu, že zobrazuje mořského živočicha, není divu, že pro něj tatér použil odstíny modré. Kontrast červa na háčku však dělá z tohoto tetování nápadité umělecké dílo. Ukazuje neznámé nebezpečí, které se skrývá v nevědomosti a chamtivosti.

Tetování na brnění

trojrozměrné rameno tetování muži symbolické brnění brnění

Uvolněte v sobě válečníka s neuvěřitelně detailním tetováním na rameno pro charakterní muže. Pokud jste fanouškem středověku, můžete mít řetězovou poštu společně s různými motivy a částmi brnění i mečem. Jsou na něm také možné odznaky a některé umělecky vyřezávané prvky, které mohou také vytvářet ostrý kontrast k pokožce. U zbraně, jako je sekera nebo meč, navíc předvádíte detaily, které do takového body artu mohou jít.

ramenní brnění tetování keltský symbol podrobně popsán jako druhá kůže

Jelikož máme všichni za sebou nějaký životní boj, je takové tetování neuvěřitelně silným symbolem přežití. Struktura a stínování na okrajích ramenního brnění ukazují, že samotná kůže může být vaší zbrojí. Není tedy pochyb, že tetování neprůstřelné vesty vypadá na mužích opravdu skvěle. Mužské tetování na hrudi na ramenou to může dokonce posunout na novou úroveň. Detaily na obrázku, jako jsou čtverce, řezby a zkroucené linie, dodávají obrazu trojrozměrný dojem, zatímco červené a hnědé odstíny zajišťují, že nádrž ožije. Místo toho, aby se stal vaší součástí, vyniká jako skutečné brnění.

Kmenové tetování na rameno pro muže

kmenové tetování tribal tattoo ramenní hrudník muž

Krásná ramena mohou být ještě působivější díky skvělému umění těla. Široká horní část těla a dobře stavěná mužská postava také umožňují symbolické kmenové tetování. Tyto typy tetování zvýrazňují tyto části těla a přitahují ještě větší pozornost. Sluneční tetování může být také středem pozornosti jako věčný symbol. Slunce bylo vždy zdrojem energie a vyjadřuje sílu a bezpečí.

Nativní mayské rameno tetování muži s bílým a černým inkoustem

Jasné černé čáry s barevnými detaily jsou také dokonalou kombinací jemného a silného designu. Přes různé grafické techniky a různé vzory jde kmenové tetování a vaše rameno perfektně dohromady. Pokud tedy hledáte pro muže lehké, ale přesto silné a nadčasové tetování na rameno, pak je to rozhodně správná volba.