Pánské účesy

75 nejlepších účesů pro muže za rok 2021

Pánské účesy pro celebrity! Tyto špičkové trendy a nejoblíbenější účesy, které vychvalovali naši oblíbení muži z řad celebrit, patří mezi ty, které musíte vyzkoušet a vyzkoušet po celém světě. Pokud máte zájem o svět módy a rádi byste experimentovali a zkoušeli všechny slavné vzhledy, tento dokonalý průvodce pro vzhled celebrit vám nesmírně pomůže.

Od hollywoodských světoznámých herců po naše hezké a horké bollywoodské celebrity jsme je pokryli všechny. Pojďme společně prozkoumat účesy a účesy celebrit a vědět víc.

75 nejlepších pánských účesů celebrit v Hollywoodu & Bollywood:

Ať už se jedná o hroty nebo pompadour nebo vlnité účesy, naše oblíbené a hezké celebrity nikdy nepochybovaly o tom, že vyzkouší ten nejpůsobivější a nejkrásnější vzhled – a hej, vypadají naprosto fascinující. Pracovali jsme na tom, abychom sestavili několik nejslavnějších vzhledů právě pro vás. Mají to všechno od mužských celebrit s krátkými vlasy po dlouhé vlasy as neobvyklým vzhledem od copánků až po odvážné vybledlé účesy. Pojďme se na ně podívat.

1. Lee Min Ho:

Korejský herec, zpěvák a model jsou celosvětově známí pro toto odvážné prohlášení módy. Zkouší všechny neobvyklé účesy, ale nikdy je nedokáže ovládnout tím nejlepším vzhledem. Pokryli jsme několik nejpopulárnějších vzhledů a nemůžeme od nich spustit oči – jsou naprosto jedinečné a divoké. Mimochodem, milujeme, jak je nese tak bezproblémově. Co myslíš?

Bočně tažený okraj:

Lee Min Ho

Mísa Cut:

Mísa Cut

Boční rozdělený účes:

Boční rozdělený účes

2. Ben Affleck:

Náš oblíbený superstar Pearl Harbor a Argo, Ben Affleck, má nejjemnější a přesto hezký jemný vzhled. Pokud milujete něco ne příliš divokého a dáváte přednost jemně laděnému stylu, kdo jiný než náš Ben se může inspirovat? Dokonale mu to vyhovuje a nikdy nezklame bezproblémové prohlášení o stylu. Jaký je tvůj oblíbený vzhled z jeho kariéry? Milujeme jeho hroty a klasický vzhled.

Špičatý účes:

Špičatý účes

Pompadour:

Pompadour

Krátké vlasy + podříznutí:

Krátké vlasy + podřezané

3. Salman Khan:

Náš bollywoodský srdcař Salman Khan je také známý tím, že občas experimentuje se svým vzhledem. Tento trend zavedl přímo od Tere Naam a do dnešního dne nás nikdy na obrazovce nezapůsobil. Pokud ho také milujete, už víte, o čem mluvíme. Zde jsou jeho nejlepší trendy vzhledy. Od okrajů až po střihy posádky vyzkoušel všechny a zdá se, že nejvíce miluje nejdůstojnější a nejjemnější posádku a úhledné krátké účesy. Je jedním z nejoblíbenějších mužských účesů bollywoodských celebrit.

Okrajový vzhled:

účes bollywoodského herce

Spikes And Fade:

celebrity účesy muži

Úhledný řez posádky:

Úhledný střih posádky

4. Ranbir Kapoor:

Kdo by nemiloval Ranbir Kapoor ?! Všichni jsme jeho fanoušci. Ranbir je známý tím, že ukradne veškerou pozornost nejžhavějšími a hezkými pohledy. Milujeme ho téměř v jakémkoli vzhledu, a hej, pokud si pamatujete, zkoušel také neobvyklé pohledy. Zdá se však, že mezi těmi většinou má rád hezky hladký záda a třásňový styl. Co myslíš? Ze všech našich nejoblíbenějších jsou celebrity uhlazené zadní vlasy od Ranbir.

Úhlová ofina:

účesy bollywoodského hrdiny

Slicked Účes:

účesy celebrit

Dlouhé strukturované vlasy:

Dlouhé strukturované vlasy

5. Shahrukh Khan:

Bollywoodský král Khan, nikdo jiný než Shahrukh Khan, také nikdy neustoupil a experimentoval s nějakým jedinečným a odvážným stylem. Jeho experimentální trendy mnohokrát upoutaly pozornost. Zdá se však, že náš král Khan nejvíce miloval boční a učesaný vzhled, jak často vidíme. Rozhodně patří mezi nejlepší mužské účesy.

Účes s dlouhým bokem:

Účesy hindských hrdinů

Hroty:

Hroty

Varianta parmice:

celebrity účesy muži

6. Ranveer Singh:

Všichni souhlasíme s tím, že Ranveer Singh je jedním z nejenergičtějších herců v současnosti ve městě B. Jeho styl, pohyby, herectví a všechno je plné vášně, stylu a vzhledu. Jeho nedávné účesy docela narostly, aby upoutaly pozornost lidí, a my je také milujeme.

Fountain Ponytail:

mužští herci s krátkými vlasy

Dlouhé vlasy:

mužské celebrity s copánky

Dredy:

Dredy

7. Shia Labeouf:

Oblíbené jsou také účesy amerického herce a filmaře Shia Labeoufa. Všechny jsou mírné a jemné, ideální pro muže, kteří nechtějí těžké experimenty, ale přesto se chtějí držet současných trendů. Jsou navíc super pohodlné a přesto módní. Není to celý kompletní balíček? Co si o nich myslíš? Zde jsou nejoblíbenější pohledy z jeho strany.

Military Buzz Cut:

účesy superhrdiny

Krátké kadeře:

herec krátké vlasy

Kartáč na dlouhé vlasy Zpět:

Zpět štětec na dlouhé vlasy

8. Jared Leto:

Jared Leto možná není ve světě celebrit příliš populární. Přesto je třeba ocenit jeho styl. Vyzkoušel snad všechno, od úhledného uhlazeného účesu až po super odvážný a moderní účes mohawk. Zde jsou jeho nejslavnější a nejznámější vzhledy k dnešku.

Dlouhý účes s rozpuštěnými vlasy:

nejlepší účesy mužských celebrit

Úhledně slicked zpět:

celebrity účesy muž

Účes Mohawk:

Účes Mohawk

9. Arjun Kapoor:

Macho král Arjun Kapoor v Bollywoodu je známý svou žhavostí a super fit tělem. Pozorovali jste někdy jeho účesy a vzhled? Odvážně vyzkoušel několik vzhledů statemetů, včetně některých velmi neobvyklých, a vsadíme se, že jsou šílené a stylové. Arjun nikdy nedokáže dát cíle ultramodernímu podrážděnému vzhledu a zde je několik, které jsme nesmírně milovali.

Hawk and Undercut:

bollywoodský mužský účes

Texturovaný a Pompadour s vyblednutím:

bollywoodské účesy celebrit pro muže

Slicked Back:

Slicked Back

10. Fawad Khan:

Přestože krátce pracoval v indické kinematografii, Fawad se nezapomněl prosadit v bollywoodském a hindském kině. Jeho dobrý vzhled, pohledný styl a nejčistší a nejdůstojnější pohled na nás nikdy nezapůsobily. Zde je několik Fawadových podpisových účesů, které jsme sestavili. Sahají od stylového quiffu po nejkrásnější a nejčistší kartáčovaný vzhled.

Účes tlačil zpět:

účes hollywoodského herce

Účes Quiff:

Quiff účes

Texturovaný střih s bočním dělením:

Texturovaný střih s bočním dělením

11. Aamir Khan:

Muži nikdy nestárnou. Aamir je skutečným příkladem tohoto citátu. Nikdy nezklame v tom, že vypadá elegantně a stylově, a jednou z hlavních součástí jsou jeho proměny. Účesy Aamira Khana jsou docela trendy a neustále experimentuje s novým vzhledem. Od hrotů po kudrlinky je udělal všechny. Zde je několik nejmodernějších a snadno vyzkoušitelných účesů Aamir Khan.

Hroty Účes:

Hroty Účes

Kartáčované dlouhé vlasy:

Kartáčované dlouhé vlasy

Řez posádky:

herci s bollywoodem s krátkými vlasy

12. Ashton Kutcher:

Ashton je známá tím nejneobvyklejším účesem. Ashtonovy opeřené a dlouhé účesy jsou trendem pro muže, kteří milují odvážný a velmi divoký vzhled. Pokud i vy zkoušíte jedinečné styly, jeho vzhled nám skutečně slouží jako velká inspirace. Jsou naprosto nóbl a moderní; v tom není žádné popření!

Oříznutý opeřený účes:

celebrity pánské účesy

Středně dlouhé účesy:

Středně rozdělený dlouhý účes

Účes s měkkými třesky:

Účes S Měkkými Ofinou

13. Varun Dhawan:

Varun Dhawan je známý svými desi avatary a klasickým indickým vzhledem. Je známý oblíbeným romantickým vzhledem a stylovými výroky a podobně je většina jeho účesů jemných a mírných s půvabem a chytrostí. Varun se nejčastěji pokouší o krátké účesy a není divu, že jsou super pohodlné. Zde je několik, které si můžete prohlédnout v jeho nedávném vzhledu. Milujeme Varun v mužských celebritách s rozcuchanými vlasy.

Rozcuchané vlnité vlasy:

nejlepší účesy mužských celebrit

14. Tiger Shroff:

Tiger Shroff vyzkoušel téměř mnohokrát účesy. Od krátkých účesů po dlouhé vlnité účesy a culíky udělal všechno. Jen velmi málo ve filmovém průmyslu pracovalo s tak divokým vzhledem a náš Tiger je jedním ze seznamu. Nosí všechny pohledy tak bez námahy, že na nás nikdy nezapůsobí.

Řez posádky s odkloněnými zády:

nejlepší účesy celebrit muž

Hroty:

Hroty 2

15. Shahid Kapoor:

Shahid Kapoor se vždy snaží proměnit před každým filmem. Pro každý ze svých filmů zkouší jiný vzhled a je vždy chytrý a působivý. Přímo s dlouhými hustými strukturovanými účesy až po krátké buzzy a střihy posádky je Shahid vyzkoušel všechny bez námahy. Zde jsou jeho nejpopulárnější trendy, které je třeba vyzkoušet. A víte, že je známý mezi sportovními buchty celebrit v této oblasti.

Objemný rozcuchaný vzhled:

nejlepší účesy celebrit muž

16. Joe Keery:

The Stranger things fame, Joe Keery, zatímco jsme na něj vždy zvyklí vidět jej s hezkým vlnitým opeřeným vzhledem, nedávno šokoval své fanoušky řezáním mísy. Rozumíme vám – vy byste se také rozdělili. Ale takový je Joe – nejodvážněji mění a mění svůj vzhled a to na jeho proměnách milujeme.

Mísa Cut:

Bowl Cut 2

Chaotický objemný účes:

Joe Keery Haircut střední vlasy

Dlouhý vlnitý střih:

celebrity účesy muž

17. Park Seo Joon:

Park Seo Joon je senzací ve východoasijských zemích díky svým novým stylům a modernímu vzhledu. Zatímco většina mužů zde nepracuje náhodně kolem stylů, dokázal, že je jiný. Většina jeho účesů je docela pohodlná a přesto moderní a současná. Tady jdeme s trendovými a známými vzhledy z Park Seo Joon.

Hřeben přes účes:

celebrity účesy muži

Side Slick With Fringe:

Boční hladká s třásněmi

Podříznutí:

Účes Park Seo Joon

18. Keanu Reeves:

Nejčastěji se setkáme s Keanu Reevesem s dlouhým účesem. Ale víte, že předtím vyzkoušel pestrou škálu účesů? Ano, slyšeli jste nás správně! Jen na rozdíl od dlouhého účesu, Keanu pracoval také na vzhledu. Takhle nepředvídatelné jsou jeho účesy. Zde jsou nejoblíbenější a nejznámější účesy a účesy Keanu Reevese.

Dlouhé vlasy se středovou částí:

Dlouhé vlasy se středovou částí

Chaotický texturovaný účes:

nejlepší účesy celebrit muž

19. Allu Arjun:

Jihoindický superhvězdný herec a tollywoodský hrdina Allu Arjun je jedním z mála ve filmovém průmyslu na jihu, který nikdy nedokáže udržet své proměny. Allu Arjun v průběhu času zcela pracovala s většinou odvážných a průmyslově oblíbených účesů. A nezapomeňte, že je také tak snadno nesl.

Účes s dlouhými třásněmi:

Allu Arjun Střední střih

Hroty:

Špičatý účes Allu Arjun

Dlouhé mokré vlasy:

Allu Arjun dlouhý střih

20. Akshay Kumar:

Akshay Kumar preferuje ležérní a čistý vzhled ve většině účesů. Jak vidíme, má raději krátké vlasy a pokouší se v těchto účesech provést drobné změny. Zde je několik pozoruhodných v jeho vzhledu nedávné minulosti – od krátkých hrotů po quiff, Akshay je vyzkoušel ve své vlastní komfortní zóně a přesto je přibil!

Pompadour:

Pompadour Akshay Kumar

Patka:

Účes Akshay Kumar Quiff

Hroty na krátké vlasy:

Krátké vlasy Akshay Kumar

21. Matthew McConaughey:

Hollywoodská hvězda Matthew McConaughey je srdcař. Nikdo by to nepopřel. Představte si v tomto případě jeho účesy a prohlášení o stylu ?! Všechny jsou stylové, moderní, moderní a super chytré. Zde je seznam nejoblíbenějších účesů z jeho kolekce, které jsme sestavili.

Slicked Back:

Slicked Back Matthew Mcconaughey

Vybledlý řez posádky:

Krátký sestřih Matthew McConaughey

Dlouhý vlnitý střih:

celebrity účesy muž

22. Hrithik Roshan:

Hrithik Roshan zcela nehty svůj vzhled a vypadá velmi chytrý a horký v nedávné minulosti. Jedním z nejdiskutovanějších v Hrithikově stylu jsou jeho účesy. Je známo, že spojuje drsné a chytré styly s nadčasovou a přesto moderní směsí módy. Přímo od kudrlinek až po culík vypadá Hrithik ve všech naprosto nádherně.

Špinavé kadeře:

Účes Hrithik Roshan

Boční zametaný kartáčovaný účes:

celebrity účesy muži

Man Pony:

Muž Pony Hrithik Roshan

23. Jeremy Renner:

Účesy Jeremyho Rennera jsou o odvážném a současném vzhledu. Vždy patřil mezi celebrity, které poměrně často zkouší špičkové trendy a jedinečný vzhled, a vypadá v nich dobře. Jeremy je naprosto fantastický – od podříznutí až po silné vyblednutí.

Pompadour and Fade Haircut:

Účes Jeremyho Rennera

High Fade With Slicked:

celebrity s vybledlými účesy

Hroty:

Celebrity herec krátké vlasy

24. Grant Gustin:

Módní prohlášení Granta Gustina se v průběhu času vyvíjelo, a to již před několika lety. Za ta léta se proměnil a v současnosti vypadá dobře víc než kdy jindy. Jeho nejžhavější a chytrý vzhled je právě teď tady a nemůžeme se dostat přes to, jak ohromující se v nich objevuje. Podívej se!

Kuželový řez:

celebrity účesy muž

Spikes And Fade Cut:

Spikes And Fade Cut

Pompadour:

účesy celebrit

25. Leonardo DiCaprio:

Herectví, talent a styly Leonarda DiCapria, od dětského herce po oscarovou superstar, se postupem času také zvýšily. Má řadu účesů a vzhledů, které vystavuje po tak dlouhou dobu, a podařilo se nám vzít tři z nejúžasnějších vystoupení. DiCaprio je všechny bezchybně a hladce přibil – od drdolu po uhlazený a vykartáčovaný vzhled. Milujeme všechny jeho nejlepší celebrity účesy.

Pánský drdol:

nejlepší účesy celebrit muž

Elegantní boční tažení:

Účes Leonarda DiCapria

Voluminized Comb Brushed Look:

stříhání vlasů hrdiny

Doufáme, že jste si užili a prozkoumali tyto světoznámé účesy pro celebrity Mens. Tyto inspirované vzhledy a účesy jsou skutečně jedinečné a musíte je vyzkoušet. Dejte nám vědět, která je vaše oblíbená a která hvězda podle vás běží především v jeho vlasových proměnách. Rádi od vás slyšíme.