Pánské účesy

15 jednoduchých a stylových účesů s nulovým střihem pro muže všech dob

Moderní módní trendy se točí kolem drsného, ​​chytrého a současného vzhledu s minimálními nároky na údržbu a minimalismem. Není těžké najít takový účes, kde najdete všechny tyto funkce, které hledáte! Odpověď zní-zcela nové nulové účesy. Také populární jako synonyma pro bzučivý střih, břitva nebo ostří, tyto nulové účesy a účesy jsou o hezkém a jedinečném vzhledu.

Dnes vám ukážeme varianty a oblíbené trendy v těchto trendech nulových vlasů. Od celebrit po módní modely měst a obyčejný člověk, nulový vzhled získal v jeho popularitě v posledních několika letech výšky.

15 nejlepších a nejoblíbenějších trendů střihu v nulové velikosti z roku 2021:

Když mluvíme o nulovém vzhledu mužů, existuje několik stylů. Za prvé, mezi nejoblíbenější patří vyblednutí vzhledu (úplné vyblednutí, vyblednutí kůže, plešaté vyblednutí, lehké vyblednutí), střih bzučení, ostří na ostří, varianty holicího strojku, účesy do stran a další! Abychom vám poskytli pohled, zde jsou naše top oblíbené výběry stylu nulového stříhání vlasů v této sezóně!

1. Blond nulový sestřih Zayna Malika:

Blonde Zero Hair Zayn Malik

Naše oblíbená senzační celebrita Zayn Malik je oblíbená pro svůj smysl pro módu. Jeho jedinečná varianta s nulovým bzučením a variací blond platinových vlasů je srdcem pro mládež nové generace. Díky nádhernému vzhledu a hezkému, chytrému vzhledu bez problémů milujeme, jak se tak snadno chlubí stylovým prohlášením. Pro všechny muže a muže v mladší věkové skupině a nové generaci je to must-try look, pokud jste módní nadšenec. Ať už jde o večírky nebo akce; tento styl střihu vlasů nulové velikosti zůstane řečem dne!

2. Met-Gala sestřih Nicka Jonase:

Slavnostní sestřih Nicka Jonase

Náš oblíbený zpěvák, Nick Jonas, také vyzkoušel jednoduchou, ale nejnovější variantu nulového střihu. Díky mínusovému účesu a světlejšímu vyblednutí po stranách je tento vzhled elegantnější a ne méně než senzační trend celebrit. Vyzkoušejte tento podobný styl s designovým oblečením nebo formály, jak je vidět na obrázku, a vsadíme se, že celý vzhled bude označen jako trend. Pro muže s oválnými a protáhlými tvary obličeje to může být trefná shoda.

3. Nulový střih s vyblednutím:

Nulový střih s vyblednutím

Další varianta nulového střihu vlasů s fade je tady. Milujeme způsob, jakým se zde střih přechází a plynule mizí. Díky variantě vyblednutí kůže na bocích a pod ní a nulovým sestřihem nahoře je tento pánský vzhled jednoduchý a velmi minimalistický. Snadno se udržuje a zůstane vaším nejlepším přítelem pro nadcházející období, zejména v létě a horkých, vlhkých měsících. Tento střih s nulovým vyblednutím je navíc velmi univerzální a může být ideální pro formální i neformální párty.

4. David Beckham v Zero Cut:

David Beckham v nulovém řezu

Náš oblíbený celebritový sportovec a ikona David Beckham byl také spatřen, jak zkouší variantu nulových vlasů. Díky světlejšímu vyblednutí na bocích a nulovému střihu spolu s kombinací robustního vousového kníru milujeme, jak hezký je celý vzhled. Spojte to samé s formály nebo blejzry a proměna bude vypadat bez námahy. Tento nulový stupeň nízkého vyblednutí může vypadat mladistvě pro muže nad 40 let!

5. Nulový řez pruhy:

Nulový řez s pruhy

Tento účes je ve světě módy moderní. S otřepem nulový účes nahoře a malé vyblednutí po stranách. S pruhem na jedné straně se celá proměna promění v klasický a ostrý s mužným vzhledem. Pro ty muže, kteří dávají přednost neformálnímu a ležérnímu vzhledu, s párty a živými vibracemi kolem, bude tento účes s vysokým nulovým vyblednutím fantasticky vhodný pro každodenní život!

6. Dlouhý indukční nulový řez:

Dlouhý indukční nulový řez

Pokud dáváte přednost trochu silnějším vlasům, s celkovým necelým palcem, můžete vyzkoušet tento jedinečný styl nulového střihu. Přesto s krátkými vlasy, tento vzhled je ideální pro muže, kteří mají jizvy nebo nerovnoměrné tvary kolem, které mohou pomoci skrýt tyto nedostatky. Přesto, se stejnými funkcemi, tento účes je pohodlný na nošení po delší denní dobu a je univerzální pro příležitostné i profesionální nebo formální příležitosti. Zde je celebrita Bollywoodu, Shahid Kapoor, sportovní varianta účesu s nulovým oříznutím a milujeme způsob, jakým to celkově dopadá!

7. High Buzz Cut Fade Zero Cut Účes:

High Buzz Cut Fade Nulový střih účesu

Jedná se o chytrý styl, který upřednostňují novodobí muži a který má účesy s nulovým vzorem. Muži, kteří potřebují vysoké bzučení s nulovou délkou zastřihovače, se mohou rozhodnout pro tento styl účesu. Většinou je preferují muži s dlouhým tvarovaným obličejem.

8. Účes s krátkým buzzem a nulovým střihem:

Účes s krátkým bzučením a nulovým střihem

Tento nulový účes lze také pojmenovat jako indukční střih s krátkým bzučením. Tyto typy vlásenek byly přednostně poskytovány čerstvým rekrutům v ozbrojených silách z historické minulosti. Je to jeden z nejkratších typů bzučení nebo nulových účesů, kterých lze dosáhnout bez použití holicího strojku na pokožku hlavy.

9. Cool Buzz a line-up účes:

Cool Buzz a Line-up Zero Cut účes

Tento typ účesu s nulovým číslem je nejúžasnější buzz střih, který je mezi mladými populární. Je vhodný pro horká období, která vám určitě poskytnou nejlepší ohromující vzhled. Má nejúžasnější účes se vzorem line-up.

10. Účes střih dlouhý dlouhý účes:

Účes střih s dlouhým topem s nulovým střihem

Zcela nový střih posádky je dlouhý vrchol vedoucí až ke kratším stranám. Tento výrazný nulový sestřih často berou závodní veslaři, kteří mají pocit, že by během jejich závodů neměla být zátěž ani druh překážky.

11. Účes Edge Up Buzz Fade:

Edge up Buzz Fade Zero Cut účes

To je přesně klasický typ účesu pro muže, kteří mají nejkratší délku. Obsahují bzučivý vzor a jedinečně lemují, aby předvedly své nejkratší strany. Jedná se o účes s nulovým vyblednutím, který má speciální funkce poskytované elektrickými nůžkami pro dosažení nejjemnějších okrajů.

12. Účes na krátkých stranách plochého topu:

Plochý top, krátké strany, nulový střih

Tento nulový střih je podobný střihu posádky nebo bzučení, který má kratší strany a vede nahoru, aby vypadal delší. Aby se dosáhlo plochého vrcholu nebo hrotů, je tento styl vytvořen pomocí vlasových gelů. Může být také typicky pojmenován jako dlouhý bzučivý střih se silnými kontrasty.

13. Účes s bzučením na špičkové vysoké kůži:

Buzzed Top High Skin Fade Zero Cut účes

Zde je účes Zero fade, který je obvykle pro vysoký tónovaný nebo stažený tvar obličeje. Tento bzučivý horní řez nebo nulový řez má rys obvykle ostřejších hran. Věnují se výhradně mužům vojenských sil.

14. Účes s délkou stříhání 1 nebo 2 ořezávače:

Účes Burr Cut 1 nebo 2 Clipper s nulovým střihem

Jedná se o nulový sestřih, který je víceméně podobný střihům indukčního typu. Jsou méně odlišeni od nich, ale jsou dosaženi pomocí 1 nebo 2 délky ochranného krytu.

15. Klasický kuželový dlouhý bzučivý účes:

Klasický zúžený účes s dlouhým bzučením a nulovým střihem

Podívejte se na tento klasický typ účesu s nulovým zúžením, který je obvykle pro neformální vzhled. Doslova vyžaduje méně údržby, což může být také příležitostná sekvence s omezovačem nižších hodnot.

Tyto fotografie účesů s nulovým střihem jsou magicky jedinečný styl, který je výjimečně určen pro muže. Nestojí mnoho, ale musí být odborně navrženy odborníky. Mají také nízké náklady na údržbu s menším úsilím. A spolu s tím jsou trendy a stylové jako první, které většina mužů dává přednost.