Padání vlasů

Způsobují lupy padání vlasů?

Mohou za vypadávání vlasů zodpovědné lupy? V dnešní době je mnoho lidí, kteří trpí vypadáváním vlasů. Ale nevědí důvod, proč to stojí. Je tedy velmi důležité znát příčinu. Většina lidí si myslí, že lupy způsobují vypadávání vlasů? Je to správné nebo špatné? Nebojte se! Dnes v tomto článku diskutujeme o tom, že by lupy mohly způsobit vypadávání vlasů.

Všichni víte, že nejčastějším důvodem vypadávání vlasů jsou lupy. U mnoha dospělých má lupy za následek suchost pokožky hlavy a odlupování pokožky hlavy. V takovém stavu je pokožka hlavy poškrábána příliš opakovaně, jinak příliš energeticky existuje nebezpečí mechanického vypadávání vlasů v důsledku neustálého traumatu vlasů i vlasových folikulů, protože jsou neustále svědivé. V zimním období je pokožka suchá a vyvolávají se lupy. Bezproblémové lupy jsou neškodné a samy zmizí za 15 až 20 dní. Na druhou stranu, v podmínkách, kdy máte neustálé lupy a navíc zažijete vzestup padání vlasů po dobu 2 až 3 měsíců, a pak je obtížnost o něco závažnější.

Způsobují lupy padání vlasů

Mohou lupy způsobit vypadávání vlasů:

Lupy postihují lidi téměř částečně několikrát v životě. Jen málo lidí má plešatost nebo řídnoucí vlasy. Někteří lidé navíc řeší svědění a odlupování lupů. Lupy nejsou nic jiného než stav pokožky hlavy plus vypadávání vlasů pochází z okolností narušujících vlasové folikuly. Naopak mezi těmito dvěma není přímá asociace. Při mytí často můžete jasně vidět, jak se vaše vlasy objevují.

Spousta lidí věří, že pokud váš šampon bude příliš často, vaše pokožka hlavy bude suchá a navíc to povede k většímu vypadávání vlasů. Bohužel, tím, že si půjčíte vlasy, zůstanete několik dní mezi šampony; vaše okolnosti lupů se budou zhoršovat současně s tím, jak vaše vypadávání vlasů bude pokračovat podobnou rychlostí jako dříve. Po mnoha dnech, kdy si vlasy nemyjete, se navíc uvolňují volné chloupky, zatímco další ve sprše to vypadá, protože pokud jste za dalšími vlasy.

Lupy a redukce vlasů:

Tento problém se vyskytuje jak u mužů, tak u žen. Každému vypadnou vlasy a muži to často vidí při koupání. Vzhledem k tomu, že jim vlasy klouzaly ve směru odtoku, někteří muži si přestali mýt vlasy. Myslí si, že jim při mytí vypadne více vlasů, a proto přestanou, a navíc to není tak zdravé. Ve skutečnosti je to velmi brzy konfliktní. Když má člověk lupy, měl by si umýt vlasy každý den, jinak každý druhý den.

Umyjte si vlasy a vytvářejte malé odchylky v množství ztracených vlasů, vyhýbání se šamponu nepomáhá lupům a navíc záměrně nevypadá.

Vztah lupů k lékům na vypadávání vlasů:

K dispozici jsou takové léky na vypadávání vlasů, které mohou způsobovat lupy podobné lupům jako vedlejší produkt. V tomto léku je přítomno určité množství alkoholu, které může vysušit vaši pokožku hlavy, stejně jako po velmi krátkých měsících léčby lupy snižují.

Lupy můžete také nazývat „kosmetickou nemocí“. Není to závažné, neinfekční, a navíc to nepovede k dalšímu poškození zdraví. Pokud však chybí ošetřené, ukáže se, že je tak svědivé a zarudlé, což způsobuje dočasné vypadávání vlasů. Proto si můžete vlasy opláchnout šamponem proti lupům. Jakmile si ošetříte pokožku hlavy, vlasy vám pravděpodobně dorostou.

Prostředky proti vypadávání vlasů v důsledku lupů:

  • Mandlový olej masíruje pokožku hlavy teplým kokosovým nebo olivovým olejem a je skvělou metodou pro zlepšení pohybu v této oblasti, takže se zbavíte mnoha situací na pokožce hlavy.
  • Použití 1 čajové lžičky čerstvé limetkové šťávy na mytí vlasů spojené s lehkým kondicionérem může být také úspěšné při léčbě lupů.
  • Vyrobte si medový kondicionér tak, že vyšleháte 2 vejce v 1 lžičce medu plus 2 lžících olivového oleje. Lehce vetřete do pokožky hlavy. Pak si dejte páru, navíc šampon později než za 1 hodinu.

Zdroj obrázku: Shutterstock