Padání vlasů

Rogaine pro vypadávání vlasů

Vlasy jsou nezbytnou součástí těla. Vylepšuje naši krásu. A každý má rád krásné a husté vlasy. Ale podmínky prostředí, jako je znečištění, stres, špatný životní styl a dietní návyky, mohou způsobit vypadávání vlasů. Ztráta několika pramenů vlasů denně je normální, ale když vypadávání vlasů přesáhne, začne to bolet hlava a začneme zkoušet různé produkty a začneme aplikovat několik prostředků na kontrolu vypadávání vlasů a zlepšení růstu vlasů. Když ale nic neprojde, poradíme se s lékařem. A většinou nám lékaři doporučují Rogaine k léčbě vypadávání vlasů.

rogaine na vlasy

Jak pomáhá Rogaine při vypadávání vlasů:

Rogaine je lék, který byl poprvé uveden na trh ke snížení hladiny krevního tlaku. Pacienti, kteří používali Rogaine ke kontrole krevního tlaku, zaznamenali ohromný růst vlasů. Minoxidil, aktivní složka přípravku Rogaine, vedl ke zvýšení růstu vlasů, a proto společnost Rogaine získala souhlas FDA k léčbě problémů s vypadáváním vlasů.

Rogaine je tekutý roztok na bázi alkoholu, který se přímo aplikuje na pokožku hlavy k léčbě vypadávání vlasů. Ačkoli vědci si nejsou zcela jisti, jak přípravek Rogaine funguje, domnívají se, že aplikace přípravku Rogaine na pokožku hlavy zvyšuje průtok krve na temeni hlavy a v místech zmenšování vlasových folikulů.

Zaměřuje se zejména na draslíkové kanály ve folikulích, a tím je otevírá, aby se zvětšily, což obnovuje fázi růstu vlasů, což pomáhá zajistit, aby růstová fáze zůstala delší dobu..

Opravdu Rogaine funguje?

Ačkoli Rogaine pomáhá při růstu vlasů u mužů a žen, je třeba poznamenat, že plešatost úplně nevyléčí. Ve skutečnosti by měl být považován za lék na zpomalení vypadávání vlasů, než na jeho vyléčení.

Kromě toho je úspěch Rogaine omezen na případy řídnutí vlasů, ale ne na vyléčení plešatosti. Nejúčinnější oblastí Rogaine byla hlášena oblast koruny spíše než frontální linie vlasů a většinou se týká žen. Kromě toho musíte krém používat dvakrát denně a nikdy jej nepřerušovat.

Do Rogaine mít nějaké vedlejší účinky?

Stejně jako většina ostatních léků na trhu má i Rogaine vedlejší účinky. Tyto vedlejší účinky jsou však malé a jsou omezené. Některé z běžných vedlejších účinků, které je třeba zmínit, jsou lupy, podráždění pokožky hlavy a svědění.

Pokud se na začátku používání produktu setkáte s vypadáváním vlasů, pak se nebojte, protože je to indikátor toho, že řešení skutečně funguje. Nadměrné používání Rogaine může vést k ochlupení na obličeji (typicky u lidí s vysokým krevním tlakem) a závratě kvůli vysokému příjmu alkoholu. Mezi další nežádoucí účinky patří –

Skalpu:

  • Svědění.
  • Suchost.
  • Zarudnutí.
  • Odlupování.

Vztah ke krevnímu tlaku:

  • Bolesti na hrudi.
  • Bolesti hlavy.
  • Zvýšené srdeční tepny.
  • Mdloby.
  • Dýchací potíže.

Rogaine pro léčbu vypadávání vlasů:

Zvýšená ztráta vlasů to může znít absurdně, protože řešení, které mělo omezit padání vlasů, ve skutečnosti zvyšuje padání vlasů. Rogaine však odstraňuje slabší vlasové folikuly, aby rostly zdravější a silnější vlasové folikuly, a tím vypadávání vlasů.

Mastné vlasy Původní receptura Rogaine obsahovala propylenglykol, díky čemuž byly vlasy mastné a poměrně obtížně se upravovaly. Nový vzorec Rogaine však obsahuje pěnu Rogaine, která vypadá, že problém řeší. Pěna Rogaine je však vystavena pouze mužům, takže ženy budou muset vydržet s 2% verzí vzorce Rogaine, která nezpůsobuje mastnotu jako předchozí 5% verze.

Kdy si všimnete viditelných výsledků?

Po začátku léčby obvykle trvá asi čtyři až jeden rok, než se objeví viditelné známky růstu vlasů. A překročení doporučeného dávkování nijak nepomůže k rychlejšímu růstu vlasů. Bylo zjištěno, že výsledky pro léky proti vypadávání vlasů pomocí přípravku Rogaine jsou rychlejší než jiné léky na trhu.

Vždy je vhodné používat léky, které jsou schváleny FDA. Vzhledem k tomu, že Rogaine je k dispozici bez lékařského předpisu a je lékem schváleným FDA, stojí za to vyzkoušet zlepšení růstu vlasů.