osvětlení

Zahradní osvětlení – 17 nápadů pro správnou atmosféru

osvětlení zahradní popínavá rostlina příhradová sedací souprava rozkládací stůl

Po náročném dni v práci nebo po dlouhém týdnu v práci hledáte klidné místo, kde můžete relaxovat a zbavit se stresu každodenního života. Nyní vám ukážeme, kde to nejlépe zvládnete: dokonalým místem pro to je vaše vlastní zahrada! Jediné, co musíte udělat, je vyplnit ho vhodným osvětlením krajiny, které dodá vašemu venkovnímu prostoru dramatičnost a moderní nádech! Namísto spoléhání se na technické detaily Zahradní osvětlení Tímto článkem vás chceme inspirovat, abyste si večer užili kouzlo a jedinečnou krásu vaší osvětlené zahrady, v noci obdivovali tropický strom nebo speciální vodní prvek. Jste připraveni se na úchvatné snímky podívat blíže?

Zahradní osvětlení – nápadné zahradní prvky

osvětlení zahrada tropické rostliny stůl židle dlaždice kámen

Existují ve vaší zahradě jeden nebo dva vynikající prvky, které je třeba během dne zohlednit? Proč by měly v noci vyblednout, když zapadne slunce? S trochou chytrého umístění a vhodným zahradním osvětlením mohou být takové poutavé zahradní prvky, jako je tato palma Bismarck, středem veškeré pozornosti.

Zahradní osvětlení – akcent na starý dub

osvětlení zahradní dubový krb polstrování židlí

Masivní dub na dalším obrázku je ohromující a pravděpodobně plný historie. Taková speciální funkce ve venkovním prostoru si zaslouží vhodné zahradní osvětlení. Místo toho, abyste tam dali jiskřivá víla, můžete vyzkoušet strategicky umístěné osvětlení krajiny.

Osvětlení pro střešní terasu s mini zahradou

osvětlení zahradní střecha terasa strom postel gauč polštář městský truhlík

Ale možná nemáte zahradu nebo dvorek? Přineste na svou terasu nebo venkovní salonek atmosférické osvětlení zahrady! Zaměřte se na zelenou rostlinu v pěkném kontejneru! Jak se vám teď líbí pohled??

Osvětlete obrazovky ochrany osobních údajů

osvětlení zahrada ochrana soukromí sekačka pergola moderní salonek

Tato dřevěná příčka je moderní a sochařská. Je vynikající pro oddělení oblasti na střeše. Přidejte zahradní osvětlení a máte skutečné umělecké dílo!

Zahradní osvětlení – elegance u bazénu a vody

osvětlení zahrady malé úrovně exotické rostliny vodní fontána

Pokud má vaše zahrada bazén nebo jiný vodní prvek, nenechte si ujít příležitost dát těmto místům nový vzhled. S pomocí zahradního osvětlení to zvládnete snadno a bez problémů. Vyberte si zelené stromy a keře nedaleko od bazénu, rozjasněte je a vytvořte tam uklidňující atmosféru.

Osvětlete mnoho stromů v zahradě

osvětlení zahradní bazén palmy schody lehátka

Zahradní osvětlení a tropické rostliny jdou ruku v ruce! Ve zlaté záři lamp si spolu hrají dlouhé palmové listy a vzdušné siluety.

Zvýrazněte některé stromy osvětlením

osvětlení zahradní palmy nápad bazén slunečník keře

Možná ale máte zahradu s tolika listnatými stromy, že se nemůžete rozhodnout, které rostliny přesně osvětlit. Nebo možná máte několik výjimečných stromů, které vyčnívají z davu a zaslouží si zahradní osvětlení. Pamatujte, že v číslech je nějaká síla. Pokud máte například řadu palem, jak je uvedeno výše, zkuste všechny rozsvítit. Díky tomu získáte dokonalý tropický vzhled!

Osvětlení na plot nebo jiné příčky

osvětlení zahradní zeď nápad posezení terasa židle bílá

Dřevěný plot může také vypadat živě díky vhodnému osvětlení zahrady. Můžete to také použít ke zvýraznění zdí nebo jiných příček nebo obrazovky soukromí.

Keřové osvětlení u bazénu

zahradní osvětlení strom led bazénové ohniště

Nejen zahradní osvětlení bazénu je neodolatelné. Sousední strom a jeho osvětlená textura jsou dokonalým doplňkem elegantní vodní hladiny.

osvětlení zahrada bazén plocha živý plot lampa země

Speciální detaily ve vaší zahradě, například sférické světlice, mohou proměnit bar u bazénu v kouzelné místo pro dovolenou! Všimněte si také zahradního osvětlení na kvetoucí révě!

osvětlení zahrada laempchen plankton imitatiom keř

S největší pravděpodobností si nejste jisti, kde začít, pokud jde o osvětlení zahrady? Pokud máte omezený rozpočet, zvažte výběr solárních světel. Vyžadují malou, dokonce ani žádnou údržbu! Navrhněte své krajinné osvětlení bez starostí a bez kabelů! Navíc jsou často cenově dostupné, takže jsou prostě ideální pro milovníky designu s vědomím rozpočtu. Doufám, že vám dnešní článek pomůže vytvořit pohodlný venkovní prostor. Doufám, že si to užijete!

osvětlení zahrada palmy krajina bazén oblast kameny

zahradní osvětlení květináč lampa baldachýn trávník

zahradní osvětlení postel fontána lehký lustr jídelní stůl

zahradní osvětlení stromy světelný efekt stínu

zahradní osvětlovací systém buxusová kašna zahradní cesta