osvětlení

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení v každé oblasti domu

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení -bílá-deko-zelená-bříza

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení jsou v moderních designech bytů stále oblíbenější. Místnosti vypadají příjemně a nábytek se zdá být plovoucí. Nakonec se domov zalije jemnou záři a vytvoří se příjemná atmosféra. Designéři z Brain Factory vyměnili jednotlivé žárovky za LED světelné pásy, které v moderním bytě o rozloze 130 metrů čtverečních v Římě vytvářejí umělecké akcenty.

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení vytvářejí dobré světlo – byt v Římě

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení-jídelna-černá-bílá-dřevo

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení se používají k nastavení akcentů a zdůraznění oblastí, které chtěl designér absolutně zdůraznit, například příčka, nástěnné police, neobvyklé obložení stropu atd. LED pásky lze integrovat téměř do jakéhokoli povrchu. Díky tomu jsou nejen funkční, ale mohou mít také obzvláště dekorativní efekt. Světelné pásy jsou ideálním řešením pro lineární a extrémně moderní design tohoto prostorného bytu v Římě.

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení v moderním bytě

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení-jídelna-jídelna-stůl-dřevo-dekorativní-bříza

Při návrhu bytu designéři harmonicky a moderně kombinovali vysoce kvalitní materiály jako beton, bílý vysoký lesk, mramor, sklo a přírodní dřevo. Hravé akcenty v podobě umělých bříz a obložení stěn z umělého trávníku poutají pozornost. Ty vytvářejí svěží atmosféru a jsou snadno udržovatelnou alternativou ke skutečným pokojovým rostlinám. Zelená a detaily přenesené z industriálního stylu, jako jsou lampy a nábytek, kontrastují s lineárním designem, který bytu dominuje a dodávají celému designu hravý nádech..

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení

Světelné pásy pro nepřímé osvětlení-jídelna-betonová podlaha-dřevěný strop-dřevěný stůl

Podlaha je v celém bytě stejná a její nepravidelný šedý betonový vzhled dokonale ladí s designem stěn připomínajících bílý mramor. „Tuhou“ atmosféru, kterou vytváří přímý nábytek v bílé a šedé barvě, zjemňují povrchy z přírodního dřeva, jako jsou obklady stěn a stropů nebo v jídelně – stůl kmene stromu. Stejné materiály a povrchy, ale interpretované odlišně, najdete v každé místnosti, dokonce i v koupelně.

světelné pásy-nepřímé osvětlení-bílá-mramor-optika-betonová podlaha

Prostorný byt se plánuje otevřít jako celek, ale je také rozdělen na funkční oblasti příčkami nebo skleněnými stěnami. Vzhledem k tomu, že použité materiály a barvy jsou pro každý design místnosti stejné, je mezi nimi možný bezproblémový přechod. Bílé, betonové, dřevěné a světelné pásy pro nepřímé osvětlení lze vidět v každém obytném prostoru a jsou charakteristickými stylovými prvky tohoto bytového designu.

světelné pásy-nepřímé osvětlení-dřevěný-strop-obývací pokoj-bílá

světelné pásy-nepřímé osvětlení-obývací pokoj-bílý-dřevěný strop-šedý-gauč

světelné pásy-nepřímé-osvětlení-kuchyň-bílá-mramor-beton-podlaha

světelné pásy-nepřímé osvětlení-moderní-kuchyně-bílá-dřevěný strop

světelné pásy-nepřímé osvětlení-ložnice-skleněná stěna-vana-dřevo

světelné pásy-nepřímé osvětlení-koupelna-skleněná stěna-dvojitá umyvadla

nepřímé osvětlení-koupelna-bílý-mramor