osvětlení

Neobvyklé designové stolní lampy spojují kreativitu a funkci

Designové stolní lampy YEONGWOO KIM rozlil šálek čaje

Pokud máte toto neobvyklé Designové stolní lampy okamžitě byste v tom viděli kreativitu. Transformují funkční objekty na úžasné výkony.

 Designové stolní lampy – Nuke od Veneridesign

Designové stolní lampy inspirované veneridesignem

Designové stolní lampy atomová exploze cloudová houba cloudová atomová lampa

Jaderný výbuch vytvoří houbový mrak s krásným, ale smrtícím tvarem. Má tento tvar Luca Veneri inspirováno k návrhu jedinečné stolní lampy. Bude to zajímavá, podnětná a poněkud děsivá dekorace v každé místnosti. Tato lampa je vytvořena pomocí dynamických simulací tekutin, které se snaží zachytit skutečný tvar mraku co nejpřesněji.

 Designové stolní lampy s neobvyklým designem

Designové stolní lampy vylévající světlo

Jedná se o neuvěřitelný návrhářský kousek, který navrhl Yeongwoo Kim a „Nalévání světla“ (Flowing Light) volal. Design je inspirován rozlitým šálkem čaje. Může to znít divně, ale lampa svítí pomocí purpurového čajového sáčku.

Jeeves od Jake Phipps

Designová stolní lampa Jake Phipps buřinka

jake phipps designové stolní lampy jeeves melon hat

Klobouk dolů Jake Phipps pro tyto vtipné stolní lampy, Jeeves volala. Minimální základna podporuje klasický meloun. Je dokonce nastavitelná ovládáním směru světla kloboukem. Cool ne? Ale jsou také docela stylové a díky jejich jednoduchému designu jsou atraktivní pro moderní prostory.

Plexisklová lampa od Chrysalide

Designové stolní lampy chrysalide 2D LED plexisklo silueta

Designové stolní lampy Chrysalide plexisklo

V době, kdy se technologie mění ve 3D, Chrysalide následuje svůj vlastní styl s těmito neobvyklými Designové stolní lampy z plexiskla. Tyto 2-dimenzionální, moderní stolní lampy od Emmanuela Jacqueta vypadají jako vystřižené siluety, které používají energeticky účinné LED diody.

Korejský designér Park Woo Sung

Designové stolní lampy modulární stínidlo parkwoosung

Nechte se osvětlit inovativním designem. Tyto moderní, modulární stolní lampy od Korejský designér Park Woo Sung jsou stejně stylové jako funkční. Přizpůsobitelná stínítka jsou vytvořena podle tradičních korejských křivek a konceptu komínů. Prsteny jsou k dispozici v různých barvách a kombinacích.

Navrhl Marco Agnoli

Designové stolní lampy Marco Agnoli skleněné koule chromový rám

Milujeme tuto stolní lampu od italského designéra Marco Agnoli … Sedm čirých žárovek uprostřed dvanácti ručně foukaných italských skleněných kuliček stejné velikosti. Všechny jsou vyváženy na chromovaném rámu a vytvářejí elegantní moderní design. Tyto designové stolní lampy přinášejí čistotu a harmonii do každé moderní místnosti.

Stín od Ruggiu

Designové stolní lampy kombinace zrcadlových lamp ruggiu

Ruggiu tvrdí, že pokoj žádné ženy by neměl být bez stínítka – stylová zrcadlová lampa na líčení. Má tvar lampy, na jedné straně se zrcadlí a na druhé je leskle bílý. Je to užitečný, stylový kousek, který v sobě skrývá více funkcí.

kombinace stínového ruggiu se zrcadlovou lampou

Designové stolní lampy stínové zrcátko na make-up zrcadla