osvětlení

Nápisy z neonových lamp do domácnosti – 12 skvělých nápadů a návodů

Nápis z neonových lamp světelná trubice-venku-zahrada-venkovní-plocha-dekorace

Přestože neonová světla připomínají diskotéky a reklamy, stále je lze použít pro krásné světelné efekty v domácnosti i na zahradě. A Nápisy vyrobené z neonových lamp v kombinaci s domácím vybavením vytváří příjemné prostředí a hovoří o individualitě vašeho domova. Níže najdete inspiraci pro neonové nápisy a návody na vlastní výrobu.

Nápisy z neonových lamp do venkovního prostoru

Nápisy z neonových lamp veranda-deko-venkovní-nábytek-křeslo-odkládací stolek

Většina nápisů z neonových světel je před restauracemi a bary, tj. Ve venkovním prostoru. Vyberte si neutrální barvu a můžete také stylově vyzdobit svou zahradu nebo verandu jasným písmem. Za tímto účelem upravte velikost a barvu světla v exteriéru, aby se zabránilo barovému nádechu.

Moderní dětský pokoj s nápisem z neonových lamp

Nápisy z neonových lamp dětský pokoj-ložnice-hnědá-šedá-moderní

Design dětského pokoje by měl být kreativní a přátelský. Tato moderní ložnice pro děti má elegantní design se zvířecími motivy a je vybavena zajímavým osvětlením. Na stropě jsou na jedné straně instalována závěsná světla s kulatým designem. V mini domech na podlaze jsou neonová světla, ale speciální světelný efekt pochází z vtipného nápisu „spící = nudný“ vedle geometrické tapety za postelí.

Inspirace pro neonová písmena nad postelí

Nápisy z neonových lamp ložnice nápady neonová zeď

Nápis z neonových lamp nad postelí je v interiéru velmi oblíbený. Svítící dekoraci stěny můžete navrhnout jednotlivě tak, že si necháte vytvořit oblíbený citát nebo frázi jako neonový nápis. Barevná neonová světla jsou vhodná pro extravagantnější vybavení domácnosti, zatímco neutrální barvy se obvykle používají pro ložnice v minimalistickém stylu.

Párty večer s nápisem z neonových lamp

Nápisy z neonových lamp svítí-večírek-znamení-disco-žlutý-balón-disko-koule

Jako ozdobu na večírcích s tancem můžete kromě disco koule připevnit na zeď také neonový nápis. Jako vhodný nápis musí být uveden motiv večírku, jméno narozeninového dítěte nebo svátku.

Neonový nápis na zahradní párty

neonová lampa-nápis-party-zahradní dekorace-nápad-neon-neon-neon-bílá

Vzhledem k tomu, že nápisy z neonových lamp jsou vhodné i pro venkovní použití, můžete světelné nápisy s vtipným písmem použít i na večerní zahradní párty. Neslouží jen jako osvětlení, ale také přinášejí šťastnou náladu.

Nápisy z neonových lamp v obývacím pokoji

neonová lampa-nápis-stěna-design-obývací pokoj-inspirace-neonová písmena

S nápisy od neonových světel můžete popustit uzdu své fantazii a kreativně ozdobit zeď v obývacím pokoji. Fráze, slova a slogany mohou být navrženy na značkách a jako nápisy na jednom nebo více řádcích. Světelné efekty jsou viditelné za denního světla, ale ve tmě jsou určitě něčím zvláštní.

Navrhněte koupelnu pomocí kreativních neonových lamp

neonové lampy-deco-koupelna-neonová-světla-cloudová vana-bílá-zelená-kování

Zde představujeme návrh koupelny, která je osvětlena kreativně navrženými neonovými světly. Lampy vypadají jako mraky a jsou dekorativnější, ale světlo stačí k osvětlení celé koupelny.

Tip na dárek na Valentýna – nápis z neonových lamp

neonová lampa-nápisy-bílé-světlo-nápisy-miluji tě-srdce-deko-nápad

Pokud jste se rozhodli strávit Valentýna nebo výročí doma se svým blízkým, můžete si na zeď pověsit zářící nápisy z neonových lamp s vyznáním lásky a překvapit je tím.

Číslo domu z neonových světel u vchodu do domu

neonová lampa-nápis-dům-fasáda-vchodové dveře-světelný-dům-číslo-znamení

Místo obvyklého znaku s číslem domu je na fasádě tohoto domu použita zářící dekorace. Díky střeše jsou číslice viditelné i během dne. Pokud chcete takovou značku umístit u vchodu do vašeho domu, vyberte vhodnou barvu světla, která ladí se dveřmi a fasádou.

Nástěnná dekorace z neonové světelné trubice 

neonová lampa-nápis-růžová-nástěnná dekorace-bílá-cihlová-stěna-žárovka-pokojové rostliny

Pokud se vám neonová písmena zdají trochu drahá a hledáte levnou alternativu, můžete si nápis vyrobit sami z neonových lamp doma. Nejprve se naučte metodu jednoduchým štítkem. Po troše cvičení se můžete pokusit vytvořit delší a obtížnější nápisy z neonových světel.

Vytvořte si nápis „Hello“ z neonových lamp

neonová lampa-nápis-stěna-dekorace-návod-materiály-postup

K výrobě nápisů z neonových lamp pomocí této metody potřebujete tužku, velký kus papíru, drát, kleště, silné lepidlo, neonovou trubičku jakékoli barvy a několik skládacích spon. Nejprve napište slovo nebo frázi ve zvolené velikosti perem, aniž byste ho vybrali z listu papíru. Potom ohněte drát kleštěmi podle návrhu nápisu. Poté, co je požadovaný tvar navržen, naneste lepidlo na drát a přilepte k němu světelnou trubici. Začněte ze strany hadice bez baterie. Zajistěte sklopnými držáky.

Neonový nápis za denního světla a ve tmě

neonová lampa-nápis-neonový nápis-ahoj-denní světlo-tma

Když jsou všechny nápisy na neonové lampě hotové, nechte je dobře zaschnout. Poté vyjměte sklopné spony, vložte baterie do nabíjecí baterie a vložte ji do světelné trubice. Tímto způsobem si můžete sami vyrobit krásnou, zářící dekoraci stěny do obývacího pokoje nebo ložnice.

Udělejte si sami neonový znak lásky

neonová lampa-nápisy-růžové-neonové psaní-bílá-plastová deska-láska

Pokud byste chtěli milovaného překvapit individuálním dárkem, který jste sami vyrobili, můžete si z neonových lamp vyrobit ceduli s nápisem. Jako nápis lze použít buď klasická slova jako „Láska“ nebo „Liebe“, nebo můžete nechat zazářit jméno příjemce.

Potřebné materiály a nástroje

neonová lampa-nápisy-láska-výroba-potřebných-materiálů-nářadí

Na tento neonový nápis potřebujete plastovou desku, světelnou trubici s baterií, list papíru s nápisem, popisovač na tabuli, superglue, maskovací pásku, gaffa pásku a vrtačku.

Krok 1: Přeneste nápis na plastovou desku

neonová lampa-nápisy-pokyny-diy-láska-znamení-první kroky-kresba

Nejprve byste měli napsat nebo vytisknout nápis na papír. Poté zafixujte list na plastové desce maskovacím páskem směrem dolů a opakujte obrysy fixem na tabuli tak, aby byly přeneseny na desku.

Krok 2: vyvrtejte otvory pro trubku neonovými světly

neonová lampa-nápis-znamení-udělej si sám-vrtačka-světelná trubice-neon

Poté přemýšlejte o tom, kde vyvrtat otvory, abyste mohli slovo zarámovat. Poznamenejte si příslušná místa pomocí „x“ a vyvrtejte otvory. Otvory by měly být obvykle vytvořeny na konci každého písmene.

Krok 3: Přilepte neonové lampy na zadní stranu a navrhněte nápis

neonová lampa-nápisy-udělej si sám-instrukce-kroky-lepení-gaffa-páska

Začátek neonové světelné trubice přilepte gaffovou páskou na zadní část plastové desky, protáhněte světla dopředu a postupujte podle vzoru písmen. Světelnou trubici nalepte na desku superglue.

Krok 4: Nálepku vyrobenou z neonových lamp připevněte lepicí páskou

neonová lampa-nápis-bílá-plastová deska-lepicí páska-světelná trubka-gaffa-páska

Aby nápis na neonových lampách zůstal na svém místě, zajistěte jej malířskou páskou, dokud lepidlo úplně nevyschne. Otočte se na spodní stranu a překryjte světelnou trubici gaffovou páskou.

Krok 5: Vložte baterii a skryjte hadici světla na zadní části

neonová lampa-nápisy-zadní-boční-světlo trubice-baterie-pack-stick-gaffa-páska

Při lepení na spodní stranu je důležité skrýt neonová světla, aby také nesvítila zezadu dopředu. Nakonec vložte baterii do světelné trubice, připevněte ji k desce a zapněte ji, abyste viděli svůj zářící nápis z neonových lamp.