osvětlení

Moderní stojací lampa – dekorativní poutač ve vaší domácnosti

moderní podlahová lampa-dekorativní-poutač-obývací pokoj-totem

Osvětlení je jedním z prvků ve vaší domácnosti, na které se často zapomíná. Zatímco funkčnost je velmi důležitá, design je to, co upoutává naše oko. Moderní stojací lampa je důležitým dekorativním prvkem v místnosti. Moderní stojací lampy jsou upřednostňovány v obývacích a rodinných pokojích, knihovnách a kdekoli, kde můžete odpočívat a užívat si svého domova. Stojací lampy se v průběhu let vyvíjely. To, co bývalo přísně funkční, se nyní hledá jako designový prvek, který každý majitel domu ve svém moderním bytě obdivuje. Podívejte se na tyto jedinečné designy.

Moderní stojací lampa, která krade show

konferenční stolek s moderní podlahovou lampou a kombinací

I když byste si mohli myslet, že lampy by měly stát pouze v rohu a osvětlovat své okolí, moderní stojací lampa je sochařské umělecké dílo a může proměnit váš pokoj. Stojací lampy mohou být také multifunkční. Vezměte si tuto moderní stojací lampu Diego, která svým sochařským tvarem slouží jako odkládací stolek. Jedinečná lampa se stylem a elegancí.

Moderní stojací lampa – originální a jedinečná

moderní-stojací lampa-stylový-obývací pokoj

Nebojte se vyjádřit svůj osobní styl pomocí moderních stojacích lamp. Krása těchto funkčních designových prvků spočívá ve schopnosti nechat prosvítat vaši duši. Elegantní a moderní, eklektický a tradiční, stylům designu se meze nekladou. Svou moderní stojací lampu můžete umístit nejen do obývacího pokoje, ale na nečekaná místa pro ještě úžasnější efekt – na chodbu vedle vchodu, do čtecího koutku nebo do ložnice.

dekorativní poutač

 semjase-moderní-stojací lampa-dekorativní-poutač

Moderní stojací lampa by byla vzrušujícím tématem konverzace, protože vrhá měkkou záři v obývacím prostoru. Přestože stojací lampy rozhodně nejsou novinkou, „reinvence“ těchto designových stojacích lamp přichází do jejich stylu a s jedinečnou schopností zaujmout každou místnost.

BANTÙ Do méně

  BANTÙ-Do-Lesser-moderní-stojací lampa

 geometrické tvary

moderní-stojací lampa-umělecké-poutavé-geometrické tvary

 ORIOLOVANÉ

ORIOLED-moderní-stojací lampa-čtení

   dekorativní účel

moderní-stojací lampa-dekorativní-poutač

 Korál

korál-moderní-stojací lampa-qis-design

 jako květina

moderní-stojací-lampa-květiny

 “Alien” lampa

moderní-podlahová lampa-mimozemský duch

mimozemšťan-moderní-stojací lampa-dekorativní-poutač

 Vibia Jazz

vibia-jazz-moderní-stojací lampa

Viso  moderní-stojací lampa-dekorativní-poutavé-viso

Nástěnná mozaika

moderní-červená-stojací lampa-pohovka-nástěnná mozaika