osvětlení

Kutilská lampa v oblacích pro zajímavé světelné efekty

DIY mraky lampa bouřkový mrak-originál-dráteník-nápad-modrá

Kdo nesnil o tom, že se zachumlá do měkkých mraků? A přestože to v reálném životě není možné a celé to zůstává jen ve fantazii, nic vám nebrání vytvořit si vlastní mraky a vytvořit romantickou dekoraci pro každou místnost. The DIY cloud lampa, pro které bychom vám rádi poskytli pokyny.

DIY cloud lampa – originální řemeslný nápad

diy mraky lampa příslušenství-dráteník-interiérový design

DIY cloud lampa je opravdu rychlá a snadná na výrobu. Můžete jej nejen zavěsit jako jediný model například do dětského pokoje, ale také navrhovat celé skupiny a získat tak zataženou oblohu, se kterou můžete mimo jiné ozdobit i svatbu. Během dne získáte bílé, nadýchané mraky, jak je znáte z mírně zataženého, ​​slunečného dne, zatímco efekt blikajícího dešťového mraku nastává při zapnutí světla. Pokyny si hned vyzkoušejte.

DIY cloud lampa – materiály

kutilské mraky lampa materiály-nůžky-nylonová nit-lucerna

– vata

– jakékoli stínítko

– Horká lepicí pistole

– nylonová nit

– LED světlo (např. Lampa na kolo)

Udělej z mraků lampu

kutilské mraky lampa ve tvaru koule-namodralé-nuance-světlo

Místo stínítka můžete použít jakýkoli jiný rámeček pro cloudovou lampu DIY. Zastavte se v obchodě s řemeslnými výrobky a podívejte se, co nabízí. Pro naše příklady bylo použito takové lešení i lucerna. Rozhodněte se sami, co je pro vás nejlepší a co máte na tvaru a velikosti nejraději.

Skupina mraků

diy-clouds-lampa-kuchyň-nábytek-sky-design

Pokud jste se rozhodli nejen navrhnout cloudovou lampu pro kutily, ale větší skupinu mraků, měli byste zvolit lešení nebo stínítka v různých velikostech. Koneckonců, mraky na obloze nemají stejnou velikost. Tímto způsobem získáte přirozenější uspořádání, které bude obzvláště účinné v dětském pokoji.

Barevná světla

diy-cloud-lampa-růžová-modrá-barvy-mix-inspirace

DIY cloudová lampa může vypadat ještě originálněji, pokud místo obyčejného světla použijete jasnou barvu nebo dokonce několik zkombinujete. V noci získáte zajímavé světelné efekty, které promění místnost ve skutečnou pohádkovou zemi. Atmosféra, o které sní každá dívka!

Pokyn

diy-cloud-lamp-hot-lepidlo-pistole-vata-vata-lepidlo-čalounění

1. Nejprve byste se měli ujistit, že můžete později zavěsit DIY cloudovou lampu. Se vší tou vatou by to nakonec mohlo být velmi obtížné. Použijte nylonovou šňůru a přivažte ji k lucerně, rámu nebo stínítku. Pokud jste si vybrali žárovku s kabelem, můžete ji použít i k zavěšení.

Lepidlo na vatu

diy-mraky-lampa-stínítko-lampa-návod-jednoduše-nalepit

2. Nyní pomocí horké lepicí pistole připevněte vatu pro DIY cloudovou lampu. V tomto kroku je důležité si uvědomit, že vata musí být připevněna tak, aby na konci byl vytvořen skutečně vypadající, umělý mrak. Chcete -li to provést, vezměte kousek vaty a jednoduše na něj naneste malou kapku horkého lepidla.

Použijte malé kousky

diy-mraky-lampa-interiér-dekorace-design-skupina-viset

3. Přilepte je kamkoli na rám. Kus by měl zůstat pěkný a nadýchaný. Nepoužívejte velké kusy vaty. Čím jsou tyto menší, tím přirozeněji může vypadat cloud. Namísto bavlny můžete také použít výplňový materiál k nalepení cloudové lampy DIY. Vše závisí na tom, kolik chcete utratit.

Vytvarujte mrak

diy-cloud-lamp-craft-idea-original-party-dekorace-dárek-nápad

4. Po každém kousku vaty jej můžete trochu vytvarovat. Neztrácejte s tím ale příliš mnoho času, protože úplné zformování cloudové lampy DIY probíhá na konci, kdy je celá lampa zakryta.

Přidejte lampu

diy-cloud-lampa-přívěsek-light-loft-dekorace-nápad

5. Než mrak úplně slepíte, nezapomeňte lampu upevnit do stínidla. Otvor můžete buď nechat otevřený, nebo jej zavřít vatou. Jakmile je DIY cloudová lampa zavěšena, již nelze otvor vidět ani v jednom případě.

Párty dekorace

diy-cloud-lamp-pink-interior-design-mirror-door-white

Lampy jsou také skvělým nápadem pro tematickou párty nebo jakoukoli jinou párty. Dětská narozeninová oslava s touto dekorací vypadá zvláště zajímavě pro děti, ale miminko je také skvělá příležitost k výrobě takových mraků. Můžete také navrhnout pohádkovou svatební hostinu tím, že zavěsíte nejen jednu cloudovou lampu DIY, ale několik.

DIY cloud lampa jako dárek

diy-cloud-lamp-ozdobné-osvětlení-vata-šťourat

Po večírku mohou být mraky znovu rozdělena mezi hosty, takže z toho budou vycházet i skvělé dárky pro hosty. Obecně platí, že DIY cloud lampa je skvělý dárek. Pokud tedy máte brzy takovou příležitost a nemáte nápad na správný dárek, můžete tento hezký doplněk zvážit.

Prodloužený mrak

diy-cloud-lamp-yellow-light-idea-podlouhlý-forma

Pokud chcete získat klasický, protáhlý tvar pro cloudovou lampu DIY, můžete buď vyhledat vhodný rám (nebo si jej dokonce postavit sami z drátu a pletiva) nebo použít dvě stínítka nebo rámečky vedle sebe.

stolní lampa

diy-cloud-lamp-table-lamp-mushroom cloud-shape-desk

Tato varianta je také velmi účinná pro DIY cloudovou lampu. Můžete jej použít k ozdobení stolu nebo odkládacího stolku. Za tímto účelem můžete starou lampu snadno zcela zakrýt. Tímto způsobem získáte rám a zdroj světla v jednom a nemusíte jej nejprve sestavovat. Tvar houbového mraku se objeví po výbuchu.

Jednoduchý design

diy-wolken-lamp-stolní-lampa-boční stolek-moderní-romantický-bílý

Pokud má DIY cloud lampa pro stůl tenký stojan, jako je tento, vytváří dokonce efekt, jako by se mrak vznášel ve vzduchu. Průhledný design původní lampy je samozřejmě ještě lepší. V zásadě můžete použít jakýkoli typ konstrukce lampy. Hlavní je, že se ti to líbí.

Stojací lampy

diy-cloud-lampa-noční lampa-vata-dřevěný stojan

Do cloudu můžete proměnit nejen malé stolní lampy. To samé můžete udělat se starou stojací lampou do obývacího pokoje nebo dětského pokoje. K tomu použijete stejné pokyny jako pro závěsné světlo, pouze k zavěšení nepotřebujete kabel.

Vytvořte bouřkový mrak

diy-cloud-lamp-wadding-do-it-yourself-led-light

Vzhled bouřkového mraku je dán skutečností, že bavlna cloudové lampy DIY je na některých místech tenčí. V některých oblastech může světlo prosvítat vatou, v jiných nikoli. To je tedy něco, na co byste si při lepení rozhodně měli dát pozor. Neprůhledný design nebude později v noci tak účinný jako tato varianta.

Déšť pro mrak

diy-cloud-lampa-déšť-víla světla-návod-dekorace

Nestačí ti bouřkový mrak? Chcete také přidat déšť nebo sníh? Můžete to udělat několika způsoby. Vhodné jsou jednak girlandy z domácích kapek nebo sněhových vloček. Můžete je také nahradit kamínky nebo sněhovými vločkami. Ale tato varianta s bílými pohádkovými světly je ještě jednodušší.

Mrak na stropě

DIY-cloud-lamp-strop-light-blue-accent-color-tips-udělejte si sami

Vítáme také přepracování stropního světla. To je zvláště dobrý nápad, pokud chcete ušetřit místo. Můžete také navzájem kombinovat několik malých lamp a vytvořit tak reálnější design. Jak jsem řekl, barvy si můžete vybrat sami, podle nálady, kterou chcete vytvořit.