osvětlení

Kostka s designem lampy pro atraktivní osvětlení místnosti

kostkové lampy design sochařství světlo manufaktura kredenc moderní

S touto jedinečnou lampou získáte dechberoucí atmosféru. Říká se mu „Kubus“ a je designem Otto Sprencze. Funguje to ve své formě Kostka designu lampy jako socha. Osvětlení probíhá pomocí LED světelných modulů. Zvláštní na tom je, že byly postaveny originálním způsobem, aby je nebylo vidět. Výsledkem je nepřímé osvětlení, které dodává místnosti hřejivou a útulnou atmosféru. A přesně to je cílem designéra: „Svými světelnými objekty chci vytvořit příjemné uvolněné prostředí, které nabízí ideální útočiště od každodenního života,“ říká Otto Sprencz. Dřevěné pásy abstraktně připevněné pro design lampy Kubus vrhají zajímavé stíny.

Kostka designu lampy – abstraktně připevněné dřevěné lišty

kostková svítidla design energetická účinnost dub javor ořech

Působivé estetiky, které charakterizují design lampy Kubus, je stále dosahováno jemným řemeslným zpracováním. 130 dřevěných částí, které se skládají z javoru, dubu a ořechu, tvoří svítící těleso o velikosti až 55 cm². Každá lampa má speciální povlak vyrobený z přírodního oleje, který je vyroben například z kamélie. To nejen chrání dřevo po dlouhou dobu, ale také zdůrazňuje atraktivní zrno dřeva. Žárovka Kubus je také energeticky účinná. LED žárovky mají také delší životnost než běžné. Je tedy dáno asi 25 000 hodin doby hoření. Elegantní lampu lze zapnout a vypnout, aniž byste se jí dotkli.

Kostka designu lampy s LED žárovkami

lampy design kostka žárovky led otto sprencz nápad ručně vyráběné

Kubus se vyrábí v Mnichově. Dřevo pro design lampy Kubus pochází z evropských, včetně německých lesů. Návrhář přikládá ochraně životního prostředí velký význam. Z tohoto důvodu osobně sleduje a ověřuje původ každého stromu, který byl pro jeho práci pokácen. Fascinující lampa je nominována na German Design Award 2016.

Lampový povlak vyrobený z přírodního oleje pro zdůraznění dřeva

lampa design krychle Leuchtmanufaktur efekt obilí dřeva

Kostková lampa jako socha

kostkové lampy design vnitřní osvětlení stojan abstraktní dřevěné lamely

Kostka designu lampy se světelnými a stínovými efekty

kostkové lampy design stínový efekt abstraktní vzor vnitřní dekorace

Lampa k dispozici na Lehká výroba.