osvětlení

Designová závěsná lampa od Mineheart – lustr v žárovce

designová závěsná lampa mineheart kombinuje styly zařizování

Světelní designéři mohou být velmi vynalézaví, pokud jde o styly a koncepty. Někteří se obvykle dostanou do tradiční nebo moderní kategorie poměrně rychle, zatímco jiní navrhují nadčasová umělecká díla, která mohou vypadat nádherně v každé místnosti. Pokud máte rádi zajímavé fúze nebo eklektický vzhled, tohle je ono Designová závěsná lampa „Král Edison“ je pro vás ideální volbou.

Designová závěsná lampa – mix baroka a moderny

designová závěsná lampa mineheart barokní moderní mix

Malý barokní lustr umístěný uvnitř obrovské skleněné žárovky a zavěšený na pletené hedvábné šňůře. Závěsná lampa King Edison od Mladá & Battaglia spojuje jednoduchost žárovky, kterou vynalezl Thomas Edison, s barokním leskem královského lustru. Miniaturní lustr je vyroben z mosazi, žárovka-z ručně foukané žárovky z čirého skla a kování je matně chromováno. Závěsná lampa King Edison má velikost 15 cm v průměru a 21 cm na výšku.

Designové závěsné světlo “King Edison”

designová závěsná lampa mineheart king edison mosazný lustr

Britský designér Brendan Young a italská návrhářka Vanessa Battaglia se poprvé objevily na mezinárodní scéně designu se svou kolekcí nábytku na Salone Satellite v Miláně v roce 2003. Poprvé se objevily pod názvem Studiomold. Mezi její rané návrhářské kousky patřila židle „Love 36“ vyrobená z tenisových míčků a oceněné reproduktory „Recycled Sound“ vyrobené ze starých vinylových desek.

Mini mosazný lustr uvnitř

závěsná lampa mineheart Young Battaglia designer duo

V roce 2011 založili vlastní designovou značku Moje srdce, která vyrábí řadu předmětů pro interiér. Tapety, koberce, technologie, osvětlení a nábytek – vše je vyrobeno v Anglii. Designérské duo Young & Battaglia to má Designová závěsná lampa představeno na ICCF 2013 v New Yorku minulý měsíc.

Žárovka z čirého skla a mosazný lustr

    přívěsek světlý mineheart čiré skleněné žárovky mosazný lustr designová závěsná lampa mineheart king edison eklektická

designový přívěsek light king edison mosazný mini lustr

Designérské duo

Vanessa Battaglia Brandon mladá designérská dvojice Anglie