osvětlení

Design lampy – aktuální trendy ve stylu a tipy pro nákup

skleněné lampy designové barvy retro vzhled hnědý transparentní

Pyrex® od Carla Colomba

Design lampy a její účinek v místnosti by v žádném případě neměl být podceňován. A to neznamená jen množství a kvalitu světla, ale také tvar a materiál, ze kterého je vyrobeno. Dnes bychom vás chtěli informovat o trendech v Design lampy jsou. Hlavně jsou formovány styly různých období a kultur. Svítidla dostávají modernizovaný design, který je kombinován s dnešními energeticky úspornými vlastnostmi.

Design lampy z barevného skla

lampa design barevné sklo drop tvar vinobraní

Bublina od Rothschilda a Beckerse, ruční

Trendy v designu lamp lze široce rozdělit do tří skupin. Styl může být klasický-moderní, může představovat retro nebo vintage vzhled, nebo může být jednoduše moderní. Díky těmto skupinám máte při navrhování bytu na výběr z nejrůznějších možností osvětlení, které můžete použít k navození požadované atmosféry v místnosti. Máte tedy možnost integrovat tradiční vzhled do svého interiéru, ale také zvolit futuristický jako kontrast k němu. Díky této rozmanitosti designu lamp, kterou nám zaručuje kreativita designérů, můžeme originálně reflektovat a chlubit se svým vlastním vkusem.

Design lampy – moderní závěsná světla

závěsná světla sklo elegantní jídelní stůl vybavení nápady trendy

Calle od Lucy Martorana & Mattia Albicini

Závěsná světla mohou mít styly minulosti nebo se jimi inspirovat a také mít jedinečný moderní vzhled. Existují zástupci nejzajímavějších tvarů a materiálů, které jsou zdůrazněny výraznými barvami. Například design lampy ze skla může sloužit jako elegantní vzhled. Velmi oblíbeným materiálem jsou také kovy, které mají teplou barvu. A to neplatí jen pro svítidla. Ty lze skvěle kombinovat s černou a tmavě modrou. Tvarově jsou velmi oblíbené tvary podobné mísám, stejně jako tvary válců, které připomínají staré lampiony. Přílohu lze provést zcela podle vašeho přání. Závěsná světla vypadají skvěle jednotlivě, ale mohou být také instalována v řadě několika lamp nebo rozložena nepravidelně v místnosti. Záleží na tom, zda chcete vytvořit formální vzhled pomocí designu lampy nebo neformálnějšího.

Barevný design lampy v retro vzhledu z kovu a plastu

pruhy vzor lampy design barevné kovové žluté tyrkysově šedé

Žárovky od POS1T1ON

U závěsných světel se pro design lamp často používá retro styl, který je však kombinován s moderními vlastnostmi. Průmyslový vzhled také hraje důležitou roli. K tomu se často používá kov jako materiál a přesněji mosaz nebo ocel. Tyto kovy dodávají místnosti nostalgický vzhled a zároveň slouží jako elegantní akcent, který dodá vašemu interiéru potřebné osvětlení.

Design lampy z mramoru

mramorové lampy design luxusní atmosféra osvětlení nápad

Doge od Raffaella Galiotta

Kromě již zmíněných materiálů se pro konstrukci svítidel závěsných světel často používá také bronz, měď, zlato a hliník. Obzvláště moderní vzhled získáte, pokud zvolíte design, který kombinuje kov a dřevo. Chcete navodit luxusní atmosféru? Poté vyberte provedení závěsné lampy s mramorem nebo majestátním achátem. Díky těmto materiálům lampa zaručeně upoutá pozornost.

Design lampy – lustr

klasický moderní design lustru kovové stropní dekorace

Dedalo od Metal Lux

Pokud jde o lustry, modely, které kombinují klasiku s moderním, jsou obzvláště oblíbené pro design lamp. S tímto typem světelného zdroje, který v interiérech poskytuje styl a lesk, lze identifikovat tři tendence.

Drahé lustry pro design lamp

lustrové lampy designové elegantní mosazné křeslo do obývacího pokoje

Matheny z Delightful

Téměř každý je ochoten utratit trochu více peněz, jakmile najde produkt, který přesně odpovídá jeho potřebám. Totéž lze říci o lustru. A proč ne, když uvážíte, že lustry jsou symbolem třídy a luxusu. Často je vybrán design lampy, který je extravagantní a vyzařuje luxus. V dnešní době již tyto šperky nezdobí jen obývací pokoj nebo jídelnu. Lustr se také používá v jiných místnostech k vytvoření stylového akcentu. Pokud chcete do svého interiéru přidat speciální poutač, můžete se spolehnout na klasický lustr z krystalů. Jako vždy to zajišťuje nádherné světelné efekty v elegantním stylu. Klasický design žárovky je modernizován stejně jako u všech ostatních variant. Za tímto účelem se přidávají skleněné kuličky nebo postavy a tvary z kovu, které byly speciálně vyříznuty laserem.

Design lampy – ručně vyráběný závěsný lustr

lampy design lahve barevné sklo osvětlení vinobraní červená modrá

JAR RGB od Arika Levyho

Recyklované materiály se často používají v designu lamp, který je vyráběn ručně. Etnické motivy jsou také velmi oblíbené pro výrobu a design a zajišťují, že užitečné lampy mají také dekorativní účel. V některých případech dokonce vytvářejí skutečná umělecká díla. To platí zejména pro stínidla, která mají sochařský tvar. Výběrem lampy, jejíž stínidlo je perforováno do zajímavých tvarů, můžete vytvářet skvělé efekty světla a stínu. Skutečnost, že s moderním designem je všechno možné a že se zde nekladou žádná omezení, objasňuje původní varianta designu lampy, ve které jsou rozbité lampy použity k osvětlení a jako dekorativní akcent.

Moderní designové žárovky pro design lamp

trendy lampy design koule elegantní lesklý kov malá jídelna

Lustr Renaldo

Tento typ osvětlení se vyznačuje optickým klamem. Místnost nejen vypadá větší, ale atmosféra je také útulnější. Pokud se to zkombinuje s moderním designem lampy, můžete nastavit jedinečné akcenty bez dalších dekorativních předmětů a vytvořit tak nádhernou atmosféru.

LED design lampy

led lampa jídelní stůl kyvadlový lustr design bílá moderní

Voluptas od Lorenza Truanta

Tato praktická varianta pro design žárovky je nejen praktická, ale také levnější než ostatní varianty. To ale neznamená, že se tím styl ztratí. Obzvláště populární jsou LED světla do koupelny a kuchyně. Stále častěji však uživatelé tento typ světelného zdroje používají také pro venkovní použití. Používají je k osvětlení terasy, verandy, bazénu a zahrady.

Design lampy – kterou variantu zvolit?

dřevěné lampy design lamely jídelna červená tapeta moderní

Octo 4240 od ​​Seppo Koho, ruční

Kterou variantu byste si měli vybrat, závisí na jedné straně na vašich představách o designu lampy a na druhé straně na požadavcích, které od nich požadujete. Nyní bychom vám rádi poskytli souhrn jednotlivých vlastností jednotlivých skupin. Kromě toho máme pár tipů, které byste měli mít na paměti, pokud si chcete lampy objednat na internetu. Pokud je budete mít na paměti, můžete si být jisti, že si se zařizováním prostoru užijete spoustu zábavy.

závěsná lampa skleněné ocelové lampy design moderní červené akcenty konferenční stolek

Prozkoumejte Manuel Vivian

– Plánujte každý pokoj zvlášť. Dobře si rozmyslete, kolik světla tam chcete a jaký druh světla upřednostňujete.

– Podívejte se zblízka na jednotlivé kategorie pro design lamp. Pokud jste se již rozhodli pro jeden ze tří trendů, tj. Moderní, tradiční nebo designové lampy, můžete se na ně hned soustředit.

– Přečtěte si popis každého produktu, který se vám líbí. Najdete tam důležité informace o velikosti, materiálech, energetické třídě potřebných žárovek a hmotnosti.

– Pokud máte nějaké dotazy k produktu nebo pokud je v popisu něco nejasného, ​​měli byste před odesláním produktu určitě odeslat dotaz.

– Jakmile si vyberete design lampy, porovnejte cenu s cenami na jiných webových stránkách.

– Ujistěte se, že vám bude nabídnuta záruka. Zjistěte, do jaké míry si můžete lampu stěžovat, pokud zjistíte vady nebo odchylky od popsané.

závěsná lampa retro styl skládací trojúhelník vzor moderní design

  HONEY H od Dante Donegani & Giovanni Lauda

elegantní lustr kovové řetězy vintage obývací pokoj bílé křeslo

 Lustr Soscik od Terzani

chiarodi červená lampa retro design tvar mísy

 Chiarodì od Metal Lux

vintage lustr fialový design jídelní stůl ušlechtilý bílý

 Crown La z Fusion

trendy lampy design skleněné lustry moderní zařízení

Grand Cru od Labo creme brulee

trendy designér lampy kovová trubka tvar unáhlený

Nafir od Karima Rašída

černá závěsná lampa design perforované stínítko světelné efekty moderní

MOON od Jose Ignacio Ballester

retro styl designu lampy modré nuance nápad koule válce

 Pick-n-Mix od Rothschilda & Bickers

retro lampa design závěsná lampa barvy žlutá modrá

 SILO od Note Design Studio

retro design lustrové žárovky kulaté kovové edison

 Niche Modern Spark 48 od Jeremy Pyles

závěsná světla lustr bílá jednoduchá elegance design lampy kov

 Lumi Mochi od Alberta Saggia a Valeria Sommella

kovová lampa závěsná lehká jídelní stůl ocel moderní design

I LUCCI ARGENTATI od Dodo Arslan

LED žárovky design přívěsek lustr elegantní žárovky

Víla od Manuela Viviana

led závěsné světlo design interiéru lampa osvětlení myšlenka kov

Hydrogen od Larse Kempera a Petera Olaha

lampa led mosaz osvětlení do koupelny extravagantní šik

Max Bill ze Santy & Cole

měděná lampa design elegantní retro přístřešek moderní

CONIA COPPER od Sorena Ravna Christensena

závěsná lampa s měděným designem LED dekorace vnitřní osvětlení

MAINE T-3415LC od Goula / Figuera Studio

koule přívěsek světlo jídelna barevné moderní jídelní stůl kulaté židle

Breath: Mod od Shakúffa

koule design retro lampa černá závěsná lampa trend nápad

Hromadné světlo od &tradice

lustr retro klasické lampy design stínítko světle šedá

Glam z Le Porcellane

osvětlení

Design lampy – aktuální trendy ve stylu a tipy pro nákup

skleněné lampy designové barvy retro vzhled hnědý transparentní

Pyrex® od Carla Colomba

Design lampy a její účinek v místnosti by v žádném případě neměl být podceňován. A to neznamená jen množství a kvalitu světla, ale také tvar a materiál, ze kterého je vyrobeno. Dnes bychom vás chtěli informovat o trendech v Design lampy jsou. Hlavně jsou formovány styly různých období a kultur. Svítidla dostávají modernizovaný design, který je kombinován s dnešními energeticky úspornými vlastnostmi.

Design lampy z barevného skla

lampa design barevné sklo drop tvar vinobraní

Bublina od Rothschilda a Beckerse, ruční

Trendy v designu lamp lze široce rozdělit do tří skupin. Styl může být klasický-moderní, může představovat retro nebo vintage vzhled, nebo může být jednoduše moderní. Díky těmto skupinám máte při navrhování bytu na výběr z nejrůznějších možností osvětlení, které můžete použít k navození požadované atmosféry v místnosti. Máte tedy možnost integrovat tradiční vzhled do svého interiéru, ale také zvolit futuristický jako kontrast k němu. Díky této rozmanitosti designu lamp, kterou nám zaručuje kreativita designérů, můžeme originálně reflektovat a chlubit se svým vlastním vkusem.

Design lampy – moderní závěsná světla

závěsná světla sklo elegantní jídelní stůl vybavení nápady trendy

Calle od Lucy Martorana & Mattia Albicini

Závěsná světla mohou mít styly minulosti nebo se jimi inspirovat a také mít jedinečný moderní vzhled. Existují zástupci nejzajímavějších tvarů a materiálů, které jsou zdůrazněny výraznými barvami. Například design lampy ze skla může sloužit jako elegantní vzhled. Velmi oblíbeným materiálem jsou také kovy, které mají teplou barvu. A to neplatí jen pro svítidla. Ty lze skvěle kombinovat s černou a tmavě modrou. Tvarově jsou velmi oblíbené tvary podobné mísám, stejně jako tvary válců, které připomínají staré lampiony. Přílohu lze provést zcela podle vašeho přání. Závěsná světla vypadají skvěle jednotlivě, ale mohou být také instalována v řadě několika lamp nebo rozložena nepravidelně v místnosti. Záleží na tom, zda chcete vytvořit formální vzhled pomocí designu lampy nebo neformálnějšího.

Barevný design lampy v retro vzhledu z kovu a plastu

pruhy vzor lampy design barevné kovové žluté tyrkysově šedé

Žárovky od POS1T1ON

U závěsných světel se pro design lamp často používá retro styl, který je však kombinován s moderními vlastnostmi. Průmyslový vzhled také hraje důležitou roli. K tomu se často používá kov jako materiál a přesněji mosaz nebo ocel. Tyto kovy dodávají místnosti nostalgický vzhled a zároveň slouží jako elegantní akcent, který dodá vašemu interiéru potřebné osvětlení.

Design lampy z mramoru

mramorové lampy design luxusní atmosféra osvětlení nápad

Doge od Raffaella Galiotta

Kromě již zmíněných materiálů se pro konstrukci svítidel závěsných světel často používá také bronz, měď, zlato a hliník. Obzvláště moderní vzhled získáte, pokud zvolíte design, který kombinuje kov a dřevo. Chcete navodit luxusní atmosféru? Poté vyberte provedení závěsné lampy s mramorem nebo majestátním achátem. Díky těmto materiálům lampa zaručeně upoutá pozornost.

Design lampy – lustr

klasický moderní design lustru kovové stropní dekorace

Dedalo od Metal Lux

Pokud jde o lustry, modely, které kombinují klasiku s moderním, jsou obzvláště oblíbené pro design lamp. S tímto typem světelného zdroje, který v interiérech poskytuje styl a lesk, lze identifikovat tři tendence.

Drahé lustry pro design lamp

lustrové lampy designové elegantní mosazné křeslo do obývacího pokoje

Matheny z Delightful

Téměř každý je ochoten utratit trochu více peněz, jakmile najde produkt, který přesně odpovídá jeho potřebám. Totéž lze říci o lustru. A proč ne, když uvážíte, že lustry jsou symbolem třídy a luxusu. Často je vybrán design lampy, který je extravagantní a vyzařuje luxus. V dnešní době již tyto šperky nezdobí jen obývací pokoj nebo jídelnu. Lustr se také používá v jiných místnostech k vytvoření stylového akcentu. Pokud chcete do svého interiéru přidat speciální poutač, můžete se spolehnout na klasický lustr z krystalů. Jako vždy to zajišťuje nádherné světelné efekty v elegantním stylu. Klasický design žárovky je modernizován stejně jako u všech ostatních variant. Za tímto účelem se přidávají skleněné kuličky nebo postavy a tvary z kovu, které byly speciálně vyříznuty laserem.

Design lampy – ručně vyráběný závěsný lustr

lampy design lahve barevné sklo osvětlení vinobraní červená modrá

JAR RGB od Arika Levyho

Recyklované materiály se často používají v designu lamp, který je vyráběn ručně. Etnické motivy jsou také velmi oblíbené pro výrobu a design a zajišťují, že užitečné lampy mají také dekorativní účel. V některých případech dokonce vytvářejí skutečná umělecká díla. To platí zejména pro stínidla, která mají sochařský tvar. Výběrem lampy, jejíž stínidlo je perforováno do zajímavých tvarů, můžete vytvářet skvělé efekty světla a stínu. Skutečnost, že s moderním designem je všechno možné a že se zde nekladou žádná omezení, objasňuje původní varianta designu lampy, ve které jsou rozbité lampy použity k osvětlení a jako dekorativní akcent.

Moderní designové žárovky pro design lamp

trendy lampy design koule elegantní lesklý kov malá jídelna

Lustr Renaldo

Tento typ osvětlení se vyznačuje optickým klamem. Místnost nejen vypadá větší, ale atmosféra je také útulnější. Pokud se to zkombinuje s moderním designem lampy, můžete nastavit jedinečné akcenty bez dalších dekorativních předmětů a vytvořit tak nádhernou atmosféru.

LED design lampy

led lampa jídelní stůl kyvadlový lustr design bílá moderní

Voluptas od Lorenza Truanta

Tato praktická varianta pro design žárovky je nejen praktická, ale také levnější než ostatní varianty. To ale neznamená, že se tím styl ztratí. Obzvláště populární jsou LED světla do koupelny a kuchyně. Stále častěji však uživatelé tento typ světelného zdroje používají také pro venkovní použití. Používají je k osvětlení terasy, verandy, bazénu a zahrady.

Design lampy – kterou variantu zvolit?

dřevěné lampy design lamely jídelna červená tapeta moderní

Octo 4240 od ​​Seppo Koho, ruční

Kterou variantu byste si měli vybrat, závisí na jedné straně na vašich představách o designu lampy a na druhé straně na požadavcích, které od nich požadujete. Nyní bychom vám rádi poskytli souhrn jednotlivých vlastností jednotlivých skupin. Kromě toho máme pár tipů, které byste měli mít na paměti, pokud si chcete lampy objednat na internetu. Pokud je budete mít na paměti, můžete si být jisti, že si se zařizováním prostoru užijete spoustu zábavy.

závěsná lampa skleněné ocelové lampy design moderní červené akcenty konferenční stolek

Prozkoumejte Manuel Vivian

– Plánujte každý pokoj zvlášť. Dobře si rozmyslete, kolik světla tam chcete a jaký druh světla upřednostňujete.

– Podívejte se zblízka na jednotlivé kategorie pro design lamp. Pokud jste se již rozhodli pro jeden ze tří trendů, tj. Moderní, tradiční nebo designové lampy, můžete se na ně hned soustředit.

– Přečtěte si popis každého produktu, který se vám líbí. Najdete tam důležité informace o velikosti, materiálech, energetické třídě potřebných žárovek a hmotnosti.

– Pokud máte nějaké dotazy k produktu nebo pokud je v popisu něco nejasného, ​​měli byste před odesláním produktu určitě odeslat dotaz.

– Jakmile si vyberete design lampy, porovnejte cenu s cenami na jiných webových stránkách.

– Ujistěte se, že vám bude nabídnuta záruka. Zjistěte, do jaké míry si můžete lampu stěžovat, pokud zjistíte vady nebo odchylky od popsané.

závěsná lampa retro styl skládací trojúhelník vzor moderní design

  HONEY H od Dante Donegani & Giovanni Lauda

elegantní lustr kovové řetězy vintage obývací pokoj bílé křeslo

 Lustr Soscik od Terzani

chiarodi červená lampa retro design tvar mísy

 Chiarodì od Metal Lux

vintage lustr fialový design jídelní stůl ušlechtilý bílý

 Crown La z Fusion

trendy lampy design skleněné lustry moderní zařízení

Grand Cru od Labo creme brulee

trendy designér lampy kovová trubka tvar unáhlený

Nafir od Karima Rašída

černá závěsná lampa design perforované stínítko světelné efekty moderní

MOON od Jose Ignacio Ballester

retro styl designu lampy modré nuance nápad koule válce

 Pick-n-Mix od Rothschilda & Bickers

retro lampa design závěsná lampa barvy žlutá modrá

 SILO od Note Design Studio

retro design lustrové žárovky kulaté kovové edison

 Niche Modern Spark 48 od Jeremy Pyles

závěsná světla lustr bílá jednoduchá elegance design lampy kov

 Lumi Mochi od Alberta Saggia a Valeria Sommella

kovová lampa závěsná lehká jídelní stůl ocel moderní design

I LUCCI ARGENTATI od Dodo Arslan

LED žárovky design přívěsek lustr elegantní žárovky

Víla od Manuela Viviana

led závěsné světlo design interiéru lampa osvětlení myšlenka kov

Hydrogen od Larse Kempera a Petera Olaha

lampa led mosaz osvětlení do koupelny extravagantní šik

Max Bill ze Santy & Cole

měděná lampa design elegantní retro přístřešek moderní

CONIA COPPER od Sorena Ravna Christensena

závěsná lampa s měděným designem LED dekorace vnitřní osvětlení

MAINE T-3415LC od Goula / Figuera Studio

koule přívěsek světlo jídelna barevné moderní jídelní stůl kulaté židle

Breath: Mod od Shakúffa

koule design retro lampa černá závěsná lampa trend nápad

Hromadné světlo od &tradice

lustr retro klasické lampy design stínítko světle šedá

Glam z Le Porcellane