osvětlení

Dekorativní venkovní světla LED od Catellani & Smith – Okouzlující kolekce Sypha

venkovní osvětlení led SYPHASERA Catellani Smith stojací lampa harmonická

Italský designér a kovář Enzo Catellani založil v roce 1989 svoji společnost Catellani & Smith ve Villa di Serio poblíž Bergama. Ještě před založením společnosti představil talentovaný designér svoji první kolekci osvětlení na frankfurtském veletrhu. Catellaniho světla, která byla vyrobena výhradně ručně, se okamžitě setkala s velkým zájmem. V dnešním příspěvku bychom vám rádi představili kolekci Sypha. Dekorativní venkovní LED světla se zvláštním přírodním kouzlem jsou produkty nové řady Catellani.

Návrhář Enzo Catellani se svými jedinečnými světelnými objekty vyjadřuje protichůdné aspekty. Na jedné straně je technologie šetřící energii, která byla použita například v kolekci Eco-Logic Light, a na straně druhé je kouzelné světlo, jako je fascinující nástěnná lampa Stchu-Moon. Díky oddělení světelného zdroje a předmětu získají osvětlené objekty zvláštní estetický význam a samy se stanou světlem.

SYPHADUEPASSI Catellani Smith venkovní světla LED elegantní flexibilní stojací lampa

O návrzích zakladatele společnosti Enza Catellaniho lze říci, že vybočují z míry a zaujmou extravagancí. Vyznačují se okouzlující sofistikovaností a implicitní krásou. Pro každý nový model Catellani nejprve vyvíjí prototyp. Rád používá různé materiály a experimentuje s účinkem světla. Jakmile se v průběhu tohoto procesu objeví tvar, Catellani přechází do klasické fáze návrhu. Tímto postupem vždy přináší do života nová, výrazná světla.

Výrobky tradiční italské společnosti Catellani & Smith se vyznačují jedinečnou estetikou a výjimečnou vizuální expresivitou. Hlavní designér se inspiruje různými motivy z přírody. Kreativní řešení osvětlení, která jsou ručně vyráběna s důrazem na detail, jsou vyráběna v malém počtu. Tímto způsobem má každá jednotlivá lampa velmi zvláštní kouzlo.

Venkovní světla SYPHASFERA Catellani Smith z hladké mosazné skleněné koule

Po Enzo Catellani pro Catellani & Smith vytvořil svoji první sérii venkovních dekorativních LED světel, vyvíjí světla, která jsou součástí nového trendu, a to rozšířit obývací prostor ven na terasy a zahrady. Jeho hlavním cílem bylo přemístit vnitřní osvětlovací zařízení ven. Venkovní LED světla, která dokážou vykouzlit stejné teplo a atmosféru jako světla určená pro vnitřní použití. Těžištěm nové kolekce je sklo. Vznikly jednoduché tvary, které jsou v souladu s jejich přirozeným prostředím, jako by byly jeho nedílnou součástí a ne umělým prvkem. Venkovní světla se jmenují Syphasera, Syphasfera a Syphaduepassi.

SYPHADUEPASSI Catellani Smith venkovní světla LED světlo distribuční zóny světlo

Série Sypha doplňuje venkovní kolekci Catellani o nastavitelné světelné zdroje, které jsou k dispozici v různých verzích pro vodu, květináče a podlahu. Bez problémů zapadají do prostředí. Zářící „rostliny“ vytvářejí nové tvary a mohou ovlivňovat své okolí. Tato venkovní LED světla nemění nic, co je přirozeně bezchybné. Má-li být „design“ chápán jako vývoj nových forem, dekorativní venkovní světla, jako jsou tři modely této řady, by měla být označena jako „nedesignová“. Sypha je tedy kus přírody, který dává světlo. Modely byly vyvinuty ve spolupráci Guida Parenzana, Maurizia Quargnale a agronoma Maurizia Veginiho.

Dekorativní venkovní světlo Syphasera LED

SYPHASERA Catellani Smith svítidla světelné akcenty mosaz sklo kov

Stojací lampa Syphasera od Catellani & Smith má válcové difuzory z opálového skla, detaily z mosazi a tenké tyče z černého lakovaného kovu. Je to fascinující stojací lampa pro venkovní použití, která v zahradě vytváří fantastické akcenty osvětlení. Kombinace štíhlých kovových tyčí a vysokého štíhlého difuzéru vypadá jako spěch. Syphasera se úžasně přizpůsobí výsadbě na zahradě. Lampa kombinuje tři světla Syphasera s kufry různých výšek. Jednoduše jsou zapojeny do země a lze je uspořádat, jak chcete.

SYPHASERA Catellani Smith štíhlá silueta stojací lampa opálové sklo

Informace o produktu:

Materiál: železo, sklo, mosaz, kov

Rozměry:

Rozměry: V 65/80/110/140 x H hlava 21 x ř hlava 1,5 x instalační hloubka 25 cm

Délka kabelu: 180, 210, 240, 255 cm

Směr světla: světlo ve všech směrech

Vyrovnání světla: pevné

Obsluha: externě pomocí spínače

Venkovní osvětlení SYPHASERA Catellani Smith vedla elegantní osvětlovací tělesa

SYPHASERA Catellani Smith štíhlá elegance minimalistický jednoduchý tvar

SYPHASERA Catellani Smith venkovní zahradní svítidla vedená válcovými difuzéry

Catellani & Venkovní lampa LED Smith Syphasfera

dekorativní venkovní světla led mosazné skleněné zónové světlo SYPHASFERA Catellani Smith

Stojací lampa Syphasfera do venkovního prostoru je na jedné straně původním řešením designéra přemístit atmosféru, která je typická pro vnitřní použití, a na druhé straně snížit konstrukci na minimum. Ten je způsob, jak dát světlo do popředí. Vytvořením dekorativní venkovní lampy Syphasfera vytvořil talentovaný italský designér obzvláště atmosférické světlo. Malá skleněná kulička spočívá na dlouhé mosazné tyči. Toto uspořádání je obzvláště harmonické a splní vám sen noci svatojánské.

SYPHASFERA Catellani Smith skleněná kulová stojací lampa atmosférické světlo

Informace o produktu:

Rozměry:

Rozměry: H. 60/75/105/135 x ø hlava 8 x instalační hloubka 25 cm

Délka kabelu: 180, 210, 240, 255 cm

Směr světla: světlo ve všech směrech

Vyrovnání světla: opravit

Ovládání: externě pomocí spínače

SYPHASFERA Catellani Smith mosazná tyčová skleněná kuličková venkovní světla

SYPHASFERA Catellani Smith stojací lampa venkovní LED designér

Catellani & Venkovní lampa Smith Syphaduepassi

Venkovní světla SYPHADUEPASSI Catellani Smith flexibilní flexibilní nastavitelná ladná

Model stojací lampy Syphaduepassi se vyznačuje strukturou vyrobenou z mosazi a vyzařuje zónové světlo směřující dolů. Tvarovaná venkovní lampa zaujme svou půvabnou siluetou, která je v rozporu s obvykle robustní strukturou těla lampy pro venkovní prostor. Díky flexibilnímu světelnému ramenu lze rozložení světla přizpůsobit individuálním potřebám. Se Syphaduepassi lze nastavit konkrétní oblasti v zahradě a na balkoně.

Venkovní světla SYPHADUEPASSI Catellani Smith vedla tvarově mosaz

Informace o produktu:

Rozměry:

Rozměry: V 45/75 x instalační hloubka 25 cm

Délka kabelu: 240 cm

Směr světla: bodový

Směr světla: nastavitelný

Obsluha: externě pomocí spínače

Flexibilní světelné rameno LED SYPHADUEPASSI Catellani Smith

SYPHADUEPASSI Catellani Smith venkovní osvětlení LED nastavitelná stojací lampa

Venkovní osvětlení SYPHADUEPASSI Catellani Smith LED dekorativní zónové světlo flexibilní

Venkovní osvětlení SYPHADUEPASSI Catellani Smith vedlo k přirozenému kouzlu