Oční make -up

Top 9 tipů na obočí

Stejně jako obrázek vypadá vágně bez pěkného rámečku kolem něj, podobně je obočí rámem vašich očí. Pokud máte husté a neudržované obočí, vaše oči nebudou vypadat dobře. Vždy byste si měli udržovat dobrý tvar obočí. Zde je 9 nejlepších tipů, které vám mohou velmi pomoci.

tipy na obočí

1) Poraďte se s profesionálním umělcem tvarujícím obočí:

Pokud se chystáte poprvé tvarovat obočí, měli byste se o tom vždy poradit s dobrým odborníkem. Pomohou vám získat správný tvar v jejich salonu. Rovněž vám řekne, která metoda je vhodná pro váš typ pleti a podle vašeho věku.

2) Metody:

V dnešní době existuje několik způsobů, jak tvarovat obočí. Můžete použít metodu vytváření vláken. Voskování je další dobře známá metoda. Můžete také vyzkoušet snadnou metodu, kterou je škubání. Je to podobné řezání závitů, ale můžete to udělat sami pomocí pinzety.

3) Laserová epilace:

Tato metoda si v dnešní době získala velkou popularitu. Můžete se poradit se svým kožním lékařem, abyste získali techniku ​​laserového odstraňování chloupků pro vaše obočí. To bude trvat déle než výše uvedené metody.

4) Udržujte tvar:

Pravidelně musíte udržovat tvar obočí, jinak vaše obočí ztratí tvar. Poté budete muset nechat obočí narůst, aby bylo husté, aby bylo možné jej od začátku správně tvarovat.

5) Udělejte to sami:

Obočí můžete vytvarovat přímo doma, pokud si je jednou necháte vytvarovat z dobrého salonu. Odstraňte všechny zbloudilé chloupky po stranách nebo kolem tvaru obočí. Můžete si vybrat některou z metod, které vám připadají méně bolestivé.

6) Cvičení dělá mistra:

S více cvičením získáte kontrolu nad tvarováním obočí a budete je moci dělat správně. Všechny metody jsou na začátku bolestivé. Když si na to více zvyknete, zvyknete si a stane se pro vás méně bezbolestným.

7) Nezapomeňte oříznout:

Pokud si doma děláte obočí, nezapomeňte zastřihnout chloupky na okrajích nůžkami na líčení nebo řemeslnými nůžkami

8) Falešné falešné obočí:

Mnoho žen má tenké obočí. To může být způsobeno určitou nemocí nebo dokonce nehodami, kdy jste si pořezali obočí. Mnoho z nás možná mělo na obočí značku stehu, kde chloupky nerostly. Mnoho Asiatů má také tenké obočí.

Správná věc je použít make -up k zakrytí těchto mezer nebo k zakrytí řídkosti očních obočí. Vezměte si tužku na obočí v černé nebo tmavě hnědé barvě podle barvy vlasů, které má vaše obočí, a řádně je naostřete. Tužku je třeba velmi hladce nabrousit, jinak nebude vytvářet dojem malých chloupků. Nyní začněte malými tahy na místa, která je třeba vyplnit. Nedělejte to znovu. Vždy používejte malé tahy a drobné tečky k vyplnění mezer, kde chcete, aby oční obočí vypadalo silnější a plnější.

9) Vlasy na obočí Grow Eye:

Můžete také vyzkoušet různé techniky růstu chloupků na obočí a přirozeného zahuštění. Vyzkoušejte kokosový olej nebo ricinový olej, který si před spaním vetřete do obočí. Na to může fungovat i mandlový olej. Postupujte podle této metody, dokud nezaznamenáte výrazný rozdíl v hustotě chloupků obočí.