Oční make -up

Top 9+ tipů na řasy

Staráte se o své řasy? Všichni lidé hrají tolik přitažlivosti na různých částech těla, ale oční řasy jsou zanedbávány. Oční řasy jsou nápadnou součástí vašich očí. Buď váš tvar očí plus barva, dlouhé jinak plné řasy dodávají dokonalost tajemství, díky kterým vaše oči vypadají extrémně dobře. V tomto článku jsem tedy prozkoumala několik nejlepších tipů na oční řasy, které nabízejí dlouhé, silné řasy a samozřejmě i široký pohled.

Tipy na oční řasy

Tipy na řasy:

1. Metoda Wiggle. Zatímco rozmazáváte řasenku, začněte ve spodní části řas a krouťte kartáčem zleva doprava, mírně než nahoru a dolů. Pokračujte v kličkování pohybem klacku přímo nahoru k řasám. To pomáhá pokrýt každý poslední palec vašich řas pro dosažení největšího účinku.

2. Jemně vydrhněte oční okolí: Ať už se pokoušíte zbavit voděodolné řasenky, jinak si pouze vyčistěte obličej, potvrďte jemné odstranění očních partií kolem očních partií, abyste si udržely řasy.

3. Konzumujte pro delší řasy. Přijměte ve své stravě více zdrojů křemíku. Křemík je stopový prvek, který podporuje růst vlasů a nemůže vám ublížit, abyste se lépe stravovali! Základ křemíku tvoří chřest, okurky, zelí, olivy, řepa, rýže a oves. Vhodný životní styl podpoří zdravý růst vlasů, počítání řas.

4. Abyste je získali přirozeně, můžete použít domácí prostředky. Do jisté míry na ně pravidelně pomažte olivový olej. Také ricinový olej funguje jako zázrak pro vaše řasy.

5. Jedním dalším zlepšovákem řas je vazelína. Můžete to ovlivnit jemným štětcem, jinak Q-tipem. Mnoho lidí používá mandlový olej také k růstu řas. Vmíchejte trochu vaječného bílku, abyste se vyhnuli jejich rozbití.

6. Než jdete spát, jemně a důkladně se zbavte očního make -upu. Nechat líčení delší dobu ležet na řasách pravděpodobně není pro vaše řasy dobré, navíc bude velmi složité postupovat postupem času podle výše uvedených kroků..

7. Namažte řasy voděodolnou černou tekutou oční linkou. To je povede a vypadají velmi černé, bez vzhledu řasenky. V tomto bodě se ve skutečnosti můžete zastavit; ve stavu, který připomíná vzhled!

8. Pročešte si cestu k delším řasám. Zní to divně, ale přemýšlejte o tom, že si budete řasy čistit jako další prvek každodenní péče. Stejně jako si myjeme vlasy nebo zuby, kartáčování řas hřebenem na řasy může vytvořit vzhled dlouhých řas, i když na kartáčku není řasenka. Je to také skvělý způsob, jak oddělit řasy před nanesením jakéhokoli druhu řasenky; je lepší zastavit shluky, než začnou! Tento zvyk udrží vaše řasy silné a zabrání jejich přílišnému lámání.

9. Skvělý způsob, jak získat dojem silnějších a delších řas, je zapracovat na bázi vašich řas a poté se postupně propracovat až ke konečkům. Naneste malou řasenku na štětec na oční stíny a jemně ji rozčešte ke kořínkům řas. Tím se vytvoří šířka a vaše řasy budou plnější.

10. Rozetřete řasy olivovým olejem. To jim pomůže růst déle a také posílit. Jedná se o jeden z nejlepších domácích prostředků k nalezení dlouhých řas.

11. Řasy můžete zastřihnout jednou každé 2 až 3 měsíce. Nyní ořízněte malou část (1/4). Stříhání řas inspiruje folikul vašich řas a navíc je urychlí růst.