Oční make -up

Líčení červených očí – naše top 9

Líčení červených očí se v dnešní době stalo docela trendem. Lidé s touto nádhernou barvou opravdu začali experimentovat a výsledky můžeme jasně vidět v časopisech, televizi a novinách. Zdá se, že je do toho každý zamilovaný. Proto jsme pro vás vymysleli účinný návod k červenému líčení.

Jak aplikovat make -up červených očí na oči:

The Vamp Red Look:

líčení červených očí

K tomu budete potřebovat svůj červený a černý oční stín. Nejprve si štětečkem naneste červenou barvu na oči. Vynechejte oblast poblíž rohu. Nyní tam naneste černé oční stíny. Poté, co to uděláte, začněte míchat barvy. Nešířte to příliš daleko. Budete překvapeni, jak skvěle to nakonec bude vypadat.

Pohled na večírek:

Pohled na večírek

Chcete -li získat pěkný večírek, použijte červené a černé oční stíny. Ujistěte se, že aplikujete kajal i na spodní oko. Pokuste se vytvořit rozmazaný vzhled nahoře i pod okem. Ať je co nejhustší a nejtěžší. Nenechte se příliš rozšířit.

Evil Shades of Red:

Zlé odstíny červené

Chcete -li získat zlé odstíny červeného designu, naneste nejprve na víčka červenou barvu. Poté na oční víčko použijte tmavší odstín červené. Nyní vezměte kajal a ohraničte konec vnějšího oka. Nyní smíchejte oba odstíny červené, ale velmi jemným a hladkým způsobem. Ke konci dosáhnete úžasných výsledků.

Jednoduchá červená:

Jednoduchá červená

Nejprve naneste na oči jednoduchý podklad, aby vám líčení dlouho vydrželo. Nyní si vezměte červené stíny. Začněte nanášet na obě oči, dokud nebude hluboká a červená. Nepřehánějte to však. Ujistěte se, že to dobře navrhujete. K zvýraznění můžete také použít nějaký kajal.

Třpytivá červená:

Třpytivě červená

Pro tento druh make -upu budete potřebovat červené oční stíny a linku. Můžete také použít nějaký dobrý třpyt, ale opět to závisí na vaší volbě. Na oči pořádně namalujte oční stíny. Ujistěte se, že vytváříte oválný tvar. Nyní si vezměte vložku a vytvořte pěknou a hladkou metličku. Glam to se třpytkami.

Voda z Marsu:

Voda z Marsu

Chcete -li udělat vodu z Marsu, budete muset nejprve použít oční linku. Nechte zaschnout. Poté namalujte oční víčka červeným stínem a zkuste kolem něj vytvořit rozmazaný vzhled. Nahoře použijte černé oční stíny, abyste je smíchali. Ke konci naneste kajal, aby vypadal atraktivně.

Docela červená:

Docela červená

K tomu budete jednoduše potřebovat stylové malování víček. Nakreslete nejprve jednoduchý okraj a poté jej vyplňte. Ujistěte se, že jsou tahy hladké a prováděné s velkou opatrností. Neměňte ani vzor tahů.

Červený orel:

Červený orel

Pro tento design použijte kajal bez šmouh a vytvořte vlnu na víčku. Poté namalujte zbytek očního víčka červeným očním stínem. Znovu použijte kajal na spodní oko a ohraničte jej červenou barvou. Vaše oko Červeného orla bude připraveno.

Kreativní červené oči:

Kreativní červené oči

K tomu budete muset namalovat oči bílým očním stínem a poté použít nějakou vložku. Vytvořte silný červený okraj pod okem i nahoře. Smíchejte s nějakým černým očním stínem a vaše kreativní červené oči budou připraveny na noc.