Oční make -up

Jak získat smyslné kouřové oříškové oči

Lískové oči mají kombinaci různých barev, jako je modrá, zelená oranžová/zlatá a také světle hnědá. Podívejme se, jak můžete pro své oříškové oči vytvořit smyslný efekt kouřového oka.

oční make -up pro oříškové oči

Teplé odstíny pro oříškové oči:

Pro víčko zvolte teplé barvy, které zvýrazní modré a zelené barvy oříškových očí. Můžete vyzkoušet zlaté odstíny nebo zemité odstíny jako světle hnědá nebo třpytivě hnědá. U záhybu můžete vyzkoušet i tmavší verze stejných barev.

Go Green:

Zelené skvrny oříškových očí lze zvýraznit nebo dostat do popředí nošením zeleného stínu. Lze použít různé odstíny zelené. Na horní víčko můžete použít teplé zelené odstíny. Pro kouřový efekt můžete použít tmavší zelený odstín na záhybu, jako je lesní zelená nebo dokonce hnědá může zvýraznit zelené skvrny v oříškovém oku.

Hrajte se zlatými odstíny:

Různé varianty zlatých odstínů mohou také zvýraznit oranžové/zlaté skvrny v oříškovém oku. Můžete vyzkoušet třpytivě zlaté odstíny a také světlejší zlaté odstíny, které zvýrazní oříškové oči. Rovněž vám vyskočí oči. Vylepšeny budou také hnědé.

Vyčistěte Purple:

Zelené skvrny v oříškovém oku lze také přehrát pomocí světlejších odstínů fialové. Můžete vyzkoušet levandulové nebo lila odstíny.

Jak snadno získat smyslný vzhled:

Některé snadné kroky vám mohou pomoci snadno získat smyslný pohled na oříškové oči.

Krok 1: Začněte na celém víku s neutrálním odstínem. Prodlužte se až k obočí a na celé víčko.

Krok 2: Nyní na víko naneste středně tmavou barvu. Pamatujte, že toto bude první odstín tmavé barvy, pokud jste vybrali 3 barvy pro vytvoření kouřového efektu.

Krok 3: Nyní pokračujte v nanášení dalšího stínu tmavé kouřové barvy na záhyb. Tuto barvu přidejte také na vnější stranu horního víčka. Aplikujte stejnou barvu po celé spodní linii řas dolního víčka. Nepřehánějte spodní linii řas. Pokud chcete jiný vzhled, můžete použít kohlovou tužku těsně pod spodní linii řas. Dále můžete linku trochu rozmazat štětcem Q-tip.

Krok 4: Nyní vezměte nejtmavší ze 3 barev, které jste si vybrali pro efekt kouřového oka. Tuto barvu použijte v trochu rozšířené formě na vnějším okraji horního víčka.

Krok 5: Nyní vezměte zvýrazňovač. Může to být vaše třpytivá stříbrná nebo světle bílá barva. Používejte jen velmi málo a velmi dobře rozetřete na celou obočí.

Krok 6: Nyní se můžete přesunout do vložky. Můžete si vybrat konkrétní barvu oční linky. Tmavě zelená může být dobrá pro barevné oční linky. Můžete také použít normální černou barvu oční linky. Pro kouřový efekt můžete použít tužkové vložky, které mají tendenci se rozmazávat. Pro vzhled kouřového oka vyžadujeme rozmazaný efekt. Takže i tohle může být dobré. Můžete však použít i normální tekuté nebo gelové vložky. Naneste pěknou linku počínaje od vnitřního okraje oka a pohybujte se směrem ven.

Krok 7: Vyložte spodní linii řas. Vezměte si Q-tip a tento řádek trochu rozmazejte. Tento krok není vyžadován, pokud jste již použili kohl na spodní linii řas.

Krok 8: Nyní konečně naneste trochu více stínu, který jste použili na víčko, přes vložku. To zjemní vzhled podšívky a bude působit výživněji.

Voila! Váš smyslný kouřový pohled je kompletní.