Oční make -up

Jak udělat oční make -up Kristen Stewart?

Pokud jste byli fanouškem této herečky, pak možná budete chtít vyzkoušet typ odvážných vzhledů očí, které ráda sportuje. To je velmi snadné a můžete udělat tento typ make -upu s kohlovou podšívkou. Pro profesionální vzhled je nutné použít třpytivé stříbro a černé oční stíny. Na řasy můžete použít jakoukoli formu řasenky. Pokud je nechcete používat, budete muset nosit těžkou řasenku nebo použít širokou podšívku, která také přispěje k výraznějšímu vzhledu řas..

Jak udělat oční make -up Kristen Stewart

Níže jsou uvedeny kroky, které musíte dodržet, abyste vytvořili oční make -up Kristen Stewart

• Chcete -li začít vypadat takto, měla by být vaše tvář řádně vyčištěna. Toto je základní krok, který musíte dodržovat. K očištění povrchu budete muset použít hloubkové čištění obličeje. Poté bude váš primer rovnoměrně sedět na pórech. Můžete také použít nějaké hydratační mytí obličeje. To závisí na typu pokožky, kterou máte. Pokud máte mastnou pleť, budete si muset koupit hluboké čištění obličeje bez oleje.

• Povrch vysušte a poté použijte zvlhčovač, pokud máte suchý povrch. Pokud máte mastný povrch, můžete se vyhnout použití jakéhokoli zvlhčovače. K regulaci sekrece oleje byste místo toho měli použít toner.

• Dále byste měli použít primer a řádně promíchat. Můžete použít stejný základní nátěr na oční víčka nebo si můžete koupit základní nátěr na víčko, což může být docela nákladné. To závisí na tom, jak profesionálně chcete, aby váš make -up vypadal. Pokud chcete, aby základna zůstala na pokožce dlouhé hodiny, musíte použít základní nátěr na obličej. To je také nutné, pokud máte mastný povrch, takže make -up má tendenci se uvolňovat. Pokud máte extrémně suchý povrch, měli byste povrch navlhčit a poté nanést základní nátěr

• Dále byste měli použít korektor. To je další přísada, která je velmi zásadní, protože bez tohoto korektoru nebude váš make -up podklad řádně proveden. Můžete použít toto zakrytí jakýchkoli tmavých kruhů, které mohou být v dnešní době běžným jevem kvůli hektickému pracovnímu plánu a menšímu spánku.

• Poté byste měli použít správný základ. To by mělo být aplikováno také na víčka. Poté můžete použít nějaký kompaktní nebo sypký pudr a základní líčení je řádně provedeno. Použití tvářenky a bronzeru závisí na volbě.

• Pokud chcete, aby byl tento vzhled Kristen Stewart profesionální, měli byste nyní použít masovou barvu, která je podobná barvě vaší pokožky. Tomu se můžete také vyhnout a pokračovat v používání pouze černých očních stínů. Pokud používáte narůžovělý odstín masa, použijte ho na celé oční víčko od obočí až po celé víčko.

• Dále použijte černý stín nebo použijte kohl a dobře promíchejte přes víčko a záhyb. Nedělejte za záhybem. Neprovádějte žádné exteriérové ​​sledované exteriéry. Uchovávejte v uzavřeném formátu.

• Nyní vezměte tenký aplikátor nebo houbičku. Použijte stejnou černou podšívku nebo kohl k obložení pod spodní okraj. Toto neprodlužujte.

• Nyní vezměte oční linku správným způsobem, ale nedělejte žádné ocasy.

• Nyní vezměte třpytivý stříbrný stín nebo použijte vložku. Naneste to na vnitřní stranu očí na spodní i horní okraj.

• Naneste silnou vrstvu řasenky.