Oční make -up

Jak udělat oční make -up inspirovaný Kareenou Kapoor?

Kareena Kapoor má velmi odlišný styl líčení očí. Mezi několika stylovými vzhledy, které sportuje, často sportuje svěží make -up Smokey s výraznými vložkami nebo s tenkou linkou a narůžovělým odstínem Smokiness. Proto můžete zkusit dělat oba různé typy snadno pomocí jednoduchých stínových barev, které lze snadno koupit na trzích.

Oční make -up Kareena Kapoor

Níže jsou uvedeny kroky, aby oční make -up Kareena Kapoor vypadal jako na obrázku výše.

 • Začněte očištěním povrchu obličeje. K mytí obličeje potřebujete dobrý čisticí prostředek. Olej a špína a znečištění z pórů by měly být řádně očištěny, aby základna make -upu mohla sedět na povrchu a pórech. Můžete si také koupit nějaké bezolejové čisticí prostředky nebo čisticí prostředky, které obsahují neemové extrakty. Jsou dobré pro mastnou pleť se sklonem k tvorbě pupínků.
 • Poté, co si obličej umyjete, naneste základní nátěr. To je nutné, aby základna zůstala déle. Můžete si také koupit různé základní nátěry, které jsou na víko. To pomáhá udržet stín na víčku a nenechá ho pomačkat. Na víčka můžete také použít základní nátěr na obličej. To je pro ty, kteří nechtějí utrácet přebytečné peníze nákupem samostatného základního nátěru.
 • Pokud má váš obličej zvyk praskání, musíte použít nějaký zvlhčovač. To je pro ty, kteří mají suchý povrch. Můžete také použít některé další krémy, pokud nechcete, aby na podkladu vznikl popraskaný efekt. Pokud máte mastný povrch, můžete korektor použít po základním nátěru. Pokud máte pupínky a kazy, musíte si vybrat goo korektor. Pokud máte kruhy pod očima, pak je to také důležité. Pro začátečníky mohou použít tyčinkový korektor, který je velmi cenově dostupný a také velmi vhodný pro začátečníky. Pokud chcete něco profesionálního, můžete si koupit nějaký krémový korektor, který musíte použít pomocí make -up houbiček. Můžete také použít minerální práškový korektor. To je dobré pro stárnoucí lidi.
 • Poté můžete použít dobrý základ. Základ je základní věc pro základnu. Můžete použít jakoukoli formu nadace, která je vhodná pro vaši pleť, a proto ji musíte koupit podle toho, jak profesionálně chcete make -up mít.
 • Poté můžete na obličej použít nějaký kompaktní a tvářenka. Kompaktní nebo sypký prášek by měl být také aplikován na oční víčko.
 • Pokud chcete nosit umělé řasy, jako je Kareena, měli byste je v této fázi nosit, než se začnete líčit. Můžete použít lepidlo, které je součástí balení.
 • Nyní vezměte tmavě růžový odstín a poté jej naneste na vnější a záhybovou oblast. Pokud chcete tmavší a odvážnější povrch, pak místo růžového odstínu použijte na vnější a rýhovanou oblast uhelnou nebo černou barvu. To může být pro vzhled strany. Použití narůžovělé dodá svěží vzhled.
 • Poté naneste stříbřitou barvu stínu na zbytek víčka a obočí.
 • Vezměte jinou tmavší barvu, jako je cihlově červená, nebo si můžete vzít zaprášenou barvu uhlí na spodní okraj. Čára pod hladinou vody.
 • Nyní si vezměte gelovou vložku a nakreslete tenkou čáru, která začíná na horní vnitřní straně ráfku a mírně se nakloní nahoru, až dosáhnete vnější strany..
 • Na spodní okraj naneste řasenku a vyvarujte se vložky.