Oční make -up

Jak použít tu perfektně vypadající oční linku? Tipy a triky

Jste nováčkem v líčení očí? Chcete znát několik základních triků, které vám mohou pomoci získat dramatický pár očí, aniž byste ovládali umění? Stačí se soustředit na to, jak krásně linkovat oči a budete připraveni hypnotizovat ostatní svým vzhledem. Oči jsou jednou z nejatraktivnějších částí našeho obličeje a musíme je vylepšit nošením oční linky při líčení. Nyní je pro mnoho nováčků největší otázkou, jak správně nasadit oční linku. Přílišné rýsování očí vám může zkazit celý vzhled. Z tohoto příspěvku nám tedy sdělte podrobný postup nošení oční linky.

Než začneme, pojďme pochopit, co je oční linka.

Co je to oční linka?

Oční linka je kosmetický make -up, který slouží ke zvýraznění horních víček očí. Pomáhají očím vypadat větší a jasnější. Oční linky se obvykle dodávají také v různých barvách, jako je modrá, zelená, hnědá a dokonce i třpytivé kovové.

Jak aplikovat perfektně vypadající oční linky

Produkty a příslušenství, které budete potřebovat:

1. Tužka na oční linky (vyberte si svou oblíbenou z různých odstínů)

2. Nadace (o jeden odstín světlejší než váš skutečný odstín pleti)

3. Průsvitný prášek (musí být jemný a hladký na dotek)

4. Kartáč nebo houbičkový aplikátor

5. Bavlněná koule a odličovač očí bez alkoholu

Jak nanášet oční linky krok za krokem:

Podívejte se na tyto kroky, abyste věděli, jak si nanést oční linky sami.

První krok:

Úplně prvním krokem načrtnutí očí je výběr správné tužky na oční linky. Dva nejdůležitější faktory, které by měly být brány v úvahu při výběru oční linky, jsou tón pleti a barva vlasů. Chcete -li získat přirozený vzhled, jděte na měkkou tužku, která vytváří linii téměř podobné barvy vašich řas. Pro ty, kteří mají černé nebo tmavě hnědé obočí nebo řasy, je vždy nejlepší volbou černá tužka. Ti, kteří nejsou požehnáni hustými a výraznými řasami, by se měli držet tmavších odstínů, zatímco barvy pro bělavé ženy mohou být šedá nebo tmavě hnědá.

Druhý krok:

Existuje mnoho žen, které si myslí, že čištění obličeje není k ničemu, pokud jde o nošení oční linky. Mohla by to být vaše největší chyba, protože byste takto vypadali naprosto nepřirozeně. Začněte vždy vyčištěním obličeje včetně jemné oblasti očí. Nalijte 2-3 kapky odličovače na vatový tampon a jemně si otřete obličej. Odstraňuje nečistoty, olej, stopy make -upu nebo cokoli jiného, ​​co se nachází na očních víčkách nebo kolem nich, a poskytne vám jasný základ pro obložení očí..

Třetí krok:

Je načase připravit si zbytek obličeje na líčení očních linek. K tomu je nezbytná aplikace velmi tenké vrstvy základů. Ujistěte se, že okraje podkladové vrstvy dobře promícháte a opeříte v oblasti očí. Rovněž naneste na oční víčka průsvitný prášek, aby se vaše oční linka udržela svěží a neporušená po celý den..

Čtvrtý krok:

Nyní si vezměte tužkovou vložku a místo vytváření dlouhých souvislých čar vložte na horní víčka malé tečky. Je to velmi užitečné pro ty, kteří nemají dostatečné zkušenosti s líčením oční linky. Držte tužku na linii pevně, umístěte ji velmi blízko k základně řas a přitlačte její špičku na víčka. Vytvořte co nejvíce bodů z jednoho koutku do druhého koutku očí přes horní víčka.

Pátý krok:

Poté tečky dobře promíchejte pomocí houbičkového aplikátoru nebo jednoduše štětečku na oční linky. Stačí, když jednou nebo dvakrát přejedete špičkou štětce nebo aplikátoru přes tečky. Během aktivity však nesmíte nástroj vyjmout z očních víček. V opačném případě nezískáte hladkou čáru. Nakonec opakujte postup pro spodní víčka a doplňte oční make -up vhodnými odstíny stínů a řasenky.

Tipy, jak aplikovat oční linky pro začátečníky:

Přemýšlíte, jak dát perfektní oční linku? Pokud jste nováčkem ve světě líčení a bojujete se svými očními linkami, tyto tipy a triky vám mohou pomoci.

  • Tužkové oční linky jsou nejlepší pro začátečníky, protože nabízejí lepší přilnavost a snadné použití.
  • Před nakreslením oční linky udělejte tečky. Spojování bodů může vaši práci zjednodušit a zjednodušit.
  • Pokud si všimnete nějakých šmouh, zakryjte to nějakým základem nebo korektorem.
  • Pro kouřový vzhled nakreslete tlustou čáru a rozmazejte ji vatovou tyčinkou.

Doufáme, že jste nyní zvládli umění aplikace dokonalé oční linky. Pamatujte, že žádné umění nepřichází na první pokus. Pravidelné procvičování a experimentování s různými styly vám může pomoci vytvořit trvalou oční linku, která si určitě popadne nějaké oční bulvy. Nechte své oči mluvit za váš styl!