Oční make -up

Jak perfektně nanášet tekuté oční linky?

Oči jsou si jisti oknem do světa. Jsou také nejkrásnějšími orgány ve vašem těle. Proč tomu tedy nevěnovat potřebnou pozornost? Ano, můžete to snadno udělat a také sami. Jediné, co musíte udělat, je perfektně vyložit oči nádherným odstínem tekuté oční linky a máte hotovo. Nejlepší věc na tekutých očních linkách je, že může skutečně vymezit vaše oči, což může být pro tužky nebo pudrové oční linky trochu těžké. Rozhodně je tedy lze považovat za jejich přesnější alternativu.

Existuje však také něco, co dívky na tomto typu oční linky absolutně nesnáší. Je třeba jej aplikovat na oční víčka pevnou rukou bez ohledu na nástroj, který používáte. To znamená, že ať už používáte fixu nebo nanášíte tekutinu ve stylu štětce, musíte mít svou ruku stabilní, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Pamatujte však, že „praxe dělá člověka dokonalým“. Zkuste to tedy dál a určitě se jednou stanete mistrem umění. Mezitím se podívejte na to, jak nanášet tekuté oční linky postupně, abyste získali elegantní, ale jemný vzhled:

Jak aplikovat tekuté oční linky

Pokud jste začátečník a hledáte nějaké tipy, jak používat tekuté oční linky, pomůžeme vám to zvládnout.

Jak aplikovat tekuté oční linky:

Podívejme se na níže uvedené tipy a kroky, jak dokonale nasadit tekuté oční linky.

1. Mějte oči otevřené:

To je zásadní. I když může být přirozené zavřít oči, když použijete oční stíny a oční linky, je přesto nutné mít oči otevřené, abyste získali dokonalou linii.

2. Naneste a oční stíny jako základ:

Existuje důvod, proč to říkáme. Použití základního nátěru na oční stíny před nanesením tekuté oční linky pomůže zabránit přenosu inkoustové barvy po víčkách. Primer také pomůže při rychlejším schnutí vložky, té nanesené pouhým okem.

3. Nejprve začněte kreslit tužkou:

Stejně jako nejprve nakreslíte list papíru, aby byla vaše kresba správná, i zde musíte začít tužkou na očích a poté ji doplnit tekutou tužkou na oči. Jedná se o snadný způsob aplikace tekuté oční linky. Pokud nejste profesionál, možná budete chtít začít tímto.

4. Místo dlouhých tahů použijte pomlčky:

Začněte obložením linie středních řas a propracujte se v sérii krátkých pomlček a linii budujte za pochodu. Získat okřídlenou oční linku jedním tahem může být těžký úkol, pokud neznáte svou práci!

5. Nepoužívejte Remover:

Zdržte se používání odstraňovače make -upu k odstranění svých chyb. Správné uvedení vašich řádků bude určitě vyžadovat nějaký čas a trpělivost. Použití odstraňovačů to jen dále rozmazává. Špičku můžete navlhčit trochou vody, abyste omyl odstranili.

Co potřebuješ:

 • Vysoce kvalitní tekutá oční linka (černá je univerzální barva, ale můžete také použít svůj oblíbený odstín)
 • Primer na oční stíny (pokud si přejete, můžete jej také nahradit efektivním korektorovým krémem nebo dobrým průsvitným práškem)
 • Oční stín (vyberte si odstín, který vám nejlépe vyhovuje a perfektně ladí s celým vaším vzhledem)
 • Řasenka (měla by být také nejlepší kvality)
 • Aplikátor houbičky

První krok:

Než si vezmete tekuté oční linky, je nanejvýš důležité, aby vaše víčka, stejně jako celá oblast kolem očí, byla pro to.

 • Začněte tím, že na oční víčka nanesete primer na oční stíny.
 • Abyste primer řádně promíchali, jemně na něj poklepejte houbičkou.

Jak již bylo řečeno, můžete také použít korektorový krém a smíchat ho konečkem prstu nebo jednoduše namočit trochu průsvitného prášku.

Druhý krok:

 • Postavte se vzpřímeně před zrcadlo a udržujte odstup alespoň 6 palců. Ujistěte se, že v blízkosti zrcadla je stůl, abyste mohli držet ruku pevnou a stabilní položením lokte na něj.
 • Umístěte bradu trochu nahoru a také jemně vytáhněte horní víčko nahoru. Nyní začněte vytvářet krátké tenké čáry po celé délce horní řasy.
 • Měli byste začít od vnitřního koutku oka a spojovat linie, jak stoupáte do vnějšího koutku.

Pokud nejste spokojeni s tenkou přesnou linkou, rozšiřte ji extrémní opatrností. Podobný postup by měl být použit i pro spodní víčko.

Třetí krok:

Pokud chcete svému líčení oční linky dodat trochu dramatičnosti, sáhněte po okřídlených očích nebo kočičích očích. Zde je návod, jak to udělat.

 • Do určité míry musíte prodloužit linie horních víček ve vnějších koutcích očí. Vaše oči budou vypadat větší.
 • Podobně můžete linie dolních víček trochu zvednout a vytáhnout je pro okouzlující vzhled. Spojení prodloužených spodních linek s horními liniemi také dodá vašemu líčení oční linky výšku.
 • Nakonec nechte své oční linky zaschnout a poté jeden po druhém naneste oční stíny a řasenku, abyste dokončili svůj vzhled.

Ale pokud vás zajímá, jaké jsou oblíbené tekuté oční linky, řekneme vám o nich všechno.

1. Eyeko:

Díky plstěnému aplikátoru je oční linka Eyeko’s Eye Do Liquid neuvěřitelně snadná k vyzkoušení a použití. Další výhodou je, že je tak vyhublý, že můžete začít v malém a budovat se, abyste vytvořili dokonalé kočičí švihnutí. Udělejte to úhledně s Eyeko.

 • Udržujte oko blízko sebe a udržujte vnitřní polovinu víčka čistou, abyste vytvořili více prostoru mezi očima.
 • Nyní naneste tenkou čáru, začínající od středu a pohybující se směrem ven, přičemž ji velmi uzavřete k řasám.

Voila! O to jde!

2. MAC:

Oblíbená tekutá poslední linka MAC od společnosti MAC má skvělý vzorec odolný proti poškrábání. K odstranění budete potřebovat dobrý odličovač očí. Dobrou zprávou je, že je široce dostupný ve skutečně úžasné škále barev.

 • Začněte s čistým patrem. Takže buď použijete svůj stín, nebo jen máte na základně
 • Ponořte kartáček do hrnce a poté naneste co nejblíže linii řas. V další vrstvě můžete opravit všechny vlnovky.
 • Nakreslete trojúhelník s druhou čarou na konci řasy.
 • Vyplňte trojúhelník. Nyní je, když opravíte všechny křivky, které jste vytvořili.
 • Na horní a spodní řasy naneste řasenku,

Toto je určitě snadný způsob, jak to udělat!

3. Maybelline:

Jedná se o tekutou oční linku pro začátečníky a má vynikající hodnotu za peníze. Tento produkt je další nejlépe vybranou značkou mnoha žen. Zde je návod, jak to udělat správně.

 • Začněte svou linii, ať jste připraveni kdekoli – střed a vnitřní roh jsou oblíbené možnosti.
 • Nyní umístěte špičku vložky co nejblíže linii řas.
 • Malými tahy nakreslete pomlčky podél linie řas.

Zde je rychlý tip: Když použijete mírně větší tlak, vytvoří se silnější čára.

4. Bourjois:

Je známý tím, že produkuje dokonalé kočičí švihnutí, superjemný ohebný kartáč klasického Bourjoisova očního linky pinceau nabízí úžasný výkon pro perfekcionisty, kteří vyžadují naprostou přesnost a preciznost. Výrobek však není vodotěsný.

 • Jako první krok naneste primer na oční stíny.
 • Oční linku byste mohli nejprve nakreslit tužkou a poté doplnit oční linkou.
 • Vyměňte tenký štěteček za oční linku a místo toho použijte tuhý.

Tenhle se dá snadno pochopit správně!

5. Rimmel:

Jedná se o úžasný a snadno použitelný tekutý produkt na oční linky a základ pro make-up sáčky pro mnohé..

 • Začněte základním očním stínem.
 • Začněte na okrajích a pomalu je přetáhněte po špičkách řas.
 • Po jemném tahu štětec opatrně vyjměte.

Pokud máte rádi hlubší, vyzkoušejte kouřový pohled pro své oči.

S těmito tipy a některými z nejlepších tekutých očních linek ve městě už nebude otázka, jak používat tekuté oční linky, otázka. Určitě to prověří vaši trpělivost a než uděláte správné údery, můžete udělat řadu chyb. Ale jakmile umění eso zvládnete, můžete na svém oku vyzkoušet řadu dalších efektů. Jděte na ty jednoduché a ve volném čase vyzkoušejte ty těžší. Nejprve však začněte!