Oční make -up

9 různých typů očních líčení

Jste trochu zmatení z toho, jak byste měli nalíčit oči? Pravděpodobně máte správné vybavení, ale nevíte, kde začít. Všechno vaše napětí se brzy zastaví, protože vám dáme pohled na některé z nejžhavějších návrhů make -upu pro oči, které zcela rozjasní celý váš vzhled. Všechny tyto designy vypadají velmi profesionálně a vyžadují hodně úsilí a přesnosti. Vše, co musíte udělat, je projít si tento článek a vybrat si svého favorita. Tady to všechno začíná.

Krásné oční líčení s obrázky:

1. Prom Look:

různé druhy líčení očí

Takže je konečně váš plesový večer a vy stále hledáte design, díky kterému budete vypadat báječně? No, není se čeho bát. Tento krásný design vám určitě poskytne fantastický vzhled. Kombinace barev je dokonalá a oční řasy velmi stylově zdůrazňují krásu vašich očí.

2. Makeup celebrit:

Makeup celebrit

Tento make -up je ideální pro ty, kteří mají hnědé oči. Vzhled je okouzlující a velmi dobře připomíná kvocient celebrity. Různé odstíny modré spolu s perfektní kombinací šedé a bílé jsou přesně to, co potřebujete, abyste vynikli v davu.

3. Profesionální dotek:

Profesionální dotek

Tento oční make -up bude vyžadovat pomoc profesionála. Vypadá nejen dobře navržený, ale také velmi jasný a poutavý. Bude lichotit vašim očím a dodá vám ten jasný a módní vzhled, jaký jste vždy chtěli.

4. Oko Katy Perry:

Oko Katy Perry

Katy Perry je skvělý design líčení pro ženy se šedýma očima. Vzhled je velmi okouzlující a ženský. Silné tahy oční linky a velmi jasné a bílé oční stíny vám dodají popový zpěvák nebo ikonický vzhled.

5. Modré oko:

Modré oko

Velmi jednoduchý, ale elegantní design pro ženy s malými očima je líčení modrého oka. Pokud vidíte, zvláštní důraz byl kladen na vložku a oční řasy. Vzhled je velmi roztomilý a ženský a připomíná absolutní divu.

6. Unikátní oční make -up:

Unikátní oční make -up

Oční make -up takto nebude vypadat dobře jen na modrých nebo šedých očích, ale také na zelených očích. Styl je velmi jedinečný a kreativní. Pokud to zkusíte, určitě vyniknete v davu. Také přidejte trochu třpytu, abyste přidali další jiskru.

7. Pohled tanečníka:

Pohled tanečníka

Ženy, které jsou součástí tanečních skupin a týmů, mohou vyzkoušet toto líčení očí. Vypadá to hezky zejména u žen, které mají šedé oči. Žlutá barva je pro ně skvělou volbou. Rozzáří celý váš obličej a budete vypadat jedinečně a hezky.

8. Svůdné oko:

Svůdné oko

Věděli jste někdy, že líčení očí může být tak silným nástrojem, že s ním můžete někoho svést? Pokud ne, pak je na čase experimentovat se svůdným pohledem. Je to ideální design pro ženy, které mají jednoduché, ale výrazné oči. Třpyt na očních víčkách a okouzlující pozadí vypadá velmi jasně a smyslně.

9. Foxy Eye:

Foxy Eye

Ženy se světle modrýma očima by měly vyzkoušet lišácký vzhled. Pokud dnes večer chodíte se svým přítelem a chtěli byste ukázat svou velmi nebezpečnou, sexy a smyslnou stránku, doporučujeme vám to. Směs barev vypadá tak dramaticky a dokonalé líčení spodních očí přiměje vašeho muže k šílenství!