Obývací pokoj

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem pro trendový interiér

nápady na obývací pokoj s hnědým gaučem, kobercem, hlubokým hromádkovým oknem, předním kulatým konferenčním stolkem

Hnědá barva je skvělou volbou pro každý pokoj, protože z ní vyzařuje útulnost a v kombinaci se správnými barvami může jít také elegantním směrem. Z tohoto důvodu je pro pohovku v obývacím pokoji často vybrána hnědá. Barvu lze kombinovat s jakoukoli barvou. Pokud chcete, aby to bylo klidné a elegantní, zvolte jako druhou barvu vybavení obývacího pokoje bílou nebo fialovou. S kovovými povrchy v místnosti získáte moderní styl, který vás v nejbližší době nikdo nenapodobí. Níže jsou některé skvělé Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, to by vás mělo inspirovat k návrhu jedinečného interiéru.

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem – jednoduché zařízení

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem kovové nohy-křeslo-kůže-moderní-stojací lampa

Hnědá pohovka sama o sobě poutá pozornost. Z tohoto důvodu nemusí být nápady obývacího pokoje s hnědým gaučem nutně kombinovány s jinými dekoracemi nebo neobvyklými kusy nábytku, aby se vytvořil stylový celkový obraz. Zde můžete vidět například velmi jednoduchý interiér, ve kterém kovové nohy vyzařují eleganci a žluté konferenční stolky slouží jako skvělý kontrast. Moderní oblouková lampa s hnědým stínidlem završuje celé zařízení. Velká prosklená stěna zajišťuje dostatek denního světla v místnosti a okamžitě staví stylové zařízení na výsluní.

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem – hnědá jako hlavní barva

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, monochromatický šedý koberec

Hnědá pohovka je v tomto případě nepochybně těžištěm, parkety mají podobnou barvu, zatímco zbytek designu místnosti byl vybrán v neutrálních barvách. Tímto způsobem jsou oči přitahovány k pohodlnému gauči, který je velmi příjemný. Pro nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem si můžete pohrát s jakýmikoli barvami a tóny. Kombinace hnědé s čistě bílou je však prostě nadčasová. Obě barvy navzájem silně kontrastují, ale vytvářejí v interiéru nádherný celkový obraz. Pokud chcete moderní design interiéru, můžete úspěšně kombinovat hnědý gauč s bílou barvou na zeď.

Hnědá kůže

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, žluté akcenty, sedací polštáře, dřevěný strop

Kůže samozřejmě vypadá obzvláště elegantně. Proto by náš obývací pokoj neměl být bez nápadů s hnědým gaučem. Ať už je to pravá nebo umělá kůže, hladký povrch má zvláštní charisma, které můžete také kombinovat s jinými hnědými prvky jako zde s koberci a dekami ze dřeva. Žluté sedací polštáře jsou v tomto interiéru malým akcentem, který okoření atmosféru v místnosti. Žlutá je vždy skvělá volba, pokud hledáte popovou barvu pro hnědý gauč.

Monochromatický interiér

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-šedá-kombinace-mramorový stůl

Chtěli byste jednobarevný design místnosti v šedých nuancích, ale ne bez hnědého gauče? To není vůbec problém, protože jak již bylo řečeno, hnědou barvu lze kombinovat s jakýmikoli jinými barvami. Podívejte se na tento příklad našich nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Hnědá sedačka se perfektně hodí ke zbytku šedého nábytku a nijak neruší jednobarevný design. Spíše s ním harmonizuje a zajišťuje dobře zaoblený design interiéru. Kovové lampy vytvářejí kovový třpyt a skvěle se kombinují s konferenčním stolkem a podlahou z mramoru.

Hnědé a kontrastní barvy

nápady na obývací pokoj-hnědý-gauč-zelený-koberec-polštáře-vysoký pokoj

Váš obývací pokoj získá nový vzhled, pokud zkombinujete hnědý gauč s přátelskou, optimistickou barvou. Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a zelenou barvou jako v tomto příkladu jsou velmi atraktivní. Zelenou barvu najdete v sedacích polštářích, vázách, koberci a taburetu a dokonale vyvažuje přítomnost hnědé barvy na pohovce a parketách. Velká prosklená stěna otevírá pohled na přírodní krajinu, která se stává součástí interiéru. To vytváří přirozenou atmosféru v obývacím prostoru, která vás zve k lenošení.

Zkombinujte bílou a hnědou

nápady na obývací pokoj-hnědá-gauč-bílá-deko-kožešina-stará budova-parkety-černá-podlahová lampa

Již jsme zmínili, že bílá barva v kombinaci s hnědou vypadá velmi ušlechtile. Touto fotografií bychom vám chtěli dokázat, co bylo řečeno. Bílou lze zvolit pro další nábytek, ale také pro dekorace. Pro nápady do obývacího pokoje můžete vymyslet různé varianty s hnědým gaučem a bílými prvky. Dobrou volbou jsou také bílé stěny. Místnost má stále dřevěné prvky, jako je dřevěný nábytek nebo dřevěná podlaha. Krásně se kombinují s hnědou sedačkou a rozzáří bílý nábytek.

Barevný obývací pokoj

nápady na obývací pokoj-hnědý-gauč-barevné-akcenty-dekorace-kovový stůl

Zkombinujte barevné a neutrální tóny v obývacím pokoji a přesto získáte harmonické prostředí. Dávejte si však pozor, abyste to s barvami nepřehnali. Díky barevným polštářům na pohovce budete na hnědém gauči prostě skvělí a můžete je vzít v úvahu pro nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Dobře se hodí také polštáře v hnědých nebo béžových tónech. Můžete dosáhnout dalších odpovídajících barevných kombinací s červenou nebo modrou, přičemž se tyto příliš neobjevují. K tomu stačí barevné křeslo, taburet nebo nějaké polštáře na pohovku.

Přírodní tóny a materiály

nápady na obývací pokoj-hnědá-gauč-stěna-design-kámen-parkety-židle-dřevo

Protože je hnědá barva přirozeným odstínem, lze ji také skvěle kombinovat se všemi druhy přírodních materiálů. Zde můžete například vidět, jak perfektně ladí hnědý kožený gauč se šedou kamennou zdí. K dispozici jsou také prvky ze dřeva pro další nábytek, podlahy a stropy jako nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Spolu s hořícím krbem vytvářejí domácí atmosféru, která je ideální pro útulné chvíle s celou rodinou. Osvětlené police na kamenné zdi mají moderní design a lze je považovat za vrchol v této oblasti.

Moderní design obývacího pokoje

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-policový-rozdělovač-patchwork-koberec-dřevo-konferenční stolek

Získáte jednobarevný interiér nejen se šedými tóny. K tomuto účelu lze také použít různé odstíny hnědé barvy. A hnědá pohovka je v takovém obývacím pokoji prostě dokonalá. Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a dalšími nuancemi této teplé barvy vyzařují pohodlí a útulnost. Pro stěny v tomto interiéru byla vybrána bílá, což okamžitě nastavuje scénu pro monochromatické zařízení. Černé sloupy v obývacím pokoji spolu s dekorací stěn a okenními rámy přispívají k modernímu designu místnosti.

Minimalistické nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-minimalistický-jasný-velké-okno-béžový-koberec

Gauč byl pro tento obývací pokoj vybrán v lehčí verzi a je téměř béžový. Zbytek místnosti je jednoduchý a minimalistický. Elegance obývacího pokoje je dosažena ušlechtilými barvami, kovovými akcenty a velkými čelními okny. Příznivci minimalismu si také mohou vybrat takové nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Elegantní pískové tóny připomínají pláž a moře a v obývacím prostoru vytvářejí letní pocit, který je umocněn velkým množstvím denního světla. K doplnění světle hnědé pohovky slouží ladící křeslo, denní postel a dva koberce ve stejném tónu.

Ženský interiér

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-ženský-růžový-obývací stěna-vysoký-lesk-stůl

Barevné akcenty, pomocí kterých můžete rozšířit nápady obývacího pokoje o hnědý gauč, mohou ovlivnit celkovou atmosféru a vzhled místnosti. Několik dekorací v růžové barvě například dělá z této místnosti okamžitě ženský vzhled, ačkoli hnědá pohovka má spíše mužský charakter. Hnědá sedačka je proto všestranným kusem nábytku, který lze použít v každém interiéru. Navíc se hodí ke každému stylu zařizování a v závislosti na zvoleném designu může vypadat jak moderně, tak klasicky.

Ušlechtilý ročník

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem pohodlí-kůže-červená-židle-židle

Dokonce i vintage styl lze vytvořit s hnědým gaučem. Jako materiál je nejlepší zvolit starožitný nábytek a kůži. I u vintage nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem se fantazii meze téměř nekladou. Je jen důležité, aby byl navržen harmonický interiér, ve kterém má každý prvek své místo. Pokud také chcete dát svému obývacímu pokoji retro nádech, můžete jako inspiraci použít obrázek výše. Zde je hnědá kožená sedačka doplněna ladícím křeslem s pohovkou a druhé kožené křeslo potažené červenou kůží slouží jako akcent.

Hnědá a fialová

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, fialová barva, kombinace, elegantní

Již jsme zmínili fialovou barvu jako kombinaci s hnědým gaučem a popsali jsme ji jako obzvláště vhodnou, pokud jde o vytvoření ušlechtilého interiéru. Pro nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a fialovou barvou můžete buď nastavit barevné akcenty a rovnoměrně rozdělit barvy hnědé a fialové. K tomu použijte podobné odstíny, abyste vytvořili harmonický vzhled. Například ve světlé místnosti může být tmavě hnědý gauč kombinován s fialovými křesly a bytovými doplňky, jako jsou květinové vázy.

Hnědá jako hlavní barva

nápady na obývací pokoj-hnědý-gauč-tmavá-podlaha-krb-art-deco

Zvláště útulně vypadají pokoje, ve kterých je použito mnoho hnědých tónů. Je však třeba dávat pozor, abychom to s tmavými barvami nepřehnali. Hnědý tón by měl být vyvážen světlými barvami, jak bylo také provedeno v tomto příkladu našich nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Podlaha a nábytek jsou tmavé, ale bílé stěny a koberec vytvářejí lehčí atmosféru. Dobrou volbou by bylo rozjasnit hnědý interiér světlým dřevem a dalšími přírodními prvky. Do takové místnosti lze úspěšně integrovat také světlé barvy, jako je béžová a krémová.

Zkombinujte černou a bílou s hnědou

nápady na obývací pokoj-hnědá-gauč-byt-inspirace-malý-pokoj-obývací stěna-černá-bílá

Černobílé pokoje mohou být také vybaveny hnědým gaučem, ale pohovka by neměla být jediným prvkem v této barvě, ale měla by být doplněna dalšími. Mezi vhodné nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a černobílým nábytkem patří ty, u nichž byla například vybrána dřevěná podlaha, aby ladila s gaučem. Viz skvělý příklad výše. Hnědou sedací soupravu lze pěkně doplnit závěsy ve stejné barvě nebo jinými bytovými doplňky jako je koberec.

Rustikální a moderní zároveň

nápady do obývacího pokoje-hnědá-gauč-židle-kůže-ušlechtilý-design-interiérové ​​lampy

Hnědé pohovky v použitém vzhledu lze báječně použít k vytvoření rustikálního přízvuku v moderním obývacím pokoji. Takové nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem lze samozřejmě také rozšířit o dekorativní prvky. V obývacím pokoji nahoře byla jako koberec použita kožešina a hromadí se palivové dříví. To dává místnosti přirozený a zároveň útulný nádech. V tomto případě jsou jako osvětlení zvolena velká závěsná světla, která jsou v souladu se sedačkou.

Bílý mramor

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-minimalistický-mramor-podlaha-skleněná stěna

Bílá podlaha zajistí, že si hnědý gauč přijde na své. Pokud je také vyrobeno z mramoru, existuje jedinečná, luxusní atmosféra, kterou nemůže vytvořit žádný jiný materiál. Zde můžete vidět další z již zmíněných nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem a černobílým nábytkem. Tmavý nábytek a doplňky v obývacím prostoru kontrastují s bílým mramorem a jsou soustředěny. Pro harmonický celkový obraz se návrháři tohoto bytu rozhodli pro kombinaci tmavě šedých a kovových tónů.

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem

obývací pokoj-nápady-hnědá-gauč-kůže-béžová-závěsy-koberec-pruhy-šedá-přízvuk zeď

Tento hnědý gauč byl kombinován s atraktivním kobercem tvořeným hnědými, bílými a oranžovými pruhy. Akcentní stěna v šedé barvě a široký závěs v béžové barvě vytvářejí hezké pozadí pro gauč a vytváří nábytek do obývacího pokoje, ve kterém se můžete cítit opravdu pohodlně. Geometrický vzor najdeme také na zdi, kde šedou barvu stěny doplňuje minimalistická kostka.

Doufáme, že vás naše nápady na obývací pokoje s hnědými pohovkami zaujaly a že jste našli ten vhodný pro svůj domov.

Obývací pokoj

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem pro trendový interiér

nápady na obývací pokoj s hnědým gaučem, kobercem, hlubokým hromádkovým oknem, předním kulatým konferenčním stolkem

Hnědá barva je skvělou volbou pro každý pokoj, protože z ní vyzařuje útulnost a v kombinaci se správnými barvami může jít také elegantním směrem. Z tohoto důvodu je pro pohovku v obývacím pokoji často vybrána hnědá. Barvu lze kombinovat s jakoukoli barvou. Pokud chcete, aby to bylo klidné a elegantní, zvolte jako druhou barvu vybavení obývacího pokoje bílou nebo fialovou. S kovovými povrchy v místnosti získáte moderní styl, který vás v nejbližší době nikdo nenapodobí. Níže jsou některé skvělé Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, to by vás mělo inspirovat k návrhu jedinečného interiéru.

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem – jednoduché zařízení

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem kovové nohy-křeslo-kůže-moderní-stojací lampa

Hnědá pohovka sama o sobě poutá pozornost. Z tohoto důvodu nemusí být nápady obývacího pokoje s hnědým gaučem nutně kombinovány s jinými dekoracemi nebo neobvyklými kusy nábytku, aby se vytvořil stylový celkový obraz. Zde můžete vidět například velmi jednoduchý interiér, ve kterém kovové nohy vyzařují eleganci a žluté konferenční stolky slouží jako skvělý kontrast. Moderní oblouková lampa s hnědým stínidlem završuje celé zařízení. Velká prosklená stěna zajišťuje dostatek denního světla v místnosti a okamžitě staví stylové zařízení na výsluní.

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem – hnědá jako hlavní barva

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, monochromatický šedý koberec

Hnědá pohovka je v tomto případě nepochybně těžištěm, parkety mají podobnou barvu, zatímco zbytek designu místnosti byl vybrán v neutrálních barvách. Tímto způsobem jsou oči přitahovány k pohodlnému gauči, který je velmi příjemný. Pro nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem si můžete pohrát s jakýmikoli barvami a tóny. Kombinace hnědé s čistě bílou je však prostě nadčasová. Obě barvy navzájem silně kontrastují, ale vytvářejí v interiéru nádherný celkový obraz. Pokud chcete moderní design interiéru, můžete úspěšně kombinovat hnědý gauč s bílou barvou na zeď.

Hnědá kůže

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, žluté akcenty, sedací polštáře, dřevěný strop

Kůže samozřejmě vypadá obzvláště elegantně. Proto by náš obývací pokoj neměl být bez nápadů s hnědým gaučem. Ať už je to pravá nebo umělá kůže, hladký povrch má zvláštní charisma, které můžete také kombinovat s jinými hnědými prvky jako zde s koberci a dekami ze dřeva. Žluté sedací polštáře jsou v tomto interiéru malým akcentem, který okoření atmosféru v místnosti. Žlutá je vždy skvělá volba, pokud hledáte popovou barvu pro hnědý gauč.

Monochromatický interiér

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-šedá-kombinace-mramorový stůl

Chtěli byste jednobarevný design místnosti v šedých nuancích, ale ne bez hnědého gauče? To není vůbec problém, protože jak již bylo řečeno, hnědou barvu lze kombinovat s jakýmikoli jinými barvami. Podívejte se na tento příklad našich nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Hnědá sedačka se perfektně hodí ke zbytku šedého nábytku a nijak neruší jednobarevný design. Spíše s ním harmonizuje a zajišťuje dobře zaoblený design interiéru. Kovové lampy vytvářejí kovový třpyt a skvěle se kombinují s konferenčním stolkem a podlahou z mramoru.

Hnědé a kontrastní barvy

nápady na obývací pokoj-hnědý-gauč-zelený-koberec-polštáře-vysoký pokoj

Váš obývací pokoj získá nový vzhled, pokud zkombinujete hnědý gauč s přátelskou, optimistickou barvou. Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a zelenou barvou jako v tomto příkladu jsou velmi atraktivní. Zelenou barvu najdete v sedacích polštářích, vázách, koberci a taburetu a dokonale vyvažuje přítomnost hnědé barvy na pohovce a parketách. Velká prosklená stěna otevírá pohled na přírodní krajinu, která se stává součástí interiéru. To vytváří přirozenou atmosféru v obývacím prostoru, která vás zve k lenošení.

Zkombinujte bílou a hnědou

nápady na obývací pokoj-hnědá-gauč-bílá-deko-kožešina-stará budova-parkety-černá-podlahová lampa

Již jsme zmínili, že bílá barva v kombinaci s hnědou vypadá velmi ušlechtile. Touto fotografií bychom vám chtěli dokázat, co bylo řečeno. Bílou lze zvolit pro další nábytek, ale také pro dekorace. Pro nápady do obývacího pokoje můžete vymyslet různé varianty s hnědým gaučem a bílými prvky. Dobrou volbou jsou také bílé stěny. Místnost má stále dřevěné prvky, jako je dřevěný nábytek nebo dřevěná podlaha. Krásně se kombinují s hnědou sedačkou a rozzáří bílý nábytek.

Barevný obývací pokoj

nápady na obývací pokoj-hnědý-gauč-barevné-akcenty-dekorace-kovový stůl

Zkombinujte barevné a neutrální tóny v obývacím pokoji a přesto získáte harmonické prostředí. Dávejte si však pozor, abyste to s barvami nepřehnali. Díky barevným polštářům na pohovce budete na hnědém gauči prostě skvělí a můžete je vzít v úvahu pro nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Dobře se hodí také polštáře v hnědých nebo béžových tónech. Můžete dosáhnout dalších odpovídajících barevných kombinací s červenou nebo modrou, přičemž se tyto příliš neobjevují. K tomu stačí barevné křeslo, taburet nebo nějaké polštáře na pohovku.

Přírodní tóny a materiály

nápady na obývací pokoj-hnědá-gauč-stěna-design-kámen-parkety-židle-dřevo

Protože je hnědá barva přirozeným odstínem, lze ji také skvěle kombinovat se všemi druhy přírodních materiálů. Zde můžete například vidět, jak perfektně ladí hnědý kožený gauč se šedou kamennou zdí. K dispozici jsou také prvky ze dřeva pro další nábytek, podlahy a stropy jako nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Spolu s hořícím krbem vytvářejí domácí atmosféru, která je ideální pro útulné chvíle s celou rodinou. Osvětlené police na kamenné zdi mají moderní design a lze je považovat za vrchol v této oblasti.

Moderní design obývacího pokoje

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-policový-rozdělovač-patchwork-koberec-dřevo-konferenční stolek

Získáte jednobarevný interiér nejen se šedými tóny. K tomuto účelu lze také použít různé odstíny hnědé barvy. A hnědá pohovka je v takovém obývacím pokoji prostě dokonalá. Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a dalšími nuancemi této teplé barvy vyzařují pohodlí a útulnost. Pro stěny v tomto interiéru byla vybrána bílá, což okamžitě nastavuje scénu pro monochromatické zařízení. Černé sloupy v obývacím pokoji spolu s dekorací stěn a okenními rámy přispívají k modernímu designu místnosti.

Minimalistické nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-minimalistický-jasný-velké-okno-béžový-koberec

Gauč byl pro tento obývací pokoj vybrán v lehčí verzi a je téměř béžový. Zbytek místnosti je jednoduchý a minimalistický. Elegance obývacího pokoje je dosažena ušlechtilými barvami, kovovými akcenty a velkými čelními okny. Příznivci minimalismu si také mohou vybrat takové nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Elegantní pískové tóny připomínají pláž a moře a v obývacím prostoru vytvářejí letní pocit, který je umocněn velkým množstvím denního světla. K doplnění světle hnědé pohovky slouží ladící křeslo, denní postel a dva koberce ve stejném tónu.

Ženský interiér

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-ženský-růžový-obývací stěna-vysoký-lesk-stůl

Barevné akcenty, pomocí kterých můžete rozšířit nápady obývacího pokoje o hnědý gauč, mohou ovlivnit celkovou atmosféru a vzhled místnosti. Několik dekorací v růžové barvě například dělá z této místnosti okamžitě ženský vzhled, ačkoli hnědá pohovka má spíše mužský charakter. Hnědá sedačka je proto všestranným kusem nábytku, který lze použít v každém interiéru. Navíc se hodí ke každému stylu zařizování a v závislosti na zvoleném designu může vypadat jak moderně, tak klasicky.

Ušlechtilý ročník

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem pohodlí-kůže-červená-židle-židle

Dokonce i vintage styl lze vytvořit s hnědým gaučem. Jako materiál je nejlepší zvolit starožitný nábytek a kůži. I u vintage nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem se fantazii meze téměř nekladou. Je jen důležité, aby byl navržen harmonický interiér, ve kterém má každý prvek své místo. Pokud také chcete dát svému obývacímu pokoji retro nádech, můžete jako inspiraci použít obrázek výše. Zde je hnědá kožená sedačka doplněna ladícím křeslem s pohovkou a druhé kožené křeslo potažené červenou kůží slouží jako akcent.

Hnědá a fialová

nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem, fialová barva, kombinace, elegantní

Již jsme zmínili fialovou barvu jako kombinaci s hnědým gaučem a popsali jsme ji jako obzvláště vhodnou, pokud jde o vytvoření ušlechtilého interiéru. Pro nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a fialovou barvou můžete buď nastavit barevné akcenty a rovnoměrně rozdělit barvy hnědé a fialové. K tomu použijte podobné odstíny, abyste vytvořili harmonický vzhled. Například ve světlé místnosti může být tmavě hnědý gauč kombinován s fialovými křesly a bytovými doplňky, jako jsou květinové vázy.

Hnědá jako hlavní barva

nápady na obývací pokoj-hnědý-gauč-tmavá-podlaha-krb-art-deco

Zvláště útulně vypadají pokoje, ve kterých je použito mnoho hnědých tónů. Je však třeba dávat pozor, abychom to s tmavými barvami nepřehnali. Hnědý tón by měl být vyvážen světlými barvami, jak bylo také provedeno v tomto příkladu našich nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem. Podlaha a nábytek jsou tmavé, ale bílé stěny a koberec vytvářejí lehčí atmosféru. Dobrou volbou by bylo rozjasnit hnědý interiér světlým dřevem a dalšími přírodními prvky. Do takové místnosti lze úspěšně integrovat také světlé barvy, jako je béžová a krémová.

Zkombinujte černou a bílou s hnědou

nápady na obývací pokoj-hnědá-gauč-byt-inspirace-malý-pokoj-obývací stěna-černá-bílá

Černobílé pokoje mohou být také vybaveny hnědým gaučem, ale pohovka by neměla být jediným prvkem v této barvě, ale měla by být doplněna dalšími. Mezi vhodné nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem a černobílým nábytkem patří ty, u nichž byla například vybrána dřevěná podlaha, aby ladila s gaučem. Viz skvělý příklad výše. Hnědou sedací soupravu lze pěkně doplnit závěsy ve stejné barvě nebo jinými bytovými doplňky jako je koberec.

Rustikální a moderní zároveň

nápady do obývacího pokoje-hnědá-gauč-židle-kůže-ušlechtilý-design-interiérové ​​lampy

Hnědé pohovky v použitém vzhledu lze báječně použít k vytvoření rustikálního přízvuku v moderním obývacím pokoji. Takové nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem lze samozřejmě také rozšířit o dekorativní prvky. V obývacím pokoji nahoře byla jako koberec použita kožešina a hromadí se palivové dříví. To dává místnosti přirozený a zároveň útulný nádech. V tomto případě jsou jako osvětlení zvolena velká závěsná světla, která jsou v souladu se sedačkou.

Bílý mramor

obývací pokoj-nápady-hnědý-gauč-minimalistický-mramor-podlaha-skleněná stěna

Bílá podlaha zajistí, že si hnědý gauč přijde na své. Pokud je také vyrobeno z mramoru, existuje jedinečná, luxusní atmosféra, kterou nemůže vytvořit žádný jiný materiál. Zde můžete vidět další z již zmíněných nápadů do obývacího pokoje s hnědým gaučem a černobílým nábytkem. Tmavý nábytek a doplňky v obývacím prostoru kontrastují s bílým mramorem a jsou soustředěny. Pro harmonický celkový obraz se návrháři tohoto bytu rozhodli pro kombinaci tmavě šedých a kovových tónů.

Nápady do obývacího pokoje s hnědým gaučem

obývací pokoj-nápady-hnědá-gauč-kůže-béžová-závěsy-koberec-pruhy-šedá-přízvuk zeď

Tento hnědý gauč byl kombinován s atraktivním kobercem tvořeným hnědými, bílými a oranžovými pruhy. Akcentní stěna v šedé barvě a široký závěs v béžové barvě vytvářejí hezké pozadí pro gauč a vytváří nábytek do obývacího pokoje, ve kterém se můžete cítit opravdu pohodlně. Geometrický vzor najdeme také na zdi, kde šedou barvu stěny doplňuje minimalistická kostka.

Doufáme, že vás naše nápady na obývací pokoje s hnědými pohovkami zaujaly a že jste našli ten vhodný pro svůj domov.