Obývací pokoj

Jak vyzdobit obývací pokoj?

Chcete dokonalý a stylový obývací pokoj? Je běžným faktem, že všichni lidé dávají svému obývacímu pokoji maximální povědomí a snaží se jej co nejvíce zkrášlit, protože hosté přicházejí a pozorují tuto část domu. Proto je velmi důležité vyzdobit váš obývací pokoj a při této úvaze při plánování obývacího pokoje přemýšlet o mnoha aspektech. Ozdobný aspekt nese vše dohromady a vytváří tak místnost, která je vizuálně přitažlivá. Proto jsem uvedl některé z nejlepších způsobů, jak vyzdobit váš obývací pokoj.

Nejlepší způsoby, jak ozdobit obývací pokoj:

1. Kontaktní místo:

obývací pokoj 1

Může to být architektonický detail, velká obrazovka, krb, jinak umělecké dílo, chladné svítidlo nebo pěkný výhled. Dopřeje vašim očím odpočinek a pomůže uzemnit místnost a popsat její funkci.

2. Umístěte pohovku:

obývací pokoj 2

Pohovku musíte umístit tak, aby byla naproti dveřím, ať už šikmá v rohu, zavěšená nebo vedle zdi. Pokud jste povinni dát ji zadní stranou ke vchodu, vložte do pohovky stolky za pohovku lampami, jinak umělecké knihy, takže vypadá atraktivněji.

3. Klip:

jak vyzdobit obývací pokoj

Sbírejte ořezovou sadu vámi preferovaných místností z časopisu. Vybarví pohodlný nábytek, lustry a francouzské dveře, ať už jiskří vaši představivost.

4. Vrstva osvětlení:

obývací pokoj 4

Tato kombinace kolejových, průhledných a stolních lamp je ideální pro velikost tohoto obývacího pokoje. Svítidla jsou nejlepším způsobem, jak zmírnit prostor.

5. Využijte rozmanitost Shelve:

obývací pokoj 5

Směs stylových krytých a otevřených úložných prostor je ideální pro obývací pokoj. Knihovny jsou levné a několik majitelů domů se vyvíjí na otevřeném úložišti, vůbec si neuvědomují, že všechny jejich položky nejsou obdivuhodné. Zastřešené úložné prostory jsou nezbytnou součástí stylového obývacího pokoje.

6. Catch in Balance:

obývací pokoj 6

Přemýšlejte o přidání zrcadla, čínských obrazovek, stropního závěsného osvětlení, nástěnného umění, židlí s vysokým opěradlem a vysokých rostlin. Pokud je na jednom konci prostoru velká federace nábytku, vytvořte nové posezení, které jej na dalším konci vyrovná.

7. Mít židli:

obývací pokoj 7

Pokuste se usadit alespoň 6 lidí stále v malé místnosti. Ve stavu je místnost větší; rozdělte to na oblasti, které pomáhají sedět různým skupinám lidí od 2 do 6. Pohovky a židle musí být seskupeny tak, aby si lidé mohli mezi sebou jednoduše povídat.

8. Definovaná oblast:

obývací pokoj 8

označte konverzaci a posezení u plošných koberců. Plošné nebo okrasné koberce s vizuální definicí místnosti plus mohou být také inflexí.

9. Rozjasněte bílou barvou:

obývací pokoj 9

Dosáhněte luxusního neutrálního vzhledu s bílým čalouněním a dekorativními akcenty v různých světlých odstínech, které dodají extra hloubku a rozměr.

10. Barva dlouhých záclon:

obývací pokoj 10

Záclony, které jsou jinak zakryté, obvykle vypadají nejlépe v barvě nebo dominantní barvě hlavního kusu nábytku. To pomůže společně přenášet pokoj a nabídnout prostředí pro design.

11. Vyberte formálnost:

obývací pokoj 11

Extrémně formální místnost vyžaduje tradiční nábytek, starožitnosti a špičkové hladké povrchy. Další neformální místnost může využívat jednodušší látku a různé dekorace.

12. Mírová atmosféra:

obývací pokoj 12

Ozdobte svůj obývací pokoj a zažijte oceán kolem sebe. K ohraničení krbu použijte mozaikové sklo v barvách mořského pobřeží a řada obrazů ukazuje, že palmové listy přiléhající k obloze poseté oblaky nesou vánek uvnitř.

13. Spojte své styly:

obývací pokoj 13

Můžete kombinovat staré a nové, formální a neformální, neutrální a odvážné a vytvořit tak příjemné místo s uvolněným prostorem. Pohovka s neutrálním tónem a křeslo vytvářejí moderní linie, zatímco vlastní závěsy dodávají pocit zvyku.