Obuv

Top 10 pohodlných golfových bot pro muže a ženy

Golf je považován za velmi uklidňující hru a jeho prostředí je takové, že pomáhá uklidnit mysl i tělo. Golfové soupravy jsou velmi drahé, stejně jako oblečení a doplňky. Golfové boty jsou velmi pohodlné, protože jsou vyrobeny takovým způsobem, že pomáhají golfistům při chůzi po golfovém hřišti.

Nejlepší golfové boty v nejnovějších designech:

Zde se podívejte na našich 9 nejkvalitnějších trendových golfových bot pro muže a ženy. Vyberte si svůj oblíbený a vložte jej do svých golfových souprav.

1. Pánské golfové boty Spiked:

Pánské špičaté golfové boty

Golfové boty s hroty nabízejí stabilitu a odolnost proti vodě. Tyto pánské golfové boty jsou skvělé na golfové hřiště, protože horní část boty je stabilnější. Golfové boty jsou také lehké a použité hroty mohou být plastové nebo kovové.

2. Pánská golfová obuv Spike less:

Golfové boty

Tyto golfové boty bez špiček, vyrobené pro novou generaci, poskytují pohodlí a styl zároveň. Tyto boty mají gumové cvočky, které jsou ideální pro daný sortiment. Pánským golfovým botám s méně hroty se také říká streetová obuv. Mají tendenci pomáhat také při bolestech zad a nohou.

3. Dámské golfové boty:

Dámské golfové boty

Milujete své boty a stabilitu, kterou nabízí? S těmito dámskými golfovými botami teď můžete mít svůj styl. Jsou velmi stabilní a voděodolné. Jediným dolním bodem je hmotnost. Tyto boty jsou trochu těžké a mohou trochu narušit váš styl.

4. Sandály v golfovém typu:

Sandály typu Golf

Golfové sandály jsou alternativou otevřených bot pro horká klimatická místa. Ty jsou nejlepší, protože nabízejí prostor pro dýchání. Otevřené boty s páskem jsou skvělé pro golf, ale nemusí být tak pohodlné chodit po golfovém hřišti. Tento styl zvolte, pokud žijete na vlhkém a horkém místě. Tyto boty jsou mnohem levnější než tradiční golfové boty a jsou dodávány s hroty pro stabilitu.

5. Kožené golfové boty pro ženy:

Kožené dámské golfové boty

Kůže je vždy považována za nejkvalitnější výrobek vůbec. Dámské golfové boty s koženým materiálem jsou velmi prodyšné a voděodolné. Jedná se o zpracované kožené boty, které nabízejí velmi těsný střih a jsou nejlepší téměř pro všechna roční období, zejména v létě.

6. Syntetické golfové boty:

Syntetické golfové boty

Alternativou k pravděpodobně drahé kožené obuvi jsou syntetické golfové boty. Jsou vyrobeny z polyesteru a jsou vodotěsné golfové boty. Jsou nastaveny jako vnější podšívka obuvi a obvykle jsou lehčí a tenčí, aby se snížila hmotnost celkové obuvi.

7. Vodotěsné golfové boty:

Voděodolné golfové boty

Kromě léta se golf hraje i v chladnějších zimních měsících. Zde kůže pravděpodobně není tak dobrou volbou. Nejlepší nepromokavé golfové boty používají jako materiál Goretex. To je vysoce voděodolné a zároveň prodyšné. Je také teplejší, a proto je nejlepší volbou pro zimní golf.

8. Plastové golfové boty Spike:

Plastové golfové boty Spike

Hroty na botách nabízejí stabilitu. Plastové boty s hroty jsou nejlepší golfové boty. Jsou vyrobeny z plastu a mají nízkou hmotnost. Jsou také skvělou ekologickou volbou, protože neroztrhávají golfové hřiště zeleně, stejně jako kovové boty s hroty.

9. Golfové boty Metal Spike:

Kovové golfové boty Spike

Udržování golfového hřiště zelené a čisté po dokončení hry je jedním z hlavních pravidel hry. To je důvod, proč golfové boty s kovovým hrotem nejsou nyní příliš žádané, protože mají tendenci trhat zeleň. Nabízejí skvělou stabilitu na hřišti, ale jsou nepohodlné na tvrdém povrchu.

10. Golfové boty na suchý zip:

Golfové boty na suchý zip

Kromě tradičních krajkových golfových bot máte i variantu obuvi, která zajišťuje suchý zip pomocí suchého zipu. Patří mezi nejnovější v obuvi a nabízejí golfistům mnoho pohodlí. Většina streetových golfových bot má nyní zapínání na suchý zip.

Dnešní golfové boty jsou nejnovějším technologickým pokrokem. Je brán v úvahu každý aspekt golfové scény, jako je voděodolnost, bodec atd. Golfové boty pro muže a ženy se dodávají v různých typech. Při nákupu dokonalého páru je třeba vzít v úvahu vodotěsnost a stabilitu.