Obuv

Adidas Superstar – klasika, která je vždy v trendu

Pokud se to zatím zdálo jen jako další návrh od tenisek, které jsou z jakéhokoli důvodu nadšené, pak je na čase se seznámit s historií těchto ikonických bot. A to je u superhvězd opravdu zajímavé! Také vám dáme tipy, jak nosit ikonické superhvězdy v nové sezóně!

Slibné začátky legendy

Společnost bratrů Dasslerových byla založena v Německu v roce 1924

Všechno to začalo v Německu v roce 1924, protože tehdy se dva bratři – Rudolf a Adolf Dasslerovi – rozhodli založit firmu, která se měla zabývat výrobou sportovní obuvi, bratry Dasslerovy OHG. První návrhy obuvi byly vytvořeny v prádelně matky bratrů Dasslerových a byly vyrobeny z gumových těsnění z palivových nádrží a z lněné látky z vojenských stanů. I přes nedostatek dostatečně dobrých podmínek vždy sourozenci usilovali o úspěch. Po ani ne čtyřech letech od založení společnosti již bratři Dasslerovi poskytovali profesionálním sportovcům, kteří se účastnili olympijských her, potřebné sportovní vybavení. Naštěstí dobrému jménu značky nechyběl úspěch – americká běžkyně Jessie Owensová se stala čtyřnásobnou vítězkou zlaté medaile v botách bratrů Dasslerových OHG.

Všechno dobré ale jednou skončí … Po druhé světové válce se bratři Dasslerovi rozhodli rozejít a každý z nich si otevřel vlastní společnost – Adolf začal pracovat pod logem Adidas, zatímco Rudolf se stal majitelem značky Puma.

Jak dlouho existuje Adidas Superstar??

jak dlouho existuje adidas superstar?

Z kultovní adidas superstar Poprvé vydán v roce 1969, okamžitě chytil za srdce většinu profesionálních basketbalistů. Každý hráč NBA nebo NCAA měl ve skříni alespoň pár Superstar a zájem o tento model byl v té době tak velký, že byl téměř zázrak sehnat ho bez vitamínu B. Vyčnívali ze soutěže nejen díky zajímavému designu, ale také díky jedinečné kvalitě a trvanlivosti.

Tenisky adidas Superstar s typickou skořápkovou špičkou

A protože už mluvíme o jejich vzhledu, stojí za to se na chvíli pozastavit nad tímto tématem, protože superhvězdy změnily způsob, jakým by správné basketbalové boty měly vypadat. V tuto chvíli samozřejmě musíte uznat, že jsou nepochybně také neobvyklé, protože na jedné straně jsou nízkého střihu a na druhé straně mají na prstech charakteristické výztuhy ve formě gumového krytu (tzv. skořápka na noze “).

Boty, které si oblíbili sportovci a celebrity

Superhvězdy byly oficiálně uvedeny do prodeje v roce 1970

Tenisky adidas Superstar byly oficiálně uvedeny do prodeje větší skupině spotřebitelů v roce 1970 a jejich hlavním zástupcem se stal nejlepší střelec v historii NBA, hráč LA Lakers Kareem Abdul-Jabbar. Časem se hip-hopová scéna zamilovala do ikonického modelu Adidas a mušlová špička se stala nezbytnou součástí šatníku jedné z nejslavnějších old-school hip-hopových skupin RUN DMC. Velký zájem o tento model vedl k tomu, že název Superstar dosáhl zcela nové dimenze – skupina lidí, kteří jej nosili, byla tak exkluzivní, že pouze celebrity a známé sportovní osobnosti mohly počítat s tím, že superhvězdy upgradují svou sbírku tenisek. . Jak je známo, světoznámé hvězdy se často stávají tvůrci trendů, a tak tomu bylo i v tomto případě. Lidé po celém světě si superhvězdy zamilovali a zatímco roky ubíhaly, nic nenasvědčovalo tomu, že by se na tom v blízké budoucnosti něco změnilo.

Tenisky adidas Superstar v černé a bílé jsou unisex

Hledáte originální superhvězdy, díky nimž se budete cítit jako skutečná hvězda? Pak se určitě podívejte v internetovém obchodě Sizeer kde na vás čeká celá superhvězdná galaxie v různých barvách. Na své si zde přijdou jak příznivci monochromatického vzhledu, tak lidé, kteří ocení výrazné barevné akcenty, a to vše v dětských, dámských i pánských velikostech.

Na co byste měli nosit superhvězdy??

Oblečení adidas Superstar v černé a bílé je klasika

Co mají společného Rihanna, Pharell Williams, Jhene Aiko, David Beckham a Leo Messi? Nejen, že tvoří skupinu nejslavnějších představitelů hudebních a sportovních hvězd, ale jsou věrní i superhvězdám! Pokud tedy přemýšlíte, s čím kombinovat model obuvi Adidas, pak byste se měli nechat inspirovat známými a oblíbenými sneakerheads.

Univerzální, klasické barvy umožňují naprostou svobodu kombinace – v tomto případě se nemusíte bát, že vámi zvolená kombinace bude příliš extravagantní. Pravdou je, že superhvězdy vypadají doslova dobře s čímkoli, dokonce i s teplákovou soupravou!

adidas Superstar Ouftit se sukní midi délky s leopardím potiskem

V této sezóně kombinujeme charakteristické tenisky s 3 pruhy hlavně s pohodlnými běžeckými kalhotami, plátěnými kalhotami, zábavnými kalhotami a nadměrnými mikinami nebo mikinami. Ženy i muži je mohou snadno nosit s koženou bundou, stylovým trenčkotem nebo každodenním vzhledem, který by měl být pohodlný a volný. Adidas Superstars jsou ideální také na festivaly – s těmito teniskami moderní duo zahrnuje šortky i vzdušné šaty v boho stylu, což se v Coachella nebo OpenAir v posledních letech říká.

Pánské tenisky Adidas Superstar v černé a bílé barvě