Obuv

9 nejlepších cyklistických bot

Cyklistika jako dobrodružný sport je přinejmenším vzrušující a osvobozující. Poskytuje jednotlivcům příležitost vnímat památky a zvuky horského terénu, se kterým se člověk setká. Abyste však zajistili, že vaše cyklistická expedice bude pohodlná, měli byste se rozhodnout pro cyklistickou obuv, která je stylová a uživatelsky přívětivá. Ve skutečnosti byste si měli vybrat boty, které jsou kompatibilní s nastavením vašeho kola. Perfektní cyklistické boty vám také poskytnou kontrolu nad pedály a udrží vás v bezpečí a stabilitě. To pomůže ušetřit vaši energii, abyste si mohli prodloužit cyklistickou expedici. Zde jsou skvělé cyklistické boty, které jsou stylové i funkční.

Cyklistické boty Croc Leather:

cyklistické boty

Nic nevypadá na jezdci stylověji než pár bot z krokodýlí kůže, které jsou také funkční. Neobvyklá kombinace barev – žlutá, hnědá a černá, jí dodává skvělý vzhled. Cyklisté mohou mít také zajištěno větrání, protože na botách jsou malé póry, které umožňují průchod vzduchu.

Cyklistické boty Roma:

Tento atraktivní pár cyklistických bot je nejnovější v řadě cyklistických bot této společnosti. Rozumné použití barvy a lesklá struktura jí dodávají velmi úhledný a elegantní vzhled, který je hitem dnešní mládeže, která oceňuje styl a funkčnost. Tyto boty mají také póry, které umožňují ventilaci.

Boty Grand Tour:

Klasický černobílý pár cyklistických bot je dokonalým příkladem stylu a funkčnosti. Elegantní linie a popruhy zajišťují, aby byly nohy cyklistů pevné, aby neztratily přilnavost. Póry v obuvi byly strategicky umístěny tak, aby umožňovaly větrání. Tlakové úchyty umístěné na spodní straně také umožňují pevné uchopení.

Boty Fizik:

Červená je barva dobrodružství a každý cyklista si může být s těmito botami jistý příjemným cyklistickým zážitkem. Popová barva červené a kombinace černé barvy dodávají botám punc kvality. Popruhy mají křížově červený a bílý vzor. V horní části obuvi jsou také umístěny póry, které zajišťují průchod vzduchu.

Vintage cyklistické boty:

Nic nevypadá lépe než pár historických cyklistických bot. Ve skutečnosti je tento pár skvělým důkazem robustního vzhledu a vlastností cyklistických bot minulosti. Díky klasické modré, bílé a černé je mezi mládeží velmi oblíbený. Zásah červené barvy, který prochází černou barvou, je také skvělým doplňkem.

Městská cyklistická obuv:

Tyto hnědé cyklistické boty připomínají formální boty, ale jsou vybaveny všemi potřebnými funkcemi, aby byly vhodné pro cyklistiku. Ve skutečnosti z jemných detailů činí klasický pár cyklistických bot. Přítomnost obou tkaniček a spony je zcela jedinečná, což z ní činí velmi netradiční pár cyklistických bot.

Cyklistická obuv Extreme Tech:

Tato funky cyklistická obuv je hitem mezi mladými cyklisty, kteří se nebojí vystoupit z davu. Díky odvážné kombinaci barev (neonově oranžová a žlutá s černou) je tato obuv opravdu jedinečná. Má také všechny potřebné funkce, aby byl pohodlný a vhodný pro cyklistiku současně.

Designová cyklistická obuv:

Dokonce i slavní návrháři obuvi z celého světa se spojili a navrhli úžasný pár cyklistických bot. Tento pár využívá celou škálu barev a bude přijat částí cyklistů, kteří ocení tak odvážnou kombinaci barev a vzorů.

Cyklistické boty Graffiti:

Tento pár cyklistických bot je grafickým znázorněním některých světově proslulých cyklistů z let minulých. Použití sestřihu záběrů vypadá skvěle na této jednoduché siluetě.