Obuv

10 stylových zelených bot pro muže a ženy

Ačkoli můžete najít různé druhy zelených bot pro muže a ženy, ale přesto je vzácné najít osobu, která nosí zelené boty. Používá se příležitostně. Nebude to vypadat trapně, když dáma nosí zelené boty. Ale muž si většinou vybírá boty černé barvy. Je to obecné smýšlení lidí. Jinak můžete nosit jakoukoli barvu obuvi za předpokladu, že by se to nositeli nejprve líbilo.

Různé styly obuvi v zelené barvě:

Zde je uvedeno 10 zelených barevných bot s různými odstíny pro muže a ženy v Indii.

1. Zelená pánská obuv:

zelené boty

Jedná se o tmavě zelené boty pro muže. Tyto povaleče jsou bez vrásek a jsou velmi žádané. Nemá krajku ani sponu na zavázání. Snadno se nosí a používá. Světle hnědá šňůrka se používá k mašličce na botě.

2. Zelené dámské boty na vysokém podpatku:

Zelené dámské boty na vysokém podpatku

Toto jsou zelené dámské boty, které vás zahřejí v zimních dnech. Na kotníku má luk a dokonce obsahuje vysoké podpatky. Tyto boty pod kolena vám poskytnou kompletní vzhled Diva. Je vyrobena ze semiše a je málo volná pro pohodlí.

3. Zelená obuv Wingtip Men:Pánské boty Wingtip zelené

Jsou to pánské mátově zelené boty s designem W nahoře. Je z čisté kůže a má vzor nitě. Na obou botách jsou tkaničky různé barvy. Základna je ze dřeva, na kterém je použita zelená kůže. Očka jsou široce rozevřená.

4. Zelené dámské boty Gladiator:

Zelené dámské boty Gladiator

Tento Gladiator jsou dámské zelené boty. Má designové výřezy a sahá až ke kolenům. Gladiátor pokrývá celou nohu. Má prodyšnou tkaninu a neexistuje možnost vázání krajkou. Ozdobí vaše bílé nohy.

5. Zelené basketbalové pánské boty:

Zelené basketbalové pánské boty -5

Jedná se o limetkově zelené boty pro muže používané při hraní basketbalu. Uvnitř boty je vložena velmi měkká a houbovitá tkanina, která poskytuje noze oporu při hře. Na botách a pod krajkou je design, materiál jako krajka je připevněn.

6. Zelené balerínky Dámské boty:

Zelené baletní byty Dámské boty-6

Tyto balerínky jsou zelené dámské boty s perfektní kombinací stylu a pohodlí. Je vyrobena ze šumivého materiálu, který může otočit hlavu dolů. Nahoře je připevněna mašle se zelenou krajkou a je tam také malý podpatek.

7. Pánské zelené pracovní boty:

Pánské zelené pracovní botyJedná se o zelené boty pro muže vhodné pro pracovní dny. Tato bota je směsí kůže a látkové látky s krajkou. Má vysoký kotník a mnoho stehů je považováno za jeho dlouhou životnost. Atraktivní krajkový vzor je hotový.

8. Zelené lodičky dámské boty:

Zelené lodičky Dámské boty -8

Tyto zelené boty, které mohou ženy nosit v kanceláři i na večírcích. Je to vysoký podpatek s uhrančivým pohledem. Na špičce je nalepena mašlička se saténovou tkaninou. Na obou stranách je otevřený. Tato zelená pumpa má také ozdobu v horní části boty.

9. Zelené tenisky pro muže:Zelené pánské tenisky

Jsou to zelené tenisky pro muže, které se snadno a trendově nosí. Má různé styly vláken. Vrstvy nití jsou provedeny na kotníku. Můžete jej používat ležérně i při chůzi a běhání. Je použita krajka bílé barvy.

10. Zelené tančící dámské boty:Zelené tančící dámské boty

Toto jsou dámské zelené boty, které může nosit při společenském tanci. S tlustými podpatky má černou krajku, která se zaváže sponou. Kotník a špička jsou pokryty botou. V tom vypadají ženské nohy krásně.

Lidé vás budou soudit podle toho, jak se nesete. Zelené boty mají jedinečný styl a snadno upoutají pozornost všech. Zelená barva vypadá na obuvi odlišně. Může to být také trendy a okouzlující.