Obuv

10 nejlepších ortopedických bot pro pohodlí a úlevu od bolesti

Ortopedie je obor lékařské specializace, který se zabývá muskuloskeletálním systémem. Ortopedické boty jsou vyrobeny pro lidi, kteří mají určité potíže a potíže s chodidly. Tyto boty jsou navrženy tak, aby ulevily od bolesti chodidel i nohou a kotníků. Vyberte si tyto speciálně navržené boty, pokud trpíte některým z těchto onemocnění a lékař vám je předepsal.

Nejlepší ortopedické boty:

Podívejte se na top 10 ortopedických bot úlevu od bolesti, které jsou pohodlné pro vaši nohu. Vyberte si požadovaný podle vaší nohy.

1. Široká pánská ortopedická obuv:

Ortopedické boty

Široké boty jsou skvělé pro lidi, kterým normální boty připadají příliš těsné. Ty vám poskytnou dostatečný prostor k tomu, abyste si zkroutili prsty na nohou a necítili se stísněně. V těchto nejlepších ortopedických botách nebudete mít zkušenost se skřípnutím prstů.

2. Ortopedické boty se silnými podpatky:

Ortopedické boty se silnými podpatky

V těchto botách se silnými podpatky je zajištěna větší stabilita. Lidé, kteří mají v nohách menší rovnováhu, a starší lidé budou mít z těchto bot prospěch, protože zlepšují rovnováhu a minimalizují riziko pádu. Vyzkoušejte tuto bezpečnější alternativu k tradiční obuvi.

3. Polstrované ortopedické boty:

Ortopedické boty s polstrovaným jazykem

Trpíte často puchýři a mozoly? Vyberte si tuto polstrovanou botu na jazyk, která tlumí tlak v horní části chodidel. Tyto boty pro ortopedii jsou skvělé, protože šance na vznik puchýřů se výrazně snižují. Vyberte si pár, který vám prospívá a budete rádi, že budete zase na nohou.

4. Vyjímatelné ortopedické boty na podložku:

Ortopedické boty s odnímatelnou podložkou

Je otok nohou váš problém? Pak nejnovější v ortopedickém pokroku jsou odnímatelné boty na vycpávky. Ty vám pomohou vypořádat se s problémem hned, jak k němu dojde. Můžete odstranit vložky nebo zvolit menší vložky, když je otok větší, a přidat větší vložky, když je otok menší. To vám velmi pomůže zmírnit bolest.

5. Ortopedické boty pro padlé oblouky:

Ortopedické boty pro padlé oblouky

Mnoho lidí se narodilo s plochými nohami. Tento stav může způsobit bolest v kotnících a kolenou. Použití spadlých oblouků v obuvi pomáhá lidem s poruchou plochých nohou. Vložky kompenzují ploché nohy a pomáhají člověku mít větší stabilitu.

6. Hloubkové ortopedické boty:

Hloubkové ortopedické boty

Tyto boty jsou stejné jako tradiční boty, kromě toho, že mají hloubku půl palce, což vám umožňuje přidat jakékoli vložky nebo ortézy. Jedná se o lehké boty s podrážkou, která tlumí nárazy. Jsou vyrobeny pro jakýkoli druh nohy a velikosti.

7. Léčivé ortopedické boty:

Léčivé ortopedické boty

Po jakémkoli druhu ortopedické chirurgie je nutné nosit hojivou obuv, která pomáhá hojit ránu. Poté je pacientovi umožněno pomalu začít nosit své běžné boty. Mohou to být boty s otevřenou špičkou nebo s uzavřenou špičkou podle potřeb pacienta.

8. Ortopedické boty na míru:

Ortopedické boty na míru

Ortopedie se zabývá několika různými druhy abnormalit. Aby bylo možné vyhovět všem typům situace, není možné vytvořit boty, které by pomohly pacientům. Ortopedické boty na míru pro muže a ženy jsou nejlepší, protože jsou vytvořeny, když je pacient v nouzi, a jsou vyrobeny přesně tak, aby odpovídaly jeho noze.

9. Gumové podrážky pro ortopedické boty:

Ortopedické boty s gumovou podrážkou

Ortopedické boty s gumovou podrážkou jsou skvělé pro prevenci uklouznutí s nerovnováhou. Stylová ortopedická obuv se skvěle hodí do přírody. Jsou ideální pro pacienty, kteří se cítí nestabilní.

10. Polyuretanová rockerová podrážka ortopedické boty:

Ortopedické boty z polyuretanové rakety

Tyto ortopedické boty s polyuretanovou vahadlovou podrážkou jsou speciálně navrženy pro lidi, kteří pociťují bolest v oblasti chodidla. To také pomáhá absorbovat šok. Vyberte si tento typ obuvi pro maximální pohodlí.

Ortopedické boty jsou užitečné pro muže i ženy. Existuje mnoho ortopedických společenských bot, které vypadají dostatečně formálně na to, aby se daly nosit na jakékoli obchodní schůzky, aniž by byl ohrožen komfort a úleva od bolesti. Vyzkoušejte tyto speciálně vyrobené boty pro vaši nohu a ucítíte, jak se bolest a utrpení do značné míry zmenšují.