Obličejové soupravy

V Indii je k dispozici 9 nejnovějších značek zlaté sady pro obličej

Zlatá sada na obličej je vše, co potřebujete, aby vaše pokožka zářila a má vlastnosti proti stárnutí, které pomohou vaší pokožce zářit a udělat ji hladkou a bezchybnou. Revitalizuje vaši pokožku, dělá ji zdravou a silnou a také ji zvlhčuje. Facial je rodina péče o pleť pro obličej, včetně masáže, krému, peelingů a masek. Je velmi prospěšný pro obličej člověka, protože pomáhá v krevním oběhu. Může zpomalit nástup vrásek na obličeji.

Jak se přihlásit

Existují různé způsoby, jak požádat o obličej, nejprve si umýt prádlo a pak je maska, kterou si musíte nasadit na obličej. Poté, co je maska ​​hotová, existují různé věci, které musíte použít, jako čisticí prostředek na toner, křoviny. To vše se aplikuje ještě několika věcmi, ale při použití všech těchto věcí je třeba si masírovat obličej a poté jej opláchnout teplou vodou..

Použití

Chcete-li použít tuto sadu na obličej, nejprve si umyjte obličej, poté masku naneste asi na 10–15 minut a poté ji smyjte. Poté musíte obličej masírovat čisticím prostředkem asi 5 minut. poté otřete obličej čistým ručníkem. Poté následuje drhnutí a toner, které musíte nanést a masírovat si obličej po dobu nejméně 5 až 8 minut a opláchnout ho teplou vodou..

Nejlepší značky značek Gold Facial Kit dostupné v Indii:

Pokud hledáte zlatou obličejovou soupravu z trhu, pak zde jsou top 9 značek zlatých obličejových souprav s ceníkem,

1. VLCC Gold Facial Kit:

Zlatá obličejová sada VLCC

KOUPIT ZDE

Zlatá obličejová souprava VLCC je unikátní receptura na obličej, která pomáhá rozzářit vaši pokožku, aby byla zářivá a lesklá, dodává pokožce vlhkost a zanechává ji zvýrazněnou. Dodává pokožce přirozený lesk, díky čemuž je zářivější. Jeho vlastnosti proti stárnutí, než tomu bylo dříve, pomáhají dělat pokožku hladkou a měkkou.

Použití: Chcete -li jej použít, je třeba dodržovat šest kroků. Vše, co musíte udělat, je vzít si obličejový balíček, poté otevřít každý sáček a aplikovat na obličej podle pokynů. K dispozici bude jiný zlatý čistič a drhnutí a maska. Stačí jej použít podle pokynů na obalu; tuto obličejovou soupravu můžete použít jednou za měsíc nebo dva.

Cena: 200 INR za 60 g

2. Nature’s Gold Facial Kit:

Přírodní zlatá obličejová sada

KOUPIT ZDE

Přírodní zlatá obličejová souprava je speciální čisticí přípravek, který má vlastnosti zlatého prachu a máty peprné s trochou extraktu z pomerančového oleje, který pomáhá odlupovat suchou pokožku a zářit a zdravě. Vyrovnává to PH v pokožce, takže je měkké a hladké. Je vyroben tak, aby poskytoval metalický vzhled a trvalý vzhled.

Použití: Chcete -li použít tuto speciální sadu, stačí sáček, který je v ní obsažen, vše, co musíte udělat, je vydrhnout čisticí prostředek a poté toner alespoň masírovat alespoň po dobu 10 minut. Poté omyjte teplou vodou a otřete čistým a suchým ručníkem.

Cena: 800 INR za balíček

3. Shahnaz Husain Gold Facial Kit:

Zlatá sada na obličej Shahnaz Husain

KOUPIT ZDE

Zlatá obličejová souprava Shahnaz je speciální ošetření od Shahnaz Husain a obsahuje 24 karátový peeling proti stárnutí. Má gel pro rozzáření pokožky a hydratační krém. Celá tato sada přináší domů kompletní salon jako ošetření. Poskytuje nestárnoucí vzhled a omlazuje pokožku. Snižuje známky stárnutí pokožky bude hladká a zdravá, než tomu bylo dříve.

Použití: můžete použít jako obličejovou soupravu, která obsahuje nějaký sáček, vše, co musíte udělat, je nanést masku a další drhnout podle pokynů a vmasírovat ji a opláchnout teplou vodou. Můžete to použít jednou za 2 měsíce, protože to má dlouhodobý účinek.

Cena: 850 INR za balení

4. Oxyglow Gold Facial Kit:

Oxyglow Gold Facial Kit

KOUPIT ZDE

Oxyglow zlatá obličejová sada s přírodním složením obsahuje bylinky a působí jako péče proti stárnutí, díky níž je pokožka jemná a bez vrásek. Má certifikované 99% ryzí zlato, díky čemuž je zdravější a obnovuje pružnost pokožky. Omlazuje pokožku, dělá ji pevnější a mladší a zářící, navíc jí pomáhá smýt z pokožky nečistoty a špínu.

Použití: můžete jej normálně používat jako zlatou sadu na obličej, lze jej použít jednou za měsíc k smytí špíny a k dosažení hladké a pružné pokožky.

Cena: 800 INR za 170 g

5. Lotus Gold Facial Kit:

Obličejová sada Lotus Gold

KOUPIT ZDE

Tato obličejová souprava s lotosovým zlatem obsahuje něco přirozeného, ​​jako jsou jírovce, papája, peelingový čisticí prostředek, aktivační masážní krém a některé další zlaté přísady, díky nimž je ještě jedinečnější a hydratační. Je navržen tak, aby pokožku hydratoval a vypadal ještě leskleji a bezchybněji. Podporuje obnovu buněk a zajišťuje výživu pokožky.

Použití: existují jen 4 snadné kroky k použití, naneste exfoliační čisticí prostředek, poté aktivátor a masírujte ho po dobu 6–7 minut. poté zvlhčte a masírujte asi 10-15 minut, poté použijte masku.

Cena: 1 000 INR za 4 balení sáčku.

6. VLCC Gold Facial Kit pro mastnou pleť:

VLCC Gold Facial Kit pro mastnou pleť

KOUPIT ZDE

Zlatá obličejová souprava VLCC pro mastnou pleť je přírodní receptura, která obsahuje masku se zlatým odlupováním a má v sobě určité množství kurkumy, aby byla pokožka ještě lesklejší a zdravější. Jemně exfoliuje pokožku a dodává jí zářivý vzhled. a také pomáhá udržovat rovnováhu PH pokožky, díky čemuž je zdravá a přirozená, než tomu bylo dříve. Funguje a dává pokožce zázraky.

Použití: má 4 sáčky, které mají různé masky a další věci, které musíte udělat, je použít tuto masku na masáž obličeje a poté ji opláchnout teplou vodou.

Cena: 400 INR za 100 g

7. Jovees Gold Facial Kit:

Zlatá sada na obličej Jovees

KOUPIT ZDE

Zlatá obličejová souprava Jovees obličejová souprava, která pomáhá omlazovat pokožku, pomáhá zlepšovat krevní oběh, obnovuje měkkost, takže je hladká, pomáhá urychlovat regeneraci nových buněk; zlepšuje pružnost pokožky a pomáhá snižovat její vzhled. Proniká do pokožky a pomáhá urychlovat pokožku a zvyšovat její kvalitu.

Použití: má sadu na obličej, která obsahuje sáčky, které pomáhají rozzářit pokožku, má drhnutí, čisticí prostředek a další toner, který pomáhá z kůže udělat zlatý prach.

8. Aroma Gold Facial Kit:

Aroma Gold Facial Kit

KOUPIT ZDE

Aroma zlatá obličejová souprava je speciální zlatá souprava, která pomáhá pokožce, aby byla hladká a lesklá, a má v sobě zlatý prach, který pomáhá dělat pokožku hladkou a měkkou, smýt špínu a také odstraňovat černé tečky z tváře. Pomáhá dostat prach pryč a je zdravý a silný.

Použití: můžete jej použít jako normální obličejovou soupravu, obsahuje nějaké drhnutí a čisticí prostředek, díky kterému vaše pokožka září. Sáček musíte aplikovat jeden po druhém, poté jej masírovat a smýt.

Cena: 1530 INR za balíček

9. Banjaras Gold Facial Kit:

Zlatá obličejová sada Banjaras

KOUPIT ZDE

Zlatá obličejová souprava Banjaras je pěkná obličejová souprava, kterou může používat každý, je normální pro všechny typy pleti, má v sobě smíchané zlaté přísady, aby byla zdravější a zářila na pokožce. Pomáhá pokožce získat vlhkost a také udržovat rovnováhu PH.

Použití: můžete jej použít jako běžnou sadu na obličej. Má v sobě nějaký sáček jako čistič, který drhne toner po oleji. Vše, co musíte udělat, je aplikovat tyto věci jednu po druhé a poté ji masírovat po dobu alespoň 10 minut, poté ji po ní opláchnout teplou vodou, poté, co se otře čistým a suchým ručníkem.

Cena: 225 INR za 60 g

Různé společnosti nabízejí na trhu spoustu obličejových souprav, které jsou velmi příjemné pro pokožku. Můžete jej používat jednou za měsíc nebo některá vysoce kvalitní zlatá sada na obličej poskytuje velmi dlouhotrvající účinek, který pomáhá hydratovat pokožku, také ji činí hladší a osvěžuje ji. Tyto vysoké obličejové soupravy lze použít jednou za dva měsíce. Obličejové soupravy mají mnoho výhod, protože snižují tmavé skvrny na obličeji. Tyto zlaté obličeje vyživují pokožku a omlazují ji. Tyto zlaté obličeje mají nestárnoucí vzorec, který povznáší pokožku, takže vypadá zdravě a hezky, jako to bylo dříve.