Obličejové soupravy

9 nejlepších stříbrných obličejových souprav a jejich využití a výhody

Stříbro může být novým nejlepším přítelem vaší pokožky! S nesčetnými výhodami pro pokožku, jako jsou antimikrobiální, čisticí a hojivé vlastnosti, se používá v mnoha přípravcích na kůži a proč ne. Díky schopnosti řešit celou řadu kožních problémů používají obličejové částice a extrakty ve velké míře. Proto jsme pro vás připravili ty nejlepší stříbrné značky obličejových souprav, jak byste je mohli považovat za získání zdravé a krásné pokožky.

Jak používat soupravu Silver Facial Kit:

  • Svůj stříbrný obličej můžete aplikovat podle produktu a jeho pokynů k použití. Ideální je však jednou za 4–5 týdnů. Vaše stříbrná sada může primárně sestávat z čisticího prostředku, pračky, obličejového balíčku, exfoliátoru a zvlhčovače.
  • Výhody mohou být rychlé v akci nebo mohou nějakou dobu trvat.
  • Před použitím soupravy si projděte návod k použití.
  • Doporučuje se provést test náplasti před 48 hodinami aplikace sady.
  • Aplikujte podle uvedených pokynů. Dokončení celého obličeje by trvalo 30-45 minut.
  • Po dokončení procesu sady se řádně starejte o svůj obličej.

Nejlepší produkty Silver Facial Kit v Indii na rok 2021:

Nyní se podívejme na 9 nejlepších značek obličejových souprav, které jsme pro vás sestavili.

1. VLCC Silver Facial Kit:

VLCC Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Odlupujte svou mastnou pleť pomocí jediné stříbrné obličejové sady VLCC a získejte záři, kterou jste vždy chtěli. Zesvětlí vaši pokožku, aby byla měkká a jasná. Díky dobrotě stříbrného popela sada odlehčí váš tón pleti již po prvním použití.

Použití: Sada se skládá ze 6 útržků-čisticího toneru s kostivalem, čisticího gelu Silver Glow-Silver Glow Gel, Silver Glow Cream, Silver Glow Pack a hydratačního gelu bez oleje. To lze snadno použít, zejména pro rychlé upevnění doma. Tato sada je ideální pro 1-2 použití.

Cena:Rs. 250

2. Sada Aroma Magic Silver Facial Kit:

Aroma Magic Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Aroma stříbrná obličejová sada obsahuje 7 kroků pro zdravou a dobře hydratovanou pokožku. Vhodný pro všechny typy pleti, nejlépe vyhovuje pro suchou pokožku. Díky tomu je vaše pokožka méně suchá a udržuje vlhkost, ideální pro zimy.

Použití:

Sada Aroma Magic Silver obsahuje – čisticí prostředek na obličej, enzymatický gel, proteinové bělidlo, pleťové sérum, stříbrný lesklý gel, hydratační gel a balíček na obličej. Čisticí prostředek stáhne póry vaší pokožky, zatímco speciální enzymový gel odstraní přebytečný maz. Pleťové sérum a gel pomáhají udržovat vlhkost pokožky.

Cena: Rs. 1100

3. Kulsum’s Kaya Kalp Silver Facial Kit:

Kulsum's Kaya Kalp Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Nechte svou tvář zářit jako stříbro se stříbrnou sadou na obličej Kaya a získejte záři, kterou jste vždy chtěli. Sada obsahuje stříbrné listy a mandlový olej, který pomáhá bojovat proti známkám a procesům stárnutí.

Použití: Tato sada obsahuje Veda Beautiful, Silver Gel, Silver Marrow a Silver Cream. I když aplikace může nějakou dobu trvat, stojí to za to.

Cena: Rs. 680

4. Silver Essence Silver Facial Kit:

Přírodní esence Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Díky dobrotě stříbra bojujte proti akné a skvrnám pomocí stříbrné sady na obličej Nature. Díky přísadám, které jsou vhodné pro všechny typy pokožky, vaše pokožka zpevní a dodá vám požadovaný vzhled. Ten je ideální pro redukci tmavých skvrn a skvrn.

Použití: Sada obsahuje Silver Cleansing Gel, Silver Scrub, Silver Massage Cream a Silver Pack. Všechny produkty uvnitř sady se snadno aplikují, zejména doma a za méně než hodinu.

Cena:Rs. 500

5. Sara Silver Facial Kit:

Sara Silver Facial Kit

Sara Silver Facial Kit je to, co potřebujete pro tuto jasnou a zdravou pleť. Mezi další výhody patří regenerace buněk a odstranění přebytečného oleje. Vhodný pro normální až mastnou pleť.

Použití: Souprava se skládá z – Silver Cleansing Gel, Silver Tan Scrub, Silver Serum, Silver Mask, Silver Cream a Silver Mold Mask. Speciální přísady dokonale hydratují a vyživují vaši pokožku.

Cena: Rs. 545

6. Naturence Herbal Silver Facial Kit:

Naturence Herbal Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Díky dobrotě citrónu, hroznového oleje a aloe vera může tato stříbrná sada omladit vaši pokožku a dodat jí více života. Je vhodný pro všechny typy pleti, vybělí vaši pokožku a je ideální pro zvláštní příležitosti.

Použití: Skládá se z čisticího, drhnoucího, gelového, pleťového krému a obličejového balíčku, sada má dobré balení a přísady se na pokožce bez problémů míchají. To je nejvhodnější pro citlivou pokožku.

Cena: Rs. 600

7. Astaberry Silver Facial Kit:

Astaberry Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Chraňte svůj obličej před drsnými povětrnostními podmínkami s úžasnými vlastnostmi stříbra naplněného stříbrnou sadou obličeje Astaberry. Vyživuje vaši pokožku, takže je hladká a měkká.

Použití:

Sada obsahuje čisticí prostředek Astaberry Silver, Astaberry Silver Scrub, Astaberry Silver Cream, Astaberry Silver Gel, Astaberry Silver Mask a Astaberry Silver Cream pro hladký, de-stresující účinek na pokožku. Celkově je to produkt za peníze.

Cena: Rs. 600

8. Aryanveda Silver Facial Kit:

Aryanveda Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Dopřejte své pokožce péči s touto nejlepší dostupnou stříbrnou sadou na obličej. Se stříbrnými výtažky, jojobou, aloe vera a mnoha esenciálními oleji sada Aryanveda Silver dodává pokožce dech a udržuje ji krásnou. Bojuje s volnými radikály poškozujícími kůži

Použití:

Sada obsahuje čistič Silver, Silver scrub, Silver Massage Gel, Silver Massage krém a Silver pack. Výsledky a barva produktů se mohou lišit, ale přesto je vaše pokožka neuvěřitelně měkká a pružná.

Cena: Rs. 677

9. Jolen Real Silver Facial Kit:

Jolen Real Silver Facial Kit

KOUPIT ZDE

Jolenova stříbrná obličejová sada je ideální pro vaši pokožku, protože z vaší pokožky odstraňuje každodenní kožní nečistoty. S výtažky z aloe, růže a bambusu vám tato sada dodá požadovaný vzhled, jaký jste pro svou pokožku vždy chtěli.

Použití: Sada obsahuje exfoliační čisticí prostředek Silver, masážní krém Silver, aktivátor Silver Gel, balíček Silver Face a Silver Serum. Krásně zabaleno, je to souprava proti znečišťujícím látkám. Vstřícné a snadno použitelné, vsadíme se, že si produkt zamilujete.

Cena: Rs. 225

Kromě mnoha použití stříbra je jedno takové použití prospěšné pro kůži. Je známo, že stříbro čistí a ochlazuje povrch pokožky, což má za následek krásný a spravedlivý tón pleti. Proto se výtažky ze stříbra používají v produktech pro péči o pleť, včetně obličejových souprav, které jsme zde uvedli. Zahrnutí stříbra do vašeho režimu péče o pleť vaší pokožce určitě prospěje.