Obličejové soupravy

9 nejlepších perlových obličejových souprav v Indii a jak je používat

Ženy vždy hledají způsoby, jak zlepšit naši pleť. Kvůli rostoucímu znečištění má naše pokožka obličeje tendenci být poškozená a matná. Chodit každou chvíli do salonu není možné z důvodu časové tísně, schůzky a dokonce i ceny salonu se neustále zvyšují. Nejlepší způsob, jak se o obličej starat, je péče o něj doma – podle našeho pohodlí. K dispozici jsou soupravy Pearl Facial k péči o naši pokožku doma.

9 Nejlepší seznam Pearl Facial Kit a jak používat:

Zde je několik nejlepších seznamů perlových obličejových souprav, které jsou trendy, levné a mají vynikající výsledky,

1. VLCC Pearl Facial Kit:

VLCC Pearl Facial Kit

KOUPIT ZDE

Jedná se o nejlepší vlcc perleťovou sadu na obličej pro mastnou pleť. Výrobek zanechává pokožku hydratovanou a svěží. Je to velmi ekonomické. Tonizuje pokožku a také zlepšuje strukturu pokožky.

Použití:

Než začnete, umyjte si obličej jemným umytím obličeje nebo použijte vatu namočenou v syrovém studeném mléce. Použijte malé množství perlového mléka a jemně masírujte 5 – 10 minut. Pro aplikaci tohoto balení smíchejte určité množství perlového prášku s růžovou vodou. Růžovou vodu můžete také nahradit mlékem. Přísady nakonec promíchejte a naneste na obličej a krk. Nechte balení minutu nebo 2. Poté masírujte balíček na obličeji kruhovými pohyby téměř 2 minuty a smyjte studenou vodou.

Cena: 1 000 INR/-

2. Lotus Radiant Pearl Facial Kit:

Sada na obličej Lotus Pearl

KOUPIT ZDE

Krabice má pokyny jasně napsané pro snadné použití. K dispozici jsou 3 plastové zkumavky a jedna sklenice. Hlavní a nejdůležitější ingredience jsou – extrakt z čajovníku, lékořice a perlový prach.

Použití:

Tato sada obsahuje čisticí prostředek a drhnutí smíchané v jedné tubě a ne oddělené. Jemně masírujte, abyste odstranili špínu, mrtvou kůži, bílé hlavy a černé hlavy. Pomocí malého množství aktivátoru uzavřete neucpané póry. Masírujte masážním krémem po dobu 10 – 15 minut. Při masírování krému si každé 2 – 3 minuty potřete kostky ledu rukama

Cena: 950 INR/-

3. Biotique Pearl Facial Kit:

Biotique Pearl Facial Kit

KOUPIT ZDE

Obal na obličej Biotique Pear Facial má 5 obsahů zabalených v malých vaničkách. Souprava je dodávána s masážním gelem, čisticím krémem, balením, krémem pro spravedlnost, korektorem pro tmavé skvrny atd. Sada neobsahuje žádný čisticí prostředek, a proto pokud ho hledáte, můžete jej zakoupit na trhu.

Použití:

Naneste peeling na obličej a krk. Ponořte prsty do vody a masírujte krouživými pohyby směrem nahoru od krku asi na 30 sekund a smyjte. Naneste silnou rovnoměrnou vrstvu masky na obličej. Doporučuje se nechat obal zapnutý 15 až 20 minut a lze jej snadno vypláchnout. Na postižená místa použijte korektor tmavých skvrn a nechte působit. V posledním kroku naneste krém pro spravedlnost a nechte jej působit.

Cena: INR 235/-

4. Aroma Magic Pearl Facial Kit:

Aroma Magic Pearl Facial Kit

KOUPIT ZDE

Obličejová sada Aroma pearl je speciálně vyvinuta pro zesvětlení pleti a redukci tmavých kruhů. Tonizuje pokožku a obnovuje jas. Bylo zjištěno, že je vhodný pro všechny typy pleti.

Použití:

Jedna sada na obličej obsahuje – čisticí prostředek na obličej, proteinové bělidlo a gel AHA, pleťové sérum, okysličující gel, obličejový balíček a opalovací krém, které mají být použity ve stejném pořadí. Proteinové bělidlo smíchejte s gelem AHA a naneste. Nechejte působit 15 minut a poté masírujte vlhkými prsty 2 – 3 minuty.

Cena: 1050 INR/-

5. Obličejová sada Jovees Pearl Whitening:

Jovees Pearl Whitening Facial Kit

KOUPIT ZDE

Obličejová sada Jovees Pearl Whitening Facial Kit velmi pomáhá při omlazení pokožky. Rovněž zlepšuje texturu pokožky a pomáhá obnovit zářivost.

Použití:

Tato sada slouží k čištění a odlupování obličeje pomocí peelingového bělení. Poté obličej potřebuje nějakou masáž obličeje a krku pomocí masážního krému s vitamínem A. Dalším krokem je použití silné vrstvy obličejové masky na obličej. Nechte balení na obličeji téměř 20 minut. Vezměte přibližně 2 až 3 kapky séra a nalijte na obličej a krk a nechte působit na kůži.

Cena: 490 INR/-

6. Přírodní esence Magic Pearl Facial Kit:

Přírodní Essence Magic Pearl Facial Kit

KOUPIT ZDE

Přírodní perleťová obličejová sada je opravdovým požehnáním pro osoby s tmavou pletí. Při pravidelném používání má dobrý účinek na bělení pokožky. Tato obličejová souprava má 4 tuby, které jsou čtyřstupňové – čisticí gel, peelingová kůra, krém na bělení pokožky a hydratační zářivý balíček.

Použití:

Použijte několik kapek čisticího gelu a naneste na celý obličej. Několik minut vetřete a smyjte. Naneste Scrub na krk a obličej, jemně masírujte a po 5 minutách očistěte vlhkou bavlnou. Masáž perlovým bělícím krémem. Tento krém lze použít jako každodenní krém nebo dokonce na jemnou masáž jednou týdně po dobu 5-10 minut.

Cena: 260 INR/-

7. Shahnaz Pearl Facial Kit:

Shahnaz Husain Pearl Facial Kit

KOUPIT ZDE

Obsahuje perlový krém Shahnaz Husain a perlovou masku Shahnaz Husain. Krém má prášek ze skutečných perel, který chrání pokožku před vysušením a zvlhčuje ji. Pearl Mask napíná pokožku a činí ji pevnou a zářící. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Použití:

Umyjte si obličej jemným čisticím prostředkem nebo setřete špínu a špínu vlhkou vatou nebo vatou namočenou ve studeném mléce. Masku naneste rovnoměrně na obličej a krk a nechte oči. Nechte úplně uschnout a nejprve omyjte mlékem a poté vodou. Poté naneste krém na celý obličej.

Cena: INR 435/-

8. Asta Berry Pearl Facial Kit:

Asta Berry Pearl Facial Kit

KOUPIT ZDE

Souprava Asta berry Pearl Facial hydratuje pokožku a vypadá pevně a mladistvě. Klíčovými prvky tohoto produktu jsou perlový prášek a sójový extrakt. Tato sada dodává okamžitou záři a jemnější pleť. Poskytuje hodnotu za peníze, za které jste zaplatili.

Použití:

Tato sada obsahuje gelový čistič, peeling, masážní krém a obličejový balíček. Ty musí být použity ve stejném pořadí na přibližně 5 – 10 minut masáže s každou kromě obličejového balíčku. Po každém procesu omyjte studenou vodou a osušte měkkým ručníkem nebo hedvábným papírem. Obal na obličej držte 10 minut a opláchněte.

Cena: INR 225/-

9. Oxyglow Pearl Facial Kit:

Oxyglow Pearl Facial Kit

Souprava Oxyglow Pearl Facial dělá pleť mléčně bílou bez kazů. Jedná se o jednu z nejlepších obličejových sad, které vám pomohou získat dlouhotrvající přirozenou záři. Tato perleťová obličejová sada je vhodná pro mastnou pleť nebo smíšenou pleť.

Použití:

Tato sada obsahuje čisticí mléko, peeling, masážní krém, obličejový balíček, zvlhčovač a nakonec pleťové sérum. Poté, co použijete obsah v uvedeném pořadí, ujistěte se, že každý z nich používáte asi 10 – 15 minut, naberte pár kapek séra na dlaň a rozetřete po celém obličeji a krku. Sérum proniká do pokožky.

Cena: 950 INR/-

Salon obvykle účtuje minimálně 1000 INR za ošetření obličeje. Pokud jsou základní náklady na produkt vysoké, pak jsou vysoké i salonní sazby. Místo toho si prostě kupte dobrý produkt a obličej si můžete udělat doma ne jednou, ale nejméně dvakrát se stejným produktem.