Obličeje

Jak používat obličejovou masku k omlazení pokožky?

Jste hektičtí ohledně každodenní rutinní práce? A nenajdete si čas jít na značkové produkty na trhu, které vaši pleť obličeje zpevní. Nepropadejte panice. Můžete jít a rozhodnout se pro domácí obličejové balíčky jako dokonalé omlazení pokožky. Nejsou jen levné, ale jsou také vyrobeny ze surovin, které jsou v naší kuchyni snadno dostupné. A co víc, nepředstavují drsné chemikálie, a proto neobsahují škodlivé účinky těchto chemických přísad.

Jak používat obličejovou masku k omlazení pokožky

Nejlepší omlazující maska ​​na obličej:

Zde je pět nejlepších seznamů domácích pleťových balíčků omlazujících pleť, které s pokožkou dělají zázraky. Je také nejlépe popsáno, jak omladit obličej.

1. Med s kurkumou a maskou na omlazení pleti:

Med s kurkumou a omlazovací kůží z mléka

Metoda:

Vezměte dvě čajové lžičky medu a čerstvého mléka do skleněné mísy. Přidejte několik kapek citronu a jednu lžičku kurkumy s přísadami a velmi dobře promíchejte. Pomocí kartáčku naneste masku na očištěný obličej a krk. Nechte působit 20 minut a poté masku zcela smyjte.

Výhody:

Antibakteriální vlastnosti kurkumy a uklidňující pocity získané z mléka a medu posilují pokožku obličeje. Pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a omlazovat pokožku. To je vhodné pro normální typ pokožky.

Pozor:

Můžete mít šance na podráždění kvůli kurkumě a také žluté skvrny na obličeji.

2. Maska na omlazení mléčné smetany a citronové pokožky:

Mléčný krém a maska ​​na omlazení citronové pokožky

Metoda:

Mléčná smetana, která není příliš zdravá na jídlo, dělá pro vaši pokožku skvělé věci. Ano, tuto neuvěřitelnou věc můžete využít k přípravě nejlepší omlazující pleťové masky. Vezměte požadované množství mléčné smetany a přidejte do ní několik kapek citronu. Obsah důkladně promíchejte a vytvořte pastu, kterou naneste na dobře očištěný obličej. Nyní nechte asi půl hodiny zaschnout. Poté masku zcela odlepte.

Výhody:

Vitamíny a minerály přítomné v mléčné smetaně jsou tak cenné a životně důležité pro dobré zdraví pokožky. Zesvětluje jizvy a černé tečky na kůži. Zcela dělá pleť spravedlivější a zároveň omlazuje pokožku. Tato maska ​​na omlazení pokožky obličeje je vhodná pro typ suché pokožky.

Pozor:

Citron může způsobit podráždění, které lze ignorovat.

3. Maska na omlazení ovesných vloček a banánů:

Maska na omlazení ovesných vloček a banánů

Metoda:

Zde přichází kouzelná přísada, díky které je naše pokožka obličeje opravdu prskající. Banán má na naší pokožce spoustu příspěvků, které opravdu pomáhají v boji proti mnoha kožním problémům. Vezměte požadované množství banánů a ovesných vloček. Smícháním vytvořte jemnou pastu. Poté přidejte dvě čajové lžičky medu a dobře promíchejte. Po nanesení této značky na obličej počkejte, než uschne, a po zaschnutí ji smyjte.

Výhody:

Hodí se hlavně pro mastný typ pokožky. A banán dokáže vyléčit pigmentaci obličeje a opálení. Celkově tato maska ​​omlazuje pokožku a díky zářícímu lesku vypadá zdravěji.

Pozor:

Tento omlazující balíček na obličej nemá žádné vedlejší účinky a lze jej efektivně používat.

4. Čokoládová maska ​​na omlazení pokožky:

Maska na omlazení čokoládové pokožky

Metoda:

Dejte si kakaový prášek a ovesné vločky do mixéru. Udělejte to jako jemný prášek. Poté přidejte každou jednu lžičku medu a smetanu z čerstvého mléka. Důkladně promíchejte, aby vznikla pasta. Zakryjte si obličej touto čokoládovou maskou úplně. Nechte zaschnout. Po 20 minutách jej zcela omyjte.

Výhody:

Čokolády mají pro vaši pokožku mnoho výhod. Pokud nemůžete jít s čokoládovým obličejem, tato obličejová maska ​​udělá to nejlepší. Jakmile máte v plánu dokonalé omlazení obličeje doma, pak se pro tuto masku rozhodněte.

Pozor:

Nejsou pozorovány žádné podráždění ani vedlejší účinky.

5. Maska na omlazení pokožky z papáji a ananasu:

Maska na omlazení pokožky z papáje a ananasu

Metoda:

Tyto životně důležité plody, které jsou nejzdravější k jídlu a které jsou také nejpřínosnější pro pokožku obličeje pro bělení a omlazení. Do mixéru vezměte dva plátky papáji a ananasu. Chcete -li přidat konzistenci, můžete ji smíchat s multani mitti a vytvořit z ní jemnou pastu. Poté, co je maska ​​důkladně vyčištěna, naneste ji na celý obličej. Nechte působit 15 minut. Úplně opláchněte.

Výhody:

Oba plody dělají s pokožkou obličeje zázraky, aniž by poškozovaly pokožku. Snižují tmavou pigmentaci, jizvy a také černé tečky. Tato pleťová maska ​​na omlazení pokožky je nejlepší ze všech.

Pozor:

Nebyla nalezena žádná podráždění.

Každý jedinec má svůj vlastní typ pokožky a je také citlivý na některé složky. V takových případech můžeme vybrat vhodnou pleťovou masku, která je domácí, podle typu naší pokožky. Pro každý typ pleti, konkrétně pro normální, mastný, suchý a také kombinovaný typ, máme na výběr z mnoha možností. Všechny omlazující pleťové masky jsou připravovány s velkou péčí a nemají žádné vedlejší účinky. Je 100% testovaný a bez chemikálií.