Obklady stěn

Tapeta v jídelně – 9 skvělých možností designu

tapeta jídelna stříbrný design modré akcenty stínítko květináč

Myslíte si, že existuje jednodušší způsob, jak vnést barvu, vzor, ​​styl nebo texturu do prostředí a úplně ji proměnit než tapetu? Protože to vám dnes chceme dokázat. V posledních několika letech jsme dokonce viděli bohatší škálu vzorů tapet a všichni obyvatelé domů, kteří se v 90. letech vyhnuli tapetování stěn své ložnice a obývacího pokoje, jsou nyní připraveni nakupovat nové vzory tapet! Nechceme tomu říkat velký návrat tapety, ale je to jeden z trendů interiérového designu 2015. Dnes vám ukážeme několik skvělých způsobů, jak s a začít Tapeta v jídelně Zkrášlete místnost a dodejte její atmosféře zcela nový vzhled.

Tapeta v jídelně – Romantické květinové motivy

tapeta v jídelně květiny vzor světle modrý jídelní stůl dřevo hnědá

Máte mnoho možností, protože ve specializovaných obchodech je široký výběr vzorů a barev. Stačí si vybrat přesně takovou tapetu, která se nejlépe hodí do vaší jídelny. Ponořte se do tohoto nekonečného, ​​barevného moře tapet a dozvíte se více o skvělých možnostech designu místnosti s tapetami v jídelně!

Tapeta v jídelně – okořenit stěny!

tapeta jídelna modrý zlatý vzor strop stěna závěsy červené sloupy

To je samozřejmě jednoduchý výchozí bod pro každého majitele domu, který by měl začít s výběrem tapety. Tapeta v jídelně, kterou si vyberete, musí nejen doplňovat téma interiérového designu, ale také by měla být v souladu se stávajícím vybavením a doplňky. Proto jsou tapety na zeď v neutrálních barvách obvykle první volbou. S takovými tapetami se také snáze a snáze pracuje. Ale nenechte si ujít příležitost přinést více barev s tapetami v jídelně. Zde vám ukážeme několik skvělých fotografií, které mohou sloužit jako zdroje inspirace při přepracování s tapetami v jídelně.

Tmavé tapety ladí se zbytkem interiéru

tapeta jídelna barvy pestré purpurový koberec elegantní design vybavení

Černá tapeta pro dramatický vzhled

tapeta v jídelně černé dramatické prostředí elegantní zrcadlo

Tapeta v jídelně – přemýšlejte o textuře

tapeta jídelna tmavě šedá fialová bílá židle závěsy komoda

Při výběru tapety v jídelně nemusíte jen myslet na věci, které do prostředí vnášejí barvu a vzor. Vaše monotónní, moderní jídelna může potřebovat trochu textury! Travnaté tapety nebo tapety z umělé kůže tento úkol zvládnou snadno a elegantně. Existují další úžasné tapety, které skutečně předvádějí vizuální efekty různých materiálů, od kovu po korek – seznam může být opravdu dlouhý!

Tapeta v jídelně jako imitace korku

tapeta jídelna korek imitace teplých barev koberec odkládací stolek

Geometrická krása v jídelně tapety

tapeta jídelna žlutý interiér závěsy královský styl

Retro, moderní středověké, vintage a art deco; dnešním trendem je vnést vzory a designy, které byly populární před několika desítkami let, zpět do interiéru! Využijte této změny v dekoraci místnosti a použijte tapety se zábavnými geometrickými vzory. Díky tapetám v jídelně, která je zařízená v polovině století nebo ve stylu vintage, tedy můžete vnést hodně nálady. Tyto ultra cool designy také vypadají skvěle v jednoduše zařízených jídelnách.

Moderní jídelna v šedé a bílé barvě

tapeta jídelna retro styl jídelní stůl rostlina skleněná židle

Minimalistický design tapety

tapeta jídelna minimalistický vzor šedý bílý příborník

Tapeta v jídelně – Můžete také pokrýt strop!

tapeta v jídelně strop design luxusní atmosféra lustr

Často jsme přemýšleli nad tím, proč majitelé domů nevěnují větší pozornost stropu a potenciálu, který má při navrhování pokojů. Opravdu se každou chvíli podívejte a vyhněte se nudným bílým. Nyní máte šanci udělat neočekávaný zvrat tím, že se rozhodnete pro tapetovaný strop. Můžete však nechat stěny bílé a vybrat si v jídelně chladnou tapetu na strop, která okamžitě ukradne show v místnosti!

tapeta jídelna barevné květiny strop design lustr krb

tapety v jídelně strop bílé stěny kulatý jídelní stůl moderní židle

Excentrická tapeta v jídelně

tapeta v jídelně knihovna motiv eklektický dřevěný stůl koberec

Možná dáváte přednost tapetě v jídelně, která ve svém zvláštním designu dává místnosti hravý, jedinečný a dokonce excentrický nádech. Různé styly, jako je bohémský styl, ošumělý šik a eklektický styl, vždy získají velkou podporu, když obrázek na pozadí v místnosti vypadá stejně jako nekonvenční pozadí. Tento přístup vypadá ještě atraktivněji v malých jídelních prostorách s otevřeným obytným prostorem. Vyzkoušejte tuto svéráznou variaci letos v létě a budete mile překvapeni!

tapeta v jídelně shabby chic style vybavení retro

tapeta v jídelně ručně vyrobený starožitný nábytek ve viktoriánském stylu

Tapeta v jídelně – zarámujte ji

tapeta v jídelně rám obrazu akcent modré vybavení

tapeta v jídelně obrázek nápad rám jídelna obývací pokoj nábytek

tapeta-jídelna umělecká díla stěna design rám obrazu bílá židle modrá

Někteří naši čtenáři mají pocit, že se nechtějí odvážit vyzkoušet nové vzory tapet najednou, protože by to jednoduše přineslo obrovskou změnu ve vašem interiéru. Ano, rozhodně to tak je! Máme pro vás ale zajímavé řešení! Vyzkoušejte vzory tapet v jídelně a jejich vliv na váš interiérový design s těmito krásnými rámečkovými tapetami! Stačí je pověsit jako umělecká díla v jídelně a pokud se vám pohled opravdu líbí, můžete v příštích měsících tuto myšlenku znovu zvážit.

Pomocí tapety v jídelně vytvořte akcentní zeď

tapeta jídelna zlatý vzor květiny příborník modrý textilní dřevěný stůl

To je opravdu snadné, ale má to velký účinek! Protože akcentní stěna z tapety v jídelně vypadá stejně krásně jako v každé jiné místnosti. Zde byste mohli jít opačně: nejprve namalujte tři stěny barevně a poté vyberte vhodnou tapetu pro čtvrtou zeď v místnosti. Jak jsme již zmínili dříve, tapeta vám dává větší rozmanitost, pokud jde o vzor a povrchovou úpravu, ve srovnání s barvou na zeď. Ujistěte se však, že necháte akcentní zeď přijít na své se správným osvětlením.

tapeta jídelna černá a bílá moderní vzor nápad hodiny hrozny

tapety v jídelně krb design tradiční styl záclonové zrcadlo

Nádherný vzhled v pruzích s tapetou

tapeta jídelna pruhy žlutý nábytek dřevěná lavice rádio retro deco

Pruhy a tapety v jídelně se zdají být dokonalou kombinací v současném designu interiéru! Ale namísto zdobení všech stěn v jídelně pruhovanými tapetami, které by se mohly zdát monotónní, doporučujeme jinou možnost: pruhovanou tapetu můžete použít k označení určitého architektonického prvku nebo rohu v místnosti. Malé pruhy jsou ideální pro moderní design, zatímco tradiční jídelny těží ze širších pruhových vzorů. A pak jsou tu skvělé klikaté vzory pro ty, kteří chtějí dělat věci zajímavější, aby zahnali nudu.

tapeta jídelna cikcak originální nábytek vinobraní rostliny vitrína

tapeta v jídelně pruhy vzor originální lampy křeslo bílé

Tapeta v jídelně v polovině

tapety v jídelně motivy stromů jídelní židle s vysokým leskem kostkované

Říká se, že klasické metody jsou tak dobré právě z jednoho důvodu: protože se osvědčily v mnoha epochách. Tapeta v jídelně uprostřed jídelny je nadčasový přístup, který nikdy nezklame. Tímto způsobem dodáte místnosti vkusnou eleganci, která je na špičkové úrovni. Tímto způsobem můžete z jakékoli tapety udělat skutečný poutač ve vaší jídelně!

tapeta v jídelně poloviční stěna design dřevěné obložení kolem jídelního stolu

tapeta jídelna tyrkysová dřevo béžová socha tradiční nábytek

tapeta interiér jídelny nápad obrázek stěna váza kytice

tapeta jídelna zelená čalouněná židle motivy stromy béžová