Obklady stěn

Stěnový design v betonu hledá trendový a stylový design interiéru

design stěny v betonovém vzhledu přízvuk stěna-nízká deska-konzola-krémová pohovka

Ti, kteří mají rádi betonovou optiku, mohou s tímto typem stěn vytvořit obzvláště moderní a zajímavé místnosti. the Stěnový design v betonovém vzhledu je bezpochyby trendy a fascinuje nejen fanoušky minimalismu, ale také kouzlí na ostatní. Protože jednoduchá, šedá a neutrální barva stěny betonu umožňuje kombinaci nejen s jinými barvami, ale dokonce is jinými styly bydlení. Sestavili jsme několik zajímavých nápadů pro design stěn v konkrétním vzhledu, které to znovu ilustrují a mohou sloužit jako inspirace v případě, že chcete navrhnout své pokoje tímto způsobem.

Nástěnný design v kuchyni v betonovém vzhledu

stěnový design v betonu vypadá moderně-kuchyň-bílé-okno přední-minimalistické

Stěnový design s betonem je vhodný do každé místnosti. Za prvé, máme několik kuchyní, kde je barva na betonovou zeď obzvláště atraktivní. Vzhledem k tomu, že design stěny v betonovém vzhledu lze kombinovat s jakoukoli barvou, v tomto případě si také můžete vybrat kuchyň v jakékoli barvě. V tomto případě je k vybavení kuchyně použit minimalistický design venkovského domu v bílé barvě.

Stěnový design v betonu vypadá pro minimalistický interiér

stěna design-beton-vzhled-přízvuk-kuchyně-kuchyň-ostrov-schody-laminát-moderní

Pro kuchyň a obývací část obecně byly v tomto domě vybrány různé materiály a povrchy. Stěnový design v betonovém vzhledu je kombinován se dřevem a laminátem, stejně jako s ušlechtilým bílým mramorem. Výsledkem je elegantní a jednoduchý design interiéru, který zaručeně rozbuší srdce.

Beton a ocel

design stěny-beton-vzhled-kuchyň-ocel-deska-lampa-design

V kombinaci s ocelí vypadá design stěny s betonovým vzhledem také velmi elegantně. V kuchyni toho lze dosáhnout pomocí pracovní desky nebo kuchyňské zadní stěny z oceli. Pro stěny byly zvoleny dva odstíny šedé, zatímco kuchyňské linky jsou bílé, a proto se perfektně hodí k barovým židlím.

Nástěnný design obývacího pokoje v betonovém vzhledu

stěnový design v betonovém vzhledu šikmá střecha-přízvuk stěna-police-osvětlení-obývací pokoj

Nástěnný design s betonovým vzhledem je také velmi dobrý v obývacím pokoji. Neutrální barvu lze použít ke zvýraznění určitého nábytku nebo dekorací v kontrastních barvách. V tomto případě šikmá střecha také vytváří určitou útulnost. Níže uvedená oblast byla vybrána k vytvoření přízvučné stěny.

Dřevo a beton

design stěny-betonový vzhled-dřevěné akcenty-pohovka-konferenční stolek-kulatý

Dřevo je nádherný materiál, který může být obzvláště účinný v kombinaci s designem stěny s betonovým vzhledem. Dřevem můžete částečně pokrýt stěny, navrhnout strop nebo podlahu. Nábytek lze také vybrat ve vhodné barvě dřeva a zajistit tak harmonický interiér.

Designová akcentovaná stěna

design stěny-betonový vzhled-akcent-krb-obývací pokoj-bílá-gauč-domácí kino

Pokud jsou pro vás celé stěny v šedé barvě příliš, můžete také takto zvýraznit jakoukoli zeď. Stěnový design v betonovém vzhledu zabírá pouze malou část stěny a je orámován bílou zdí. Akcentní stěna nahrazuje nástěnnou jednotku a poskytuje určitou rozmanitost v obývacím pokoji.

Různé styly

design stěny-beton-optika-art-deco-lustr-ušlechtilý-gauč-černý

Jak již bylo zmíněno, design stěny s konkrétním vzhledem je také skvěle vhodný pro vytvoření mixu stylů v každé místnosti. Šedá, moderní stěna je zde kombinována s vintage lustrem a prvky art deco. Barvu na zeď můžete přidat pomocí obrázků nebo fotografií a dalších dekorací na zeď.

Ošumělý styl betonu

stěnový design-betonový vzhled-omšelé-stěny-jednobarevný-jídelní kout

Vytvořte zchátralé prvky výběrem designu stěny s konkrétním vzhledem pro tento účel. Takový design stěny může být proveden navíc nebo jednoduše dosažen odstraněním omítky. Takže, jak vidíte, v některých případech můžete dokonce navrhnout betonový vzhled sami, bez zvláštních zkušeností.

Betonové a stěnové obložení

design stěny v betonovém vzhledu ložnice-postel s nebesy-bílá-parkety-rybí kost

Velmi zajímavá je také myšlenka kombinace designu stěn v betonovém vzhledu s obložením stěn. Výsledkem je zajímavá kombinace moderního a elegantního vintage obývacího stylu, který vyzařuje zvláštní kouzlo. V tomto příkladu je zajímavá kombinace různých barev dřeva, díky nimž je ložnice skutečným poutačem.

Monochromatická ložnice

design stěny v betonovém vzhledu ložnice-šedá-postel-nástěnná-barva

Pokud máte rádi jednobarevné zařízení, můžete vytvořit dokonalý základ s designem stěny v betonovém vzhledu. Ve výše uvedeném příkladu byl design stěny také kombinován se šedou dřevěnou podlahou a šedou koženou postelí, čímž vznikla moderní ložnice, která má pouze barevné akcenty ve formě nástěnné malby.

Stěnový design v betonovém vzhledu v tmavě šedé barvě

stěna v betonu vypadá tmavě šedá-ložnice-moderní-nábytek-nápady

Stěnový design v betonovém vzhledu lze v dnešní době vybírat v různých odstínech šedé. Kromě toho lze beton také bez problémů natřít. Tato ložnice má tmavé stěny, zatímco strop a podlaha jsou světlejší. Nábytek je také vyroben ze světlého dřeva. Rustikální dřevěné dveře bezpochyby poutají pozornost.

Ložnice s plovoucí postelí

stěna-design-beton-vzhled-městská-ložnice-inspirace-monochromatický-šedý-strop

Kromě designu stěn v betonovém vzhledu je výběr nábytku také moderní a působivý. Plovoucí postel byla zabudována do výklenku. Celkově vzato, k vytvoření minimalistického vkusu byl použit velmi malý nábytek. Místo toaletního stolku například zdobí jednu ze stěn jen velké zrcadlo se stoličkou.

Hnědá kůže

design stěny-beton-vzhled-dřevěný-nábytek-moderní-zařizovací-koberec-noční stolek

Hnědá kůže je úžasný materiál, pokud jde o kombinaci barev a materiálů s designem stěn s betonovým vzhledem. V této ložnici jsou postel i židle vyrobeny z hnědé kůže a skvěle doplňují betonové stěny v jejich roli poutačů. Subtilnější koberec na jedné straně zajišťuje pohodlí, ale příliš nepadne do očí.

Volně stojící postel

stěnový design-betonový vzhled-postel-bílá-zrcadlo-závěsy-černé-okenní rámy

Ve velké ložnici může postel také stát volně a vytvořit tak moderní a zajímavé prostředí. Stěnový design v betonovém vzhledu slouží jako zajímavý rám pro bílou postel. Pěkná je kombinace bílé a šedé. Navíc je zde vintage design postele, který zajišťuje potřebné pohodlí.

Beton v domě ve stylu Bauhausu

stěna design-betonový vzhled-obývací pokoj-jídelna-jídelní stůl-stimulace-vestavěná světla

To, co bylo dříve považováno za nevzhledné (konkrétně vzhled betonu), se dnes stále častěji stává první volbou pro interiérový design. Stejně jako u jakéhokoli jiného designu stěny je výhodou, že design stěny v betonovém vzhledu je vhodný pro jakýkoli typ nábytku. Navrhněte některé příčky v obývacím pokoji, aby se jídelní kout od obývacího pokoje vizuálně oddělil.

Dlaždice vzhledu přírodního kamene

stěnový design-betonová optika-interiérový design-bydlení-pohodlí-kovové-dveře

Interiér můžete navrhnout také s nástěnným designem s betonovým vzhledem a podlahou z obkladů z přírodního kamene nebo imitace přírodního kamene. Pokud se druhá skládá z kontrastní barvy, vytvoří se pěkná souhra, kterou lze také vylepšit zajímavým osvětlením a vhodným nábytkem a dekoracemi.

Deska vypadá betonově

stěna design-beton-pohled-jasný-panorama-pohled-deska-vzhled-dřevěná deska

Při lití betonu můžete vytvořit širokou škálu vzorů. Tato varianta, ve které stěny a stropy vypadají, jako by byly ze šedých dřevěných desek, není vůbec žádný problém. Tímto způsobem získáte na jedné straně přirozený vzhled dřeva a na druhé straně snadno upravitelný design stěny v betonovém vzhledu.

Původní schodiště

stěnový design-betonový vzhled-schodiště-design-dřevěné schody-kamenná zeď-rustikální

Tento příklad ukazuje, že design stěny s betonovým vzhledem lze také kombinovat s přírodními materiály. Kromě moderních dřevěných schůdků zdobí tuto schodišťovou zeď také zeď z přírodního kamene. Betonová stěna slouží jako rozdělovač místností a podpora schodů. Při použití betonu je důležité hodně světla, aby bylo navzdory tmavému materiálu zachováno světelné prostředí.

Nástěnný design v betonu pro koupelnu

design stěny-betonový vzhled-koupelna-nápad-monochromní-umyvadlo-zrcadlo

Místo obkladů v koupelně použijte design stěny s konkrétním vzhledem. V kombinaci s bílým umyvadlem a bílým WC vzniká elegantní interiér. Beton může také přijímat vzory, což v místnosti vytváří zajímavé textury. Beton je všestranný materiál, který byste v žádném případě neměli podceňovat.