Obklady stěn

Panely z betonových stěn ve 3D optice – moderní byt

betonové stěnové panely světle šedý-neutrální-nábytek-nábytek

Pokud máte rádi moderní zařizovací styly s originálními akcenty, tento byt od Iryny Dzhemesiuk vás určitě osloví. Nachází se v izraelském Tel Avivu a je plný zajímavých detailů, nápadů na interiérový design a dekorativních prvků, včetně zajímavé akcentní stěny Panely z betonových stěn. Rádi bychom vám tento vynikající design představili pomocí obrazové galerie v tomto článku.

Panely z betonových stěn v obývacím pokoji

betonové stěnové panely židle-přízvuk-žlutá-pohovka-koberec-hluboká hromada

V obývacím pokoji mezi ostatními vynikají atraktivní betonové stěnové panely. Byly navrženy tak, aby představovaly listy a zároveň měly světlou, neutrální barvu, která na jedné straně ladí s relativně tmavým interiérem a na druhé straně lze takto kombinovat s nábytkem a dekoracemi v jakékoli barvě.

Panely z betonových stěn a žluté židle

stěnové panely-betonová židle-design-moderní-žlutý-nábytek-akcent-nápad

Příkladem toho jsou žluté židle, které jsou v prostoru k sezení. Přijdou si na své a dodají pepři v interiéru. Při troše fantazie si mezi nimi lze představit žluté květy, které patří k motivům listů v podobě betonových stěnových panelů.

Moderní posezení

betonové stěnové panely sedací plocha-canape-béžová-televize-lowboard-černá

Moderní nábytek zdobí posezení před přízvukovou stěnou z betonových stěnových panelů. Dvě béžové vanapes byly sestaveny jako rohová pohovka v kombinaci s černým kovovým konferenčním stolkem a zajišťovaly plné pohodlí. K dispozici je také měkký koberec s hlubokým vlasem, také v černé barvě.

Přední okno v bytě

nástěnné panely-beton-konferenční stolek-černá-kov-béžová-canape-stojací lampa-závěsná světla

Mnoho tmavých akcentů v interiéru s akcentovanou stěnou vyrobenou z betonových stěnových panelů je možné díky velkému přednímu oknu se světelnými závěsy, které umožňují proniknutí velkého množství světla. Husté závěsy v atraktivní béžové barvě zajišťují soukromí.

Otevřená kuchyně

Nástěnné panely-beton-hluboký vlasový koberec-černá-tmavá-deka-sedací-polštář-bílá-deka

Byt s betonovými stěnovými panely se skládá z otevřené obývací části. Otevřená kuchyně se stěnami v betonovém vzhledu a moderním posezením působí tímto způsobem prostorněji.

Černá stěna

stěnové panely-betonová obytná plocha-otevřená nástěnná malba-velká stěna-integrované hodiny

Kromě betonových stěnových panelů s 3D vzhledem zdobí černé panely pokoj na jiné zdi. Nejen, že vytvářejí skvělé zázemí pro žluté židle, ale také pro atraktivní nástěnnou malbu, která byla opřená o zeď.

Zdobený dekor

stěnové panely-beton-3d-motiv-listu-černá-obkladová barva-stěna

Nábytek by měl být především stylově zvolen, ale měl by také reprezentovat vkus majitele domu. Toho bylo v tomto případě také dosaženo pomocí betonových stěnových panelů. Dekorace a doplňky se nepřehánějí.

Kuchyně s jídelním koutem

stěnové panely-beton-kuchyň-design-dřevo-černá-závěsná světla-černá-moderní-jídelní kout

Jídelní kout vedle obývacího pokoje je moderní a elegantní zároveň s betonovými stěnovými panely. Tenké kovové rámy nepůsobí příliš masivně a rušivě a opět zajišťují, že obývací prostor působí prostorněji.

Lesklá kuchyně

stěnové panely-beton-kuchyň-vysoký lesk-černá-atraktivní-osvětlovací-stolička

Pro kuchyň byl zvolen černý vysoký lesk, který je kombinován s přírodní barvou dřeva. Otevřená kuchyně umožňuje majitelům komunikovat s hosty nebo rodinou při přípravě jídel.

Pohled na betonové stěnové panely

stěnové panely-beton-obývací pokoj-kuchyň-ostrov-okno-přední-interiér-nápad-tel-aviv

Při práci na kuchyňském ostrůvku získáte také dokonalý výhled na akcentní stěnu z betonových stěnových panelů. Tady je také jasné, že černé stěny to ještě lépe zdůrazňují.

Otevřený obývací prostor

stěnové panely-beton-jídelní stůl-židle-kov-černá-laminát

Otevřené obytné prostory jsou trendy a ne bez důvodu. Vytvářejí pocit sounáležitosti, protože bez ohledu na to, v jaké oblasti se všichni nacházejí, jste stále spolu v jedné místnosti. Další výhodou v tomto příkladu je, že betonové stěnové panely lze také prohlížet během večeře.

Černý nábytek do jídelny

stěnové panely-beton-minimalistický-styl-jídelní-plocha-skleněný-stůl-kov-nábytek-kůže

Jídelní kout vypadá velmi elegantně se svým černým kovovým nábytkem. K černým koženým židlím je také pěkná skleněná deska a sedáky. Nábytek je zvýrazněn světlou dřevěnou podlahou.

Navrhl Iryna Dzhemesiuk.